2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

AMİN CÜMLEMİZE İNŞALLAH SANADA HAYIRLI UĞURLU SAĞLIKLI OLSUN .SEN GİBİ İÇİMDE KIZ ARZUSU VARDI Kİ HALA VAR

RABBİM HERKESİN GÖNLÜNDE YATANI NASİP ETSİN İNŞALLAH.

Amin canım. Hayırlısı olur inşallah. Hem bizim hemde onlar için. Oğlanda olsa, kızda bizim evladımız olacaklar sonuçta. İsim düşünüyormusun??

kayra,
miraç,
egemen,
can,
demir

ben bu isimleri çok beğeniyorum belkı hoşuna gider diye yazdım, bizim daha cinsiyet belli diil

Amin canım. Hayırlısı olur inşallah. Hem bizim hemde onlar için. Oğlanda olsa, kızda bizim evladımız olacaklar sonuçta. İsim düşünüyormusun??

bunu soruncakendimden utandım 1 sayfa kız ismi yazmıştım hep kız ismi biriktimişimdir yıllardır =) hiç erkek düşünmemiştim ama daha belli değil bence. annemde kıza çok düşkün doktorun tahminini söyledim hayırrrrr hayırlısı olsun kız olsun sağlıklı olsun kız olsun dio hala =)) öldürdü beni gülmekten

kızlar herkese merhaba

bugun doktora gittim 14 haftalık hamıleyim cinsiyetini söylemıyor doktor heycanla bekliyorum benım doktor ne 2-3 test yaptı
3 hafta sonra 4 lü teste cagırdı sizce neden gerek duymadı

sen yani gördün kızımmm bebekini
tmm cnm telefondan yazmayı hiç sevmiyorum ama mecbur öyle olucak yazıcam yarın
belkı cinsiyette öğreniriz , ayy inşallah

2 hafta oldu yaaa neresi yeni pazartesi yazsan da olur canım, ben de pazartesi girdiğimde bakabilcem zaten :)

ikiltest için 350 mi biz 40 tlye yaptırdık doktor bi laboratuvara yönlendirdi 350 çok fazla değil mi tabi şehirde önemli galiba ben izmirdeyim

canım izmirde hangi dr gidiyorsun bi de ikili testi nerede yaptırdın biz 2 hafta sonra yaptırcaz fiyat konusunda hiç bir fikrim yok 40 tl çok iyiymiş.yazarsan çok sevinirim

sevindim kafandaki soru işaretleri gitmiş daha rahat edersin artık sanada minnoşunada maşallah

ne güzel işte bak, boşuna stres yapıp bebeğini de üzme bundan sonra annesi

son bir haftadır banada gına gelmişti folik asitten. şimdide kan hapı verdi 2 saat öncesi ve sonrasında süt ürünleri tüketmemek lazımmış. acaba diyorum gece kalkıpmı içsem aç tok farketmiyor zaten...bu arada üzmem artık bebişimi, boş yere evham yok :)))

aa çok güzel babanın doğum uzmanı olması, inşallah istediğin gibi bir hastane bulursun araştır istersen bir yani doğan yoğun bakım servisleri de varmış

2 hafta oldu yaaa neresi yeni pazartesi yazsan da olur canım, ben de pazartesi girdiğimde bakabilcem zaten :)

ben bidaki randevuyu en fazla 3 hafta sonraya ayarlatıcam, 1 ay çok uzuun, çok özlüyorum bende
benım kuzenımın ıkızzlerı olcak en başından berı ıkı haftada bır gıdıyor ıkız olduu için daha riskli ya.
tmm pteasi yazarım rahat rahat o zaman

Bende umutlanıyorum kız ıcın cunku bır oğlum var bakalım herseyın hayırlısı kısmet bıde hersey sakın üzülme benım kınını cinsiyeti de erkek çıksa bıle üzülmem cunku aslında ıkı erkek daha ıyı arkadas sırdaş olurlar

Bu ne ya ben doğumumu 200 tl ye yaptım valla bu fıyatlar gercek mı dıye düşünmeye başladım ıkılı test her yerde 40 tl ben onu bıle veremedim devlette yaptırdım hatta suan ayrıntılı doppler ıcın randevu bıle aldım onunda ücretsiz yaptırcam valla ılk hamıleyken ıkılı test 40 üçlü teste 100 ayrıntılıya 180 verdım o paraları bızle verdiğime pısmanım devlette ucretsız yapıyorlar ayrıca daha bıle güzeli inceliyorlar araştırıyorlar ama tabı kışının kendım tercihi tabı

Rabbime Hamdolsun bana bu günleri gösterdiği için. 8 yıldır evliyim ve bu ilk Gebeliğim. Allahım bize ilk tüp bebek denememizde nasip etti mucizesini.
12.haftaya kadar hep tüp bebek kliniginde devam ettim.ama artık hem kontrollerimi ve dogumum için ankarada medicana ile anlaştık. Özel sağlık sigortası yaptırdık. Baya uyguna geldi paket fiyatları.
Benim ilk haftalarda yapılan kan idrar testlerimde güzel çıktı.
Bebişimin ense kalınlığına bakıldı ve kan testi yapıldı onların sonucuda çok iyi.
Zaten bebeğim gelişimi önde gidiyor bir kaç gün.tup bebek Doktorum 2li testimiz iyi diğerlerine gerek yok dedi ama şimdi gideceğim hastane de paket fiyatın içinde diğer testlerde var.yeni doktor isterse onlarida yaptırırim.
Çarşamba günü randevum var.bakalim belki cinsiyetini de ögreniriz.
Allahım herkese sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin.

aa çok güzel babanın doğum uzmanı olması, inşallah istediğin gibi bir hastane bulursun araştır istersen bir yani doğan yoğun bakım servisleri de varmış

central hospital ile görüştüm şimdi, fiyatlarını filan da aldım. memorial'e göre çok uygun tabi ki. telefondaki ilgileri çok hoşuma gitti, gelin odalarımızı, doğumhaneyi gösterelim filan dediler. Figen Hanım'ı çok duydum, ondan bir randevu alıp denemeyi düşünüyorum.

tebrik ederim canım gözün aydın :) Allah sağlıkla tamamına erdirmeyi nasip etsin inşallah

canım haklısınnn tabii ama ben 3 yıl bebek tedavisi gördüm ve bu üç yıl içerisinde devlet hastanesinden çekmediğim kalmadı aşılama için rapor hazırlarken doktor beni muayene etmeden kalp hastası tanısı bile koydu sırf o yüzden ben günlerce uyku uyuyamadım daha neler neler o yüzden devlet hastanesini pek tercih etmiyorum hee aşılama tedavimde yine devlette oldu ama çektiklerimi bide bana sor bir yerden sonra insanın gözü para görmüyor kafam rahat olsun istiyor öyle yani

canım bence bir dene ben de ilgi ve alakadan aynı zamanda doktorumdan çok memnunum figen hanımın da çok iyi diyorlar ancak ben hiç onda muayene olmadım o yüzden bişey diyemiyorum, hem yakınmışta daha önce doğum yapanlar falan varmış bu siteden ve başka sitelerden araştırdım hepsi çok memnun tercih senin

canım çok çok sevindim hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallahhhh kıymetli bebiş seninkisi de yani Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah

kızlar artık eminim bebişimi hissettim şimdi hapşurdum, hemen ardından karnımda seyirme gibi kıpır kıpır bişeyler oldu, rahatsız oldu galiba paşa oyy yerim onu ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…