2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anaamm ben çatlarım yaa 6 martı zor bekliyorum.. ee arada gitsen olmaz mıı? bide çikolata baklava gibi şekerli enerji verici bişeyler yee onun etkisi oluyor diyorlar

Arkadaslar merhaba,
Dun doktor kontrolum vardi..12+5 olmuk bugun...soyledigimde aa nasil cabuk gecmis diyorlar..bana hic oyle gelmesede))
Doktor %90 kiz dedi..ben kiz esim erkek istiyorduk.ama saglikli olmasi herseyden once geliyr ne gelse kabulumuzdu doktor hazirlik yapma degisebilir onumuzdeki ay kesin soylerim dedi..bide kan aldirdi zeka testi icin dedi.ikili test dediginiz bumu acaba? Cuma cikacakmis sonuc..rabbim tertemiz cikarir insallh sorunsuzca melegimi kucagima alirim

Son düzenleme:

bu hiç olmadı işte canım Bende geçenlerde ilk defa cips yedim biraz, acaba ne gibi bi zararı oldu acaba, içime kurt düştü şimdi ...

Bnde ilk cocukta hic bisey istemedim bundada durmadan bisi istiyo cnm gerci aserme eksiklikten olurmus ilk cocuk bide tup bebekti bnm cok dikkat ediyodum beslenmeme bu sefer dikkat edemiyorum ne kals nede suyuma bide neu die bir degerim dusuk cikmis bagisiklikla ilgiliymis c tesi gidicem bakalim ne diyecek dr simdide bisey aserdimki sormayim 1 haftadr ruyamda goruyorum en son bugun esime dedim ist aramdik yer birakmadi nete baktim aseriyorum net die bi yer varmis meger sipars verdim aklinizda bulunsun bulumayack nelr nelr var :))

bu hiç olmadı işte canım Bende geçenlerde ilk defa cips yedim biraz, acaba ne gibi bi zararı oldu acaba, içime kurt düştü şimdi ...

tatlım biraz bende yiyorum arada sırada nefsimi köreltmek için 1 2 tane kadar atıyorum ağzıma
napalım artık.. maalesef tamamen organik beslenmek mümkün değil.. (
bu kadar kafana takıp üzülme..

saolun canım içimi rahatlattınız eşim korkuttu beniii

günaydınnlar arkadaşlarr...

bugün rüyamda bebeğimi emzirirken gördüm çok güzeldi gerçek gibiydi,tosun gibi bi oğlum vardı,ismiyle hitap ediyordum,Eymen Eymen diye,çok şekerdi ya rüyada bile emzirmek ne kadar güzel birşeymiş

günaydın kızlar çok tedirginim 2 gündür yemeklerden sonra miğdem bulanıyo hiç bişey içimi almıyo şuan 11. haftamızdayız ama düne kadar hiç böle olmamıştı çok rahattım bu değişiklik özellikle bu haftadayken bi sorun yoktur demi(

Günaydın güzel anneler... Benim cumartesi kontrolüm var. İnş cinsiyeti öğrenebiliriz. Gerçi hiç merak etmiyorum. Sağlıklı ve hayırlı olsun hayırlısıyla olsun bana yeter inş. Güzel, ağrısız, bulantısız ve neşeli bir gün geçirmenizi diliyorum....

günaydınlar herkese, güzel huzurlu bulantısız enerjik bir gün geçirmemz dileğiyle.bebeklerinin cinsiyetini öğrenen anneler gıptayla bakıyorum size özeniyorum inşllh 2 hafta sonra bende gidip tekrar bir şansımı deneyeceğim :)

çilek mobilyanın sağlam olduğunu duymuştum. peki yatağı büyüyebilen yataklardan mı yoksa normal beşik mi

normal beşik canım oğlumunki büyüyenlerden di ama büyütme ihtiyacı duymadan 4 yaşına kadar yattı zaten o yaşlarda kendilerine oda takımı istemeye başlıyorlar birde büyüyen yatakların tamamındamı olurmu bilmem ama yer değişikliği için söküp tekrar yaptığında tam oturmuyor gb parçaları ve çok yer kaplıyorlar o yüzde ben normal aldım ikincime ama daha memnunum kısmetse ağustosa yakında kızıma oda alırım doğacak ablasının beşiğinde yatar.

anaamm ben çatlarım yaa 6 martı zor bekliyorum.. ee arada gitsen olmaz mıı? bide çikolata baklava gibi şekerli enerji verici bişeyler yee onun etkisi oluyor diyorlar
canım ya çatlamak çare olmuyor bende çatlıyorum ama
benim diş ağrılarım geçmiyor hele tatlı meyve yiyince felaket ağrım tavan yapıyor. zaten çokta canım tatlı istemiyor. neyse bu haftayı atlatayım da belki haftaya artık.
bu arada ben 67 ile başladım kilom 65 şimdi alamıyorum çokta yiyemiyorum zaten hele şimdi üzüntüler vs iyice iştahım gitti zaten gecede sancılandım. hiç yiyesim yok ama bebiş maşallah annesini düşünmüyor haftasıyla kilosu bıyu uyumlu gidiyor. yani hiç üzülmeyelim bulantım var yiyemiyorum bebeğime bişey olurmu die söyleyeyim dedim inanın ben doktora giderken bu kadar kötü psikoloji ve yememenin karşılığı belkide bebğin kalbi durmuş yada gelişmemiş der diye düşündüm içimde her kötü sonuca hazırlıklı gittim yıkılmamak için ama Rabbim büyük dünyada yiyecek lokması varsa allaım koruyor

Son düzenleme:
merhaba kızlar napıyosunuz, benim 14 haftam bitti, bebeğinizin ciniyetini kaçıncı haftada öğrendiniz?
ben 11 de öğrendim cnm.

günaydin sevgili anneler

mutlu bir gün gecirmeniz dilegiyle...
gunaydin cnmm

herhangi bi hapini gunduz icmeye basladin mi ?? Ama bi sorun yok tur merak etme.

benim aklıma birşey takıldı. ultrason görntülerinde bebeği kafa üstü duran varmı benimki doğum pozisyonu almış bu acaba sorun olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…