2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çokkkkkkkkkkk sevindimmmmmm canımmmmmmm inşallahhhh bizim testimiz de temiz çıkar daha cumartesi günü yaptırıcaz korkuyorum açıkçası :18:

korkma canım içini ferah tut,Rabbimden hayırlısını ıste dua et,dr ense kalınlığını ölçünce normal demişti ama kan sonucunu beklemek lazım dedı,ama ben ense kalınlığı ıyı cıkınca çok fazla düşünmedım gerısını inş.senınde temiz çıkar..:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım peki cinsiyetle ilgili tahminde bulundumu doktorun, bazen tahminde bulunup söylüyorlarmış bakalım cumartesi günü bize söyleyecekmi daha erken ama :KK1:

bana erkeğe benziyor dedi 2 defa gıttıgmde ikisndede benzettı net söylemedi erken dedi ama ben %80 erkek diye düşünüyorum,çünkü ilk haftalarda yani 7.-8. de pıt pıt diye atışlarını hissediyordum böyle göz seyirmesi gibi,bizd erken hissedildiğinde erkek olacak derler :KK1:
şimdi doktorumda benzetınce kesin gibi bakıyorumm..:KK9::KK9::KK9:

kızlar şimdi doktorumla görüştüm ikili taramamız temiz çıkmış şükürler olsunn..İnşaallah hepimimz sağ salim bebişlerimizi alırız kucağımızaaa:KK12::KK12::KK55::KK55::KK52::KK52:

doğum hikayelerimizi yazacağımız günlerimizde gelsinnn İnşaallahh:KK9::KK9::KK9:

cnm senın adına çok sevındım inşallah cmtesi benim de iyi geçer.. herşey yolunda gider umarım:18:
doğum hıkayelerını hatım ettım:KK1: inşallah bize de nasip olur yazması:nazar:

korkma canım içini ferah tut,Rabbimden hayırlısını ıste dua et,dr ense kalınlığını ölçünce normal demişti ama kan sonucunu beklemek lazım dedı,ama ben ense kalınlığı ıyı cıkınca çok fazla düşünmedım gerısını inş.senınde temiz çıkar..:KK16::KK16::KK16::KK16:

ya çok dua ediyorum zaten ama annelik iç güdüsü sanarım endişeleniyorum işte :KK1: banada ense kalınlığı normal dese bende çok rahatlarım heralde ama ben inanıyorum iyi şeyler söyleyecek banada :KK16:

bana erkeğe benziyor dedi 2 defa gıttıgmde ikisndede benzettı net söylemedi erken dedi ama ben %80 erkek diye düşünüyorum,çünkü ilk haftalarda yani 7.-8. de pıt pıt diye atışlarını hissediyordum böyle göz seyirmesi gibi,bizd erken hissedildiğinde erkek olacak derler :KK1:
şimdi doktorumda benzetınce kesin gibi bakıyorumm..:KK9::KK9::KK9:

aa ozaman bir prensimizzz geliyor deseneee erkek bebekler erken öğreniliyormuş zaten inşallah sağlıklı, hayırlı evlat olur annesi :KK16::KK16:

kızlar mrb. öncelikle hepimizz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız inş.. 14haftalık hamıleyım ılk gebelıgım ve son 3 4 gundur kasıklarımda ara ara gelip yoklayan bi agrı varr daha çokk aşağılara da ınıp sankı rahmime bişiy batıyomus gibi oluyo..dr kontrolüme daha cok varr ama korkuyorum bu tarz ağrılar yasayan var mı ??

ya çok dua ediyorum zaten ama annelik iç güdüsü sanarım endişeleniyorum işte :KK1: banada ense kalınlığı normal dese bende çok rahatlarım heralde ama ben inanıyorum iyi şeyler söyleyecek banada :KK16:

aa ozaman bir prensimizzz geliyor deseneee erkek bebekler erken öğreniliyormuş zaten inşallah sağlıklı, hayırlı evlat olur annesi :KK16::KK16:

çok teşeşkkür ederim canım inşaallah hepimizin bebişleri sağlıklı hayırlı olurrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:

kızlar mrb. öncelikle hepimizz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız inş.. 14haftalık hamıleyım ılk gebelıgım ve son 3 4 gundur kasıklarımda ara ara gelip yoklayan bi agrı varr daha çokk aşağılara da ınıp sankı rahmime bişiy batıyomus gibi oluyo..dr kontrolüme daha cok varr ama korkuyorum bu tarz ağrılar yasayan var mı ??

bende aynı sen gıbıyım canım rahim genişlemesinden oluyormuş,bazen ben ani kalkışlarımda çok ağrı oluyo ve bı sure hareketsiz kalıyorum o kasıntının geçmesi için , haftalar ilerledikçe agrıda artıyo sanırım benımde 1 haftadır daha çok sanki...

bende var canım bende muzu bıraktım artık çok sevsemde eve bile almıyorum kayısı kurusu suyu kompostosu iyi geliyo birazda olsa kayısı kurusu yiyip üstüne ılık su içilmesi iyi geliyomuş ama denemedim ben onu

bende hamilelikten önce de kabızlık vardı 1 haftadan beri sabahları 3 tane kuru kayısı yiyorum üstünede ılık su çok işe yarıyor bi deneyin isterseniz.

bende bugün toksoplazma ve rubella testleri yaptırdım ama sonuçlar çıkmadı devlet hastanesine gittim mecburen özeller çok paahalı . gecen hafta başka bir devlet has. gitmiştim 7 haftalık demişti ertesi gün kendi doktoruma gittiğimde 9+2 demişti bugün ki doktor 9+4 dedi kendi dr. göre 10+4 olmam gerekiyor :) her dr başka bişi söylüyor kime inansam bilemedim :44:

bende aynı sen gıbıyım canım rahim genişlemesinden oluyormuş,bazen ben ani kalkışlarımda çok ağrı oluyo ve bı sure hareketsiz kalıyorum o kasıntının geçmesi için , haftalar ilerledikçe agrıda artıyo sanırım benımde 1 haftadır daha çok sanki...

anladım tşk ederim cnmm psikolojımı bozuyoo agrılar.. 3.5 senede anca geldı bebegımm bana o yuzdenn tereddutlerım cok fazla :))

anladım tşk ederim cnmm psikolojımı bozuyoo agrılar.. 3.5 senede anca geldı bebegımm bana o yuzdenn tereddutlerım cok fazla :))

hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah canım,doktorum bana agrı oldugunda dınlan ayaklarına sıcak su torbası koy demişti sende öyle yapabilirsin,çalışıyormusun?

ben çok yaşıyorum cnm batma ve yanma hissi , önemli değildir normaldir dert etme. rahim büyüdüğü için onu tutan bağlar geriliyırmuş cnm:nazar:

hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah canım,doktorum bana agrı oldugunda dınlan ayaklarına sıcak su torbası koy demişti sende öyle yapabilirsin,çalışıyormusun?

yoo tüm gün yatışş :) evdeyim sürekli havalar da soğuk bı yere cıkamıyorumm kendımı hep sıcak tutmaya çalışıyorum..

evettttttttt yeni döndüm hastaneden kızlarrrr:KK16:

ilk defa elini kolunu hareketlerini büyümüş halini gördüm ,herşey normal bi sıkıntı yok .çok şükür çok mutluyumm.

seda hocaya gelince gerçekten arkadaşların tavsiye ettiği kadar var çok ilgili güler yüzlü konuşkan bi doktor.ben çok sevdim ve artık arayıştı bırakmış bulunuyorum :KK9:

bu arada güncel fiyat olarakta merak edenlere bilgi vereyim , muayene için 77tl + 2li tarama için 77tl ödedim. mayısta ayrıntılı ultrasyon için gün aldırdı seda hoca onun ücretide nakit olarak 175tl.

tansiyon ve kilo kontrolü yapıyor , yaklaşık 20 dakika muayene sürüyor, giren herhes 20 dakıkadan önce çıkmadı bende öyle.

umduğumu buldum memnun ve mutlu bi şekilde ayrıldım arkadaşlar.

bende arada kalan doktor arayan bi çare hamile arkadaşlarıma sincan koruda seda tamsoy hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.:KK49:

hi bide cinsiyet tahmininde bulundu bende oyle tahmin ettim görüntüden ,tahminen erkek dedi ama 1 ay sonra tam net olur herşey şuan takılmayın dedi. eşim ve ben kız istiyorduk ,rabbim hayırlısını sağlık sıhhatlisini versin inşallah ,ve cümlemize

benden bu kadar :KK66:

kızlar merhaba, 13 haftalık hamileyim hala bulantılarım devam ediyor, sizde durum nasıl? Birde doktorum proluon depot ıgne verdi mıyomdan dolayı benzer sorun yaşayan varmı doguma kadar 34. haftaya kadar her hafta bır ıgne dedı. bu igne tehlıkelımı bebişim için. :KK43: kararsızım olmakla olmamak arasında cunku doktor onlem ıcın dedı. düşük tehditim yokmus, nolur bı yorum yapın :KK43:

merhaba kızlar :

14 haftalık hamıleyim ben sabah ve akşamları kusuyorum öksürükle geliyo sizinde bulantılarınız varmı

kızlar merhaba, 13 haftalık hamileyim hala bulantılarım devam ediyor, sizde durum nasıl? Birde doktorum proluon depot ıgne verdi mıyomdan dolayı benzer sorun yaşayan varmı doguma kadar 34. haftaya kadar her hafta bır ıgne dedı. bu igne tehlıkelımı bebişim için. :KK43: kararsızım olmakla olmamak arasında cunku doktor onlem ıcın dedı. düşük tehditim yokmus, nolur bı yorum yapın :KK43:

cnm benım tup bebek olduu için 12. hftaya kadar bu iğneden oldum haftada 1.
ağır yağlı bir iğne. iğneyı olunca ıyıce bastır 2 dk beze yapmasın.
için rahat olsun zararsızdır kendisi:KK1:

saol cnm ama 34 .haftaya cok var ya endişeliyim o yuzden :KK43:

endişelenme boşuna cnm. benım en risskli haftalarımda o iğneden yapıldı defalrca biliyosun ilk 3 ay riskli oluyor ilaç kullanımında.
için rahat etsin. miyom önemli bir durum sen kullan iğneyi cnm.

X