2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

mmerhaba arkadaşlar bugün ense kalınlığı testi yaptırdım 1.63 çıktı şu anda herşey normal görünüyor dedi. ve ikili test için kan alındı. bu arada doğuma kadar kullanılacak vitaminler önerdi seçimi bana bıraktı. sizler ne kullanıyorsunuz

selam kızlar beni hatırlarsanız bebeğimden endişe ediyordum ve dün dr randevum vardı. boşuna evham yapmışım bebeğim gayet iyiydi hareket ettiğini filan gördüm kafası eli artık belirgindi. gelişimide normal... bizler hissedemediğimiz için bişey oldu gibi gelsede onlar içerde kıpır kıpır :)) dün gidip ilk eşyamızı bile aldık :)) doktor cinsiyetiyle ilgili hiçbir şey söylemedi. bakmıyorum dedi. önümüzdeki randevuyu bekleyin dedi. acayip meraklardayım :))) folik asiti bıraktırdı yerine multivitamin ve kanla devam edicez.. karındaki batma ve krampları sordum normal dedi. çok şükür halimize kızlar.... maşşallahhh...:nazar::nazar:

canım çok sevindimmmmm maşallahhh büyümüşşşşş pıtırcıkkkkkk banada bıraktırsa keşke sıkıldım folikasitten :KK53:

Benimde 12+1 de yapılmıştı canım umarım sende de her şey normal çıkar belki doktorun cinsiyet tahmini de yapar ama yapmazsa ısrar etme kesin öğrenmek daha iyi böyle muallakta kalmak kötü.

ayy inşallah canımmm yaa yok ısrar etmem zaten cinsiyet için daha erken diye düşünüyorum hem birazda heyecan olur güzel olur :21:

Canım centrAl hospitalde kıme gıdıyorsun ben basak hanım hastasıyım ama kendısı martta dogum ıznıne ayrılcak sen hangı doktora gıdıyorsun.?

canım ben Asli Hanıma gidiyorum biraz genç bir doktor ama bulabildiğimin en iyisi şuan da Aslı hanıma devam edicem birde Fulya Dora hastanesinde Banu Çiftci o doktorda çok çok iyi ama bana çok uzak o yüzden central hospital tercihim oldu evime de yakın acil bişey olduğunda hemen ulaşabiliyorum hastaneye, yarın ikili testim için Doraya gidicem ama Central 350 tl dedi ikili test için

Bebeğinin hareketlerini hissetmeye başlayan arkadaşlar. ilk ne zaman ve nasıl hissettiniz?? Ben merakla onu hissedeceğim anı bekliyorum. Çok heyecan verici.

bendeee yaaaa :KK1:

mmerhaba arkadaşlar bugün ense kalınlığı testi yaptırdım 1.63 çıktı şu anda herşey normal görünüyor dedi. Ve ikili test için kan alındı. Bu arada doğuma kadar kullanılacak vitaminler önerdi seçimi bana bıraktı. Sizler ne kullanıyorsunuz

dünde aynı testleri ben verdim ,folik asiti previte kullanıyordum artık bırakmalısın dedı decavit yazdı.

bu arada nasal burun gözlendi :))) boyu 59 mm

canım seninle çok yakınız bende yarın yaptırıcam testi umarım bişe çıkmaz.. sen cinsiyetini öğrenebildin mi bazı anneler bu haftalarda öğreniyo. bide ense kalınlığı ölçülmeden önce bişey yedin mi yoksa aç mıydın

canım seninle çok yakınız bende yarın yaptırıcam testi umarım bişe çıkmaz.. sen cinsiyetini öğrenebildin mi bazı anneler bu haftalarda öğreniyo. bide ense kalınlığı ölçülmeden önce bişey yedin mi yoksa aç mıydın

gitmeden önce herhangi bir şey yapmana gerek yok. inş. bebişinle her şey yolundadir canım. bana doktor henüz bir şey söylemek için erken fakat erkeğe benziyor dedi.

aynen cnm dram ki ne dram :KK50:
üstüne gece uykusuzluk yaşayıp sabahları da uyanamıyorum, güleryüzlü ben gitti yerine asık surat geldi :KK25:
ama bugun ben aksıne çok mutluyum yarın bebekimi görücem. :KK9:

ayy ne güzel, doktor dönüşü yaz hemen mutlaka :) Benim görmeme daha 2 hafta var :KK43:

canım çok sevindimmmmm maşallahhh büyümüşşşşş pıtırcıkkkkkk banada bıraktırsa keşke sıkıldım folikasitten :KK53:

ayy inşallah canımmm yaa yok ısrar etmem zaten cinsiyet için daha erken diye düşünüyorum hem birazda heyecan olur güzel olur :21:

canım ben Asli Hanıma gidiyorum biraz genç bir doktor ama bulabildiğimin en iyisi şuan da Aslı hanıma devam edicem birde Fulya Dora hastanesinde Banu Çiftci o doktorda çok çok iyi ama bana çok uzak o yüzden central hospital tercihim oldu evime de yakın acil bişey olduğunda hemen ulaşabiliyorum hastaneye, yarın ikili testim için Doraya gidicem ama Central 350 tl dedi ikili test için

ikiltest için 350 mi biz 40 tlye yaptırdık doktor bi laboratuvara yönlendirdi 350 çok fazla değil mi tabi şehirde önemli galiba ben izmirdeyim

bendeee yaaaa :KK1:

ikiltest için 350 mi biz 40 tlye yaptırdık doktor bi laboratuvara yönlendirdi 350 çok fazla değil mi tabi şehirde önemli galiba ben izmirdeyim

selam kızlar beni hatırlarsanız bebeğimden endişe ediyordum ve dün dr randevum vardı. boşuna evham yapmışım bebeğim gayet iyiydi hareket ettiğini filan gördüm kafası eli artık belirgindi. gelişimide normal... bizler hissedemediğimiz için bişey oldu gibi gelsede onlar içerde kıpır kıpır :)) dün gidip ilk eşyamızı bile aldık :)) doktor cinsiyetiyle ilgili hiçbir şey söylemedi. bakmıyorum dedi. önümüzdeki randevuyu bekleyin dedi. acayip meraklardayım :))) folik asiti bıraktırdı yerine multivitamin ve kanla devam edicez.. karındaki batma ve krampları sordum normal dedi. çok şükür halimize kızlar.... maşşallahhh...:nazar::nazar:

ne güzel işte bak, boşuna stres yapıp bebeğini de üzme bundan sonra annesi :nazar:

canım ssiz Anadolu yakasında nerede oturuyorsunuz ben İçerenköydeyim ve Central Hospitale gidiyorum tavsiye ederim araştır istersen bende tavsiye üzerine ve araştırarak gittim.

aaa ben de içerenköy'deyim :) Memorial ataşehir'e gidiyorum ama doğumu orda yapmayacağım. Central Hospital'in doğum fiyatlarını biliyor musun?

kesinlikle canım çok fazla geldi bize de o yüzden başka bir hastanede yaptıracağız doktorum dışarda yaptırabilirsin dedi ve daha önceede gittiğim ancak hamile kalınca uzak diye gidemediğim ablalarımında doktoru olan çok güvendiğimiz bir doktordan yarın için randevu aldımm 160 tlye orada yaptıracağım bu arada bende İstanbuldayım :KK16:

ben dün gittim tahminini öğrendim hatta gördüm de diyebilirim , erkek gibi görünüyor 1ay sonra netleşir dedi:KK16:

Hayırlı olsuuun :)):emir_bebek: Bir oğlan daha 2014 yılı kesin oğlan yılı canım. Modaya sende uydun. Tebrik ederim. Benimkide oğlan hemde ikinci. Kız için çok umutlanmıştım ama kısmet değilmiş. Allahım hayırlısıyla dünyaya getirmeyi nasip eder hepimize inşallah.:KK16:

aaa ben de içerenköy'deyim :) Memorial ataşehir'e gidiyorum ama doğumu orda yapmayacağım. Central Hospital'in doğum fiyatlarını biliyor musun?

aaa ne güzellllll çok sevindimmmmmm :KK16: evet dün öğrendim Muayene 60, normal doğum 1350 1 gece 1 gündüz yatış, isteğe bağlı sezeryan 3000 2 gün 2 gece yatış, zorunlu sezaryan 2000 2 gün 2 gece yatış ocak ayında güncellenmiş bu fiyatlar canım memorial pahalı sanırım öyle duymuştum ablam tüp bebek yaptırmıştı memorialde

aaa ne güzellllll çok sevindimmmmmm :KK16: evet dün öğrendim Muayene 60, normal doğum 1350 1 gece 1 gündüz yatış, isteğe bağlı sezeryan 3000 2 gün 2 gece yatış, zorunlu sezaryan 2000 2 gün 2 gece yatış ocak ayında güncellenmiş bu fiyatlar canım memorial pahalı sanırım öyle duymuştum ablam tüp bebek yaptırmıştı memorialde

memorial çok pahalı canım, özel sigorta indirimimle 6000 tl fiyat verdi normal doğuma. benim babam kadın doğum uzmanı zaten, onun yönlendireceği bir doktor arkadaşı yapacak doğumumu ama hastaneye karar vermedim hala. central hospital'e bir bakayım ben de. tam nerde bilmiyorum, araştırayım internetten.

evet canım o yüzden biraz bekle dedim bende, ben bugün 12+0 oldum :KK16: yarın ikili taramam var çok heyecanlıyım :KK17:

ya bende bebeğimin erkek olacağını öğrensem ağlarım heralde :KK17: kız bekliyorum çünkü kendimi çok hazırladım nedense kız bebek için ama oğlum olacaksa da ona ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum kendimi :KK50:

canım ssiz Anadolu yakasında nerede oturuyorsunuz ben İçerenköydeyim ve Central Hospitale gidiyorum tavsiye ederim araştır istersen bende tavsiye üzerine ve araştırarak gittim.

kesinlikle öyle ya bende şu sıra çok uyumaya ihtiyacım var cumartesi pazar uyumayı planlıyorum :KK76:

yaa benim ikili test günüm yarın çok ama çok heyecanlıyım cinsiyet söyler mi acaba gerçi ikili tarama sonucu varya kan da ki fb-hcg idi sanırım onun sonucuna göre kız yada erkek olduğu biliniyormuş aklında olsun :KK16:
Evet bi test gunu gelse, ona bile raziyim yeterki melegim saglikli olsun :) o kan sonucunu bende duydum heyecanla bekliomm :KK52:
ben dün gittim tahminini öğrendim hatta gördüm de diyebilirim , erkek gibi görünüyor 1ay sonra netleşir dedi:KK16:

Bir erkek daha :KK52: hosgelsin bu dunyaya insallahh :KK66:

Hayırlı olsuuun :)):emir_bebek: Bir oğlan daha 2014 yılı kesin oğlan yılı canım. Modaya sende uydun. Tebrik ederim. Benimkide oğlan hemde ikinci. Kız için çok umutlanmıştım ama kısmet değilmiş. Allahım hayırlısıyla dünyaya getirmeyi nasip eder hepimize inşallah.:KK16:

AMİN CÜMLEMİZE İNŞALLAH:KK16: SANADA HAYIRLI UĞURLU SAĞLIKLI OLSUN .SEN GİBİ İÇİMDE KIZ ARZUSU VARDI Kİ HALA VAR:KK1:

RABBİM HERKESİN GÖNLÜNDE YATANI NASİP ETSİN İNŞALLAH.:emir_bebek:

Bebeğinin cinsiyetini öğrenen arkadaşlar isim düşünmeye başladınızmı ?? Benim kızım olsaydı eğer ismi hazırdı SEVCAN koyacaktık. Ama şimdi oğlumuz olacağı için ne isim koyacağız hiç bilmiyoruz??? Aras, Ali, Halil, Doğukan, Caner beğendiğim isimler. Tabi liste daha çok değişecek biliyorum. siz ne dersiniz :KK28:

ayy ne güzel, doktor dönüşü yaz hemen mutlaka :) Benim görmeme daha 2 hafta var :KK43:

sen yani gördün kızımmm bebekini :KK9:
tmm cnm telefondan yazmayı hiç sevmiyorum ama mecbur öyle olucak yazıcam yarın:KK1:
belkı cinsiyette öğreniriz , ayy inşallah:nazar:

X