2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bulantilatiniz nekadr devam etti acaba??? Gecen hafta birden durmustu ama bu hafta daha siddetli geri dondu..sizin nekadr surdu acaba

Vallahi canım şeytanın kullağına kurşun benim hiç bulantım olmadı... ama teyzem de hamile benim onun 15. haftadan sonra düzelmişti

evet canım ben Eymen ismini çok istiyorum seviyorum onu koymak istiyordum zaten ama eşim pek sevemedi bi tuhaf gelıyomuş ona,bende isim seçenekleri sun bana ordan seçelim dedım ama benım aklım hala eymen de :KK9::KK9:

İnşaallah Rabbim o günleride nasip eder..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:[/QU

gunaydin arkadaslar bende eymen ismini cok begeniyorum isim olarak eymen ayaz olcak insallah sizce nasil?

evet canım güzel bence anlamıda söylemide güzel hadı hayırlısı bakalım...:KK8::KK8:

Vallahi canım şeytanın kullağına kurşun benim hiç bulantım olmadı... ama teyzem de hamile benim onun 15. haftadan sonra düzelmişti

Canim cok sanslisin ben sabahlati bulantidan oluyorum calistigim icin daha da zor oluyor ..herkes 3.ay biter diyordu ama yok hala tam gaz dvam ediyr;((

cevabın için sağol hiç o pozisyonda olduğunu yazan olmayınca bir terslikmi var die şüphelenmiştim. evet küçükken rahatla akrobasi yapsınlar birazdaha büyüyünce yerleri daralacak zor dönerler artık
aynenn cnm bak benim hamilelik takviminde de ters duruyo :)

ha yok canım akşamları yemekten sonra içiyorum saatini değiştirmedim onun
hii o zmn normal gebbelik bulantisi ben acaba ilac mi midrni bulandirdi dedim.yorumda yapamiyorum cok hic yasamadigim icin.

bende çikolata ve etipuf yiyip girdim. yavruşum uzay boşluğunda zıplıyormuş gibi değişik hareketler yapıyordu :)))
hadi canimmm bi daha ben de yiyim gidim benimki cok sakindi pazartesi.belkide uyuyordu.

Canim cok sanslisin ben sabahlati bulantidan oluyorum calistigim icin daha da zor oluyor ..herkes 3.ay biter diyordu ama yok hala tam gaz dvam ediyr;((

sağolasın canım inşallah sen de en yakın zamanda bulantılardan kurtulursun.. bizim genetik annemlerin halamların da hiç bulantısı olmamış..sen 12. haftada görünüyorsun bence bi 3 hafta daha sürer seninki inşallah daha erken kurtulursun..

kızlar bişey takıldı aklıma ,

cildimize bitkisel maskelerden yapmamız sakıncalı olurmu ,yapanınız varmı acaabaaa

çok rahatsız oluyorum böyle bakımsız gibi:26::26:

ya sabahları azaldı onun farkındayım. önceden yataktan kalkar kalkmaz hemen lavaboya kosardım. en azından onu atlattım. ama tam ne zaman gececek bılemıyorum.:KK14:

bende valla hic belli olmuyor...suan sindirim sistemimin son gaz calistigini hissediyorum ama bu kasiklarima yansiyor sanirim...

valla bende bitecek diye beklerken hala devam ediyor malesef...keske doya doya tadini cikarabilsek...

kızlar selam,
yavaş yavaş çatlak kremleri kullanmaya başlasak iyi olur, ben bazı sitelerden kakao yagını duydum. birde ablam lierac krem kullanmıştı,
başka önerisi olan var mı? doktoru öneren var mı?

eymen anlami daha talihli daha bereketli hayirli kutlu sahabedendir mekkenin alinisi sirasinda mslumn olmstr babsi ve amcasi bedir sehitlerindendir.

kizlar cildi hamilelikte bozulan varmi aranizda?

benim asiri derecede bozuldu...suratim hep sivilce doldu...

kızlar bişey takıldı aklıma ,

cildimize bitkisel maskelerden yapmamız sakıncalı olurmu ,yapanınız varmı acaabaaa

çok rahatsız oluyorum böyle bakımsız gibi:26::26:

ya ben de her sabah temizleme sabunuyla yıkıyorum yüzümü ve tonikle de siliyorum bişey olur mu ki :SS

kızlar selam,
yavaş yavaş çatlak kremleri kullanmaya başlasak iyi olur, ben bazı sitelerden kakao yagını duydum. birde ablam lierac krem kullanmıştı,

canım ben bebek yağı sürüyorum inşallah faydası olur... ama mustela die bir krem duymuştum ii diyorlar tabi kullanmadım bilmiyorum

benim yüzümde tek tük ama sırtım fena halde cok rahatsız ediyor şimdi kürlere bakıyordum nasıl geçer diye ama kullanıp kullanmamakta kararsızım :44::44:

kızlar selam,

ben bebeyağı ve lierac kullanıyorum canım bir 10 gündür, çok rahatlattı beni. inşallah çatlamayız :KK52:

benim çene bölgemde sivilceler var ama çok fazla değil, genel olarak düzgün cildim, pek bozulma olmadı. hatta erkek annesi güzelliği gelmiş sana diyenler var :nazar:

ben aslında lekelerden korkuyorum yaz geliyor ve güneş yakacak yüzümüzü korunmamız lazım hamilelik lekeleri iğrenç oluyor..

güneş görünmeye başlayınca mutlaka güneş koruyucu sürmek lazım valla Allah muhafaza o lekeler gerçekten kötü :KK45:

X