2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allahım hakkımızda ne hayırlısı ise onu versin tabi. Evladın kızı erkeği olmaz hayırlı olsunlar inşallah. Allah seninde gönlüne göre versin arkadaşım. Bana aşık üç erkek fikri hoşuma gitti bak.
'' Anneeee benim pantolonumu ütülememişsin, anneee benimde tişörtüm buruş buruş kızla buluşmaya gidecem çabuk şunu ütüle, hanıııım benim karnım acıktı yav sofra ne zaman hazır olacak....:KK50: benim aklımdan daha çok bunlar geçiyordu canım.'' azıcık moral oldu:KK9:

:KK1:
cnm sen bunlarımı düşünüyosun yaa:KK52:
erkeklerde kızlar kadar kendi işlerini becerebiliyorlar cnm sen onları alıştırırsın küçükten kendı sorumluklarını yerine getirsinler hem karıları rahat eder hem de sen :KK52:
benımkınden bılıyorum evde annesine yaptırrmış herşeyını ama evlenınce yapabildiğini gördü iş başa düştü tabi annesi de şoklarda:KK52:
biz bu oyuna gelmeyelım arkadaşım :KK52:
şaka bi yana o kızları süslemek giydırmek muhteşem bişey.. hatta bı hayalım vardı kızım olursa gezmeklere giderken aynı renk giyiniriz falan diyodum Allah hayırlısını nasıp etsin inşallah:nazar:

iyidir tabi canım gönlünü ferah tut :nazar: ben de her ultrason masasına yattığımda, doktor bebeği gösterene kadar endişe içinde bakıyorum ekrana. sonra bir rahatlıyorum her şeyin yolunda olduğunu görünce :nazar: ilk zamanlar o endişe bende de çok vardı, ya kalbi durduysa diye ama şimdi içim rahat, Allah bizlere bağışlasın bebeklerimizi inşallah :nazar::nazar:

cnm valla bende de eşimde de var o korku.. azalıyor ama doğana kadar geçmicek bence endişeler..
hatta en son ultrasona gıttığımde kıpırkıpırdı yavrum ay döndu ettı derken eşim ne desin tövbe tövbee.. kalbı atmıyor dedı:18:..
hemen açtı sesını doktor:KK1: duydu rahatladı:KK9:
amın cnm hepimizinkini bağışlasın inşallah:nazar:

selam arkadaslar bu ara giremiyorum fazla...

bende cok fazla bi degisiklik yok hala...yine midem bulaniyor ara ara...

randevumuz bu ayin 11. de

ben almanyada yasiyorum burda ikili test dediginiz sey zorunlu degil...ben yaptirmayi düsünmüyorum...

Ay kizlar hepinizin oğlusu geliyo, bu sene erkek senesi falan diyosunuz, benim kız umutlarım yavas yavas azaliyo :)) Allah biliyo ya, cok istiyorum kızım olmasini. Tabi sağlığı, hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat oluşu her seyden önemli, Allah herkesin gönlüne göre versin.

cnm valla bende de eşimde de var o korku.. azalıyor ama doğana kadar geçmicek bence endişeler..
hatta en son ultrasona gıttığımde kıpırkıpırdı yavrum ay döndu ettı derken eşim ne desin tövbe tövbee.. kalbı atmıyor dedı:18:..
hemen açtı sesını doktor:KK1: duydu rahatladı:KK9:
amın cnm hepimizinkini bağışlasın inşallah:nazar:

:KK9: hem bebek kıpırdıyor, hem de eşin kalbi atmıyor mu diyor ehehe alem ya

Ay kizlar hepinizin oğlusu geliyo, bu sene erkek senesi falan diyosunuz, benim kız umutlarım yavas yavas azaliyo :)) Allah biliyo ya, cok istiyorum kızım olmasini. Tabi sağlığı, hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat oluşu her seyden önemli, Allah herkesin gönlüne göre versin.

miska...bende ilk bebegimin önce saglikli olmasini istiyorum elbette ama ilki kiz olsun istiyorum nedense...

al bendende okadar =) ben :123:eşim ve ailem herkez kız olsun umudundayız hayırlsı inşallah .Rabbim cümlemize hayırlı sağlıklı evlatlar dünyaya getirmeyi nasip etsin.amin

kızlar bende de kasık ağrısı oluyor ara ara adet ağrısı gibi korkuyorum o zamanlar sizlerde de oluyor mu?

bir de karnımın bir bölgesinde gerilme oluyor zaman zaman ama bariz ağrı şeklinde bebek mi hareket ediyor acaba gerçi daha cok küçük ama

iyidir tabi canım gönlünü ferah tut :nazar: ben de her ultrason masasına yattığımda, doktor bebeği gösterene kadar endişe içinde bakıyorum ekrana. sonra bir rahatlıyorum her şeyin yolunda olduğunu görünce :nazar: ilk zamanlar o endişe bende de çok vardı, ya kalbi durduysa diye ama şimdi içim rahat, Allah bizlere bağışlasın bebeklerimizi inşallah :nazar::nazar:[/QUOT

demekki tek dusunen ben degilmisim...bende alisirim senin gibi insallah canim.Allaha emanet yavrularimiz. Sağlikli kucagimiza alalimda baska bise istemem..

kızlar bende de kasık ağrısı oluyor ara ara adet ağrısı gibi korkuyorum o zamanlar sizlerde de oluyor mu?

bir de karnımın bir bölgesinde gerilme oluyor zaman zaman ama bariz ağrı şeklinde bebek mi hareket ediyor acaba gerçi daha cok küçük ama

Canim ben 11. Haftadayim sen kacinci haftadasin bilmiyorum ama bahsettigin agrilar bendede var.. Bu haftalarda rahim yukari cikiyormus agrilarin sebebinin bu oldugunu dusunuyorum.. Kasiklarda yer yer agri oluyo, karnindada sanci gibi agrilar olabiliyo..
Bebegimide hissediyorum bazen seyirme seklinde bariz takla mi atiyo napiyosa artik :KK66:)

benimde kasıklarımda ara ara ağrı oluyor, bazende özellikle uzandığım zamanlarda batma şeklinde bi ağrı oluyor. hapşururken öksürürken özellikle batmayı hissediyorum. yarın doktora gidince sormayı düşünüyorum. internetten araştırınca rahim büyüdüğü için filan yazıyor.

Canim ben 11. Haftadayim sen kacinci haftadasin bilmiyorum ama bahsettigin agrilar bendede var.. Bu haftalarda rahim yukari cikiyormus agrilarin sebebinin bu oldugunu dusunuyorum.. Kasiklarda yer yer agri oluyo, karnindada sanci gibi agrilar olabiliyo..
Bebegimide hissediyorum bazen seyirme seklinde bariz takla mi atiyo napiyosa artik :KK66:)

evet kesinlikle seyirme şeklinde ii o zaman, takla atsın da cabuk büyüsün sağlıkla bebişlerimiz :))
biz de 13 haftadan gün alıyoruz, aslında beni adet sancısı gibi olması tedirgin etti sanki kanama olacak piskolojisi içinde sürekli lavaboya gidiyorum. ama dediğin gibi rahim hareketleridir inşallah

benimde kasıklarımda ara ara ağrı oluyor, bazende özellikle uzandığım zamanlarda batma şeklinde bi ağrı oluyor. hapşururken öksürürken özellikle batmayı hissediyorum. yarın doktora gidince sormayı düşünüyorum. internetten araştırınca rahim büyüdüğü için filan yazıyor.

ben de öksürdüğümde ağrım artıyor teyzem ebe benim öksürmek hiç iyi değil demişti hamilelikte, fazla öksürmemeye dikkat ediyorum

kendi kendime nazar ettim kızlar daha dün o kadar iyiyimki nerdeyse hamile olduğumu unutucam diyodum ama şuan berbat durumdayım başım ağrıyo karnım ağrıyo miğdemde bulanıyo offfff hiç bişey yapasım yok işyerindekilerde yakında şikayete başlıcak iş çok yapan yok diye:KK43:(

Mide bulantılarında azalma başlamış heralde arkadaşlar sizdede. hadi çok şükür : )) sabahları yinede pert oluyorum ama olsun gün içerisinde ilaçsız durabilmekte güzel... :21: git gide azalıcak inşallah...

onun sebebi şuymuş adet olmadığımız için adet günlerine yakın böyle sancı çekilirmiş yani bebekten dolayı

X