2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anneler öyle canım :) ben daha evlenmeden annem bebeğime yelek hırka örüyordu :)))))[/QUOTE]hahaha yok o kadar da degil zaten benden once diger torunlar oldugu icin hic aklina ben gelmemisimdir

Korkuyorum canim bekliycem bir kac gun ama ben adet dobemi cikolata ve tatli delisi olurdum simdi hic yaklasmiyorum tiksinmedim ama canim istemiyor[/QUOTE]o zaman az beklede cnm oyle test yaparsin.

ben hamikeyken yaltim cnm ya yapiorum da ben arastirdim bi zarari yokmus.

işte bir örnek anne daha işteeee nihahahhahahhaahgözün aydın canım[/QUOTE]
Saol canim :)))
kızlarr bişey sorucam canı turşu suyu ve acılı şalgam çeken oluyormu,
içenınız warmı acaba içsek bi zararı olur mu ayy ben çok istiyorummmmm
ayyy canim rsunun suyu degilde kendisini cok yedim bide adanali olarak salgami cok seviyorum dolapta gordukce canim cekti oturdun ictim valla bi otutmaya iki bardak.ama sonra cok pisman oldum dedim keske icmeseydim.bosver sen de icme bi yudum al nefsini korelt o kadar.

ayy benim gobegim tedaviden vok killanmisti utaniyordum ogun agdayi bi yapistirdim :) oh ne guzel oldu geride sert sert cikmadi :) yine yapabilirim heran :)

Ben kullanmikorum cnm genetik olmayabilir ama kesinlikle cilt tipinle alakali derinin esnekligiyle alakali ne kadar surersek siurelim catlicak vucut catlar diye dusunuyorum.ama kremlerle aza dusurebilirsin.

ne güzel kızlar okudukça mutlu oluyorum keşke ben de sizler gibi sorunsuz hamilelik geçirsem ama malesef çok zor zamanlar geçiriyorum ...bu ay 2. kanamayı geçirdim hem de ne kanama ...ömrümden ömür gidiyor ne olcak böyle bilmiyorum ...doktora gitmedim bıktım gitmekten...kanamayı evde geçirdim yarın gidicem doktora inşallah bebeğim çok iyidir o masaya uzanmak doktor bişeyler söyleyene kadar insan mahfoluyor ne yapalım kısmet diyelim ...lütfen dualarınızı esirgemeyin ALLAH hepinizin yardımcısı olsun keyfini çıkarın ....kusura bakmayın sizinde içinizi karartım

anneler öyle canım :) ben daha evlenmeden annem bebeğime yelek hırka örüyordu :)))))
hahaha yok o kadar da degil zaten benden once diger torunlar oldugu icin hic aklina ben gelmemisimdir

Korkuyorum canim bekliycem bir kac gun ama ben adet dobemi cikolata ve tatli delisi olurdum simdi hic yaklasmiyorum tiksinmedim ama canim istemiyor[/QUOTE]o zaman az beklede cnm oyle test yaparsin.

ben hamikeyken yaltim cnm ya yapiorum da ben arastirdim bi zarari yokmus.

işte bir örnek anne daha işteeee nihahahhahahhaahgözün aydın canım[/QUOTE]
Saol canim :)))
ayyy canim rsunun suyu degilde kendisini cok yedim bide adanali olarak salgami cok seviyorum dolapta gordukce canim cekti oturdun ictim valla bi otutmaya iki bardak.ama sonra cok pisman oldum dedim keske icmeseydim.bosver sen de icme bi yudum al nefsini korelt o kadar.

ayy benim gobegim tedaviden vok killanmisti utaniyordum ogun agdayi bi yapistirdim :) oh ne guzel oldu geride sert sert cikmadi :) yine yapabilirim heran :)

Ben kullanmikorum cnm genetik olmayabilir ama kesinlikle cilt tipinle alakali derinin esnekligiyle alakali ne kadar surersek siurelim catlicak vucut catlar diye dusunuyorum.ama kremlerle aza dusurebilirsin.[/QUOTE]

Simdilik gelen giden yok ama bellide olmaz

canım neden oluyormuş kanaman peki bir şey demiş miydi doktor? bazı kişiler her ay adet olur gibi kanama görürmüş acaba öyle bir durum mu?

merhaba hazan :)) nedeni yok plesentanın arkasında oluyor ...doktorlarda bilemiyor daha önce kırmızı kanama oldu o daha tehlikeliydi bu seferki koyu- siyah oldu.buda içerde biriken kan oluyor ve vücut atıyor ama inan 4 -5 gündür ömrümden ömür gitti...bilmiyorum ne olacak böyle yarın doktora gidicem bakalım ne olcak ...bu arada bi kızım olcak senin belli oldu mu

Allah kızını sana bağışlasın canım, inşallah önemli bir şey yoktur. doktor dönüşü yaz mutlaka, merakta bırakma bizi :)

Benim de oğluşum olacak Allah izin verirse, 12.haftada erkek demişti doktorum, değişmez heralde :)

Kızlar bende bugun 13+2 ikili test icin gittim kan verdim cinsiyetini sordum bi sansimizi deneyelim dedi kiza benziyo %90 kiz dedi cinsiyet icin erken dimi yani yanilabilirmi acaba cinsiyetle ilgili sizin doktorunuz neler dedi

canım ben buraya yazmadım ama bebek arabasıda aldık. tam yatan bastonlardan aldık arka tarafı 5 pozisyonda kullanılıyor. yeni doğandan itibaren kullanılabiliyor. ayrıca katlanınca küçücük yer kaplıyor. haklısın iki kere masraf yapmamak için bol bol araştırıp iyi düşünmeliyiz. peki çilek odasından memnun kaldın mı?

Kızlar bende bugun 13+2 ikili test icin gittim kan verdim cinsiyetini sordum bi sansimizi deneyelim dedi kiza benziyo %90 kiz dedi cinsiyet icin erken dimi yani yanilabilirmi acaba cinsiyetle ilgili sizin doktorunuz neler dedi

benim doktorum bakmadı bile. çünkü yanılma payı var bu ay. 16 haftalıkken bakmamız daha sağlıklı dedi. kız eşyası almak için acele etme bence çünkü çevremde çok değişen oldu. sonra elinde patlamasın

hayırlı olsun arabanızda bayağı fonksiyonlu birşey arabanız o zaman. ben çilekten memnun kaldım 2 ev değiştik iki kere montaj olmuş oldu hiçbiyerinde çatlama yada risk oluşturacak birşey yok. 2 hatta 3 çocuk büyütür tek sorun üzerinde yapışık olan aslan ve ağaç fgürlerini kızım itina ile tek tek çıkarttı sanki onlar orada fazlalık gb :) o da kızımın hatası tabi artık yerine başka figürler bulup yapıştıracağım cinsiyetimize göre

bizim bebik bacaklarını kapamış sırtını dönmüş yatıyordu yüzünü dönmedi bişeyde göremedik umutlar 20. haftalara kaldı benim gb çok umutlarla gitmeyin derim öğrenmeye :) bebekler pek inatçı çıkabiliyor.

bebeginin cinsiyeti belli mi canim?

değil maalesef göstermiyor :))

ahaa bi kız daha :)))

neden acaba yaa? herkes kız bebek geliyor haberin olsun dedi bana

inş kızlar yaa inşaALLAH :))

günaydın canım, gerçi gün ayalı 6,5 saat oldu benim için ama sen nasılsın? bu arada melek_melek2014 ve zynp3434 de erkek bebiş bekliyormuş :)

1:

oyy sağ kolum benim hemen yazayım erkek diye

Bende limonu tuzlayip tuzlayip yiyenlerdenimmmn

oda favorim benim :))

bana 11.haftada 13. Haftada ve 14. Haftada hep erkek dedi.carsamba tekrar gitcem artik kesinlesir heralde :)

merhaba,bende ıkı kez kanama gecırdım hatta bebegım oldukça asagı ınmıstı progestan tedavısıne basadık ,once agızden alıyrdum tabler olarak ancak yenıden kanama gecırdım,bu sefer fıtıl olark aldım,fıtıl olark almak daha faydalıymış,cok sukur kanamam gectı,kaygını anlıyabılıyorum aynı seylerı yasamısız

kızlaaarrr ben biişi yaptım canım kokoreç çekti ve yedim ama şimdideiçime korku grdi bebeğime bişi olur muuuuuuuuuu

arkadsıma da kız dedıler once,sonra erkeğe döndü,bıraz bekle,alısverıs yapma bence
valla mi ama en son % 99 dedi.kacinci haftada degisti? Bide genelde kiz erkege degisiyoda erkek kiza pek donmuyo.valla azicik yaptik ufak tefek olmadi degistiririz olmadi birine hediye ederim napim :)

kızlaaarrr ben biişi yaptım canım kokoreç çekti ve yedim ama şimdideiçime korku grdi bebeğime bişi olur muuuuuuuuuu

Bisi olmaz cnm nolcak ki.ben hayatimda hic yemedim ama sanirim iyi pisiyo o yuzden bise olmaz insallah

bişey olmaz ALLAH ın izniyle cnm korkmana gerek yok..
yenilenlerden ssadece cipslerin içindeki monosodyum glutamat varya o plasentayı aşıp bebeğe geçiyormuş zaten..
onun dışında bebek bizim vitaminlerden besleniyor..

çilek mobilyanın sağlam olduğunu duymuştum. peki yatağı büyüyebilen yataklardan mı yoksa normal beşik mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…