2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canim burda genel olarak gec söylüyorlar ama bakalim...

yarin belkide söyler...

ben en son 7 haftalikken gittim doktora...
hiii tabi 7 haftalikken soylemez ben 10 gune bir gittigim icin sık sık duydum cinsiyetini ..yafin kesin degilse de bi tahminde bulunur.

anladim cnm ben aylardir yatmiyorum yuz ustu neden se sagima alismisim hic farkinda degildim.karnimiz buyuse zaten yatamicaz.

insallah canim...

Kizlar kontrolden geldim cok sukur bebegim iyiydi tekrar dordum cinsiyetini % 99.9 erkek dedi sonra biz yine de % 90 diyelim dedi.kendisine acik kapi birakti degisirse diye.siz erkek bilin ama alisverise baslamayin dedi.kramplari sordum olabilir normal dedi.dinleneceksin dedi yoruldugunde olur dedi.gayette uykudan uyanirken bile oluor o hemen gectigini sanıyor ama inanin 3 gundir gecmedi.neyse onemli degil.boynumu sordum benlik degil dedi agrim olursa parol icim mi dedim ic dedi.kilom da gecen aya gore 1 kilo düşmüş.

merhaba, aranıza yeni katıldım. Uzun zamandır takip ediyordum fakat katılmak ancak nasıp oldu.
30 yaşındayım,,kocaelideyim, ılk cocuguma hamileyim,son adet tarihi:24.10.2013 bdt :01.08.2014 , cinsiyet henüz belli değil :)))

bende nazlanirim belki ama girmesini istiyorum acikcasi...
Benimki doguma girse varya kesin ayilir bayilir bayilir bi sedyeye de onu yatiririz artik dr. Ben le degil onla ilgilenir :) karnimdan igne vururken bile kafasini ceviren adam degilki dogima giricek imkansiz ...

hayirli olsun cnm ...neden cinsiyetini solemediler 16 haftalik olmussun.

kizlar suan kendimi hic iyi hissetmiyorum...bi üsüyorum bi terliyorum...

sizde hic böyle birsey oldumu?

üsüttümmü acaba?

sabah corba icmistim, midem de bulaniyor...

hayirli olsun cnm ...neden cinsiyetini solemediler 16 haftalik olmussun.

sağol cnm hepimizin hayırlı olsun çünkü şuan izmirde ailemin yanındayım.normalde kocaelinde otururuyorum dr um ayda 1 çağırıyor bir dahaki randevum 25 şubat ozamana öğrenicem inşallah.merak edip izmirde gittim ama 4 boyutlu değildi cihazı sordum söylemedi nasip bakalım sağlıklı sıhhatlı olsunda inşallah

Ben kısmetse Ankara'da doğum yapacağım. Marphe genel sigorta yaptırdım. Medicana'ya gidiyorum...

Merhaba canım hayırlı olsun hamileliğin. Bende medicana da yapıcam doğumu mu vr bende maphre sigorta ile süleyman akarsu ya gideceğim çarşamba ilk defa. Sen kime gidiyor sun?

Kızlar merhaba, cumartesi günü 2 li tarama testimiz vardı. Bebeğiminin ense kalınlığı 2,70 çıktı. Kan sonucunuda önümüzdeki cumartesi alıcaz. Ama maşallah bebeğim çok hareketliydi. Doktor çok hareketli bu dedi. Veeee miyonum 7 cm.de kalmış. Son olarakta bebeğin büyük ihtimal kız dedi :))))))))

canım memuriyetten dolayı zorunlu görev yoksa yatarım sabahtan akşama kadar evde missss
şimdilik sabah kusmalarım azaldı ama grip olduğum için burnum tıkalı koku alamadığımdan mı kaynaklanıyor yoksa gerçekten bu kusmalarda sona mı yaklaşıyorum bilmiyorum. bekleyip göreceğiz

kizlar suan kendimi hic iyi hissetmiyorum...bi üsüyorum bi terliyorum...

sizde hic böyle birsey oldumu?

üsüttümmü acaba?

sabah corba icmistim, midem de bulaniyor...

tam emin değilim ama hormonların etkisiylede olabilir tatlım. sonuçta adet olmuyoruz. ama sen yine de grip falan olmamak için dikkat et

vallaha tatlım bilemedim ki. bana da çorba iyi geliyordu. acaba mideni mi üşüttün sen. annem bana hep öyle diyor da bu aralar

valla 13. haftaya da girdik yoksa bu mide bulantisi hic gecmeyecekmi bende diye korkmaya basladim...

kraker yiyorum simdi ama o da fayda etmiyor...karnimda acikti

merhabalar regl gecıkmesıne gore eger hamıleysem bende ağustos annesı olabılırım..84 gun gecıkmem var adet olmam ıcın ılac verdı doktorum polıkıstık olduğum ıcın ve ılk kızım tup bebek olduğu ıcın dırek onu veddı muayene olmadım..gecen hafta evde test yaptım tek cızgıydı ama bu gecıkme esnasında 2 kılo aldım ve mıgdem cok kotu.sızce bu anlattıklarıma rağmen hamıle olabılırmıyım?

valla 13. haftaya da girdik yoksa bu mide bulantisi hic gecmeyecekmi bende diye korkmaya basladim...

kraker yiyorum simdi ama o da fayda etmiyor...karnimda acikti

ay canım yaaaa. aynı şeyleri bende çok rahatsız olarak çektiğim için şimdi sana kıyamadım ya.
meyve yesen iyi gelir mi kii? beni elma çok yatıştırırdı. çantamda vallaha 5-6 elmayla gezerdim.

ay canım yaaaa. aynı şeyleri bende çok rahatsız olarak çektiğim için şimdi sana kıyamadım ya.
meyve yesen iyi gelir mi kii? beni elma çok yatıştırırdı. çantamda vallaha 5-6 elmayla gezerdim.

elmayi denemedim hic...yanimda da hic meyve yok...

senin bulantilarin tamamiyle gectimi?

elmayi denemedim hic...yanimda da hic meyve yok...

senin bulantilarin tamamiyle gectimi?

sende çalışıyorsun sanırım.

benim bulantılarım geçtimi bilemiyorum grip olduğum için yaklaşık 1 haftadır burnum tıkalı ve gerçekten hiç koku alamıyorum onun etkisiylemi azaldı yoksa yavaş yavaş geçiyor mu bilemedim.

mesela şuan mide bulantım var ama eskisi gibi beni kusturacak şiddette değil.yani ben bile geçtimi anlamış değilim tatlım:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…