2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anladım cnm zaten artık günler uzuyor daha erken kalabılırsın. süt içemiyorsan ayran ve yoğurt mutlaka yemeye calış cnm artık bizden beslenıyorlar canlar:nazar:

doğru diyon bende üzülüyorum hep hamilelikten önce bende bu eringeçlik tembellikle hamile olsam nasıl olur diyodum aynı valla durmadan kendimi zorluyorum meyve yiyorum ceviz yiyorum artık günde 2 bardak sütte içmeye zorlayacam benm yüzümden gelişmezse çok üzülürüm

kızlar yarın dr randevum var.. ama içim bir tuhaf sanki bir şey hissetmiyorum karnımda çıkmadı zaten.. kanama şu bu bir şey yok çok şükür. dün bebek mağazasına gittik almak istedim alamadım acaba diyorum hep içimden sizde de böyle bir duygu oluyor mu??

Bende yaşıyorum onu her doktora gittiğimde içim bi garip oluyor ya kalbi durduysa ya kötü bişey olduysa diye çok panik oluyorum .bu düşünce doğru değil ama elimde değil malesef. Bana kalsa hergün doktora gidip göreceğim onu

hadi inşallah sağlıklı sonuçlarını alırsın canım, haber vermeyi unutma :nazar:

cnm hayırlı haberlerle gel inşallah.. bize hemen bilgi ver olur mu , bende cmtesi gidiyorum ikili teste:nazar:
inşallah cinsiyet söyler cnm merakını gidermiş olursun, Allah hayırlısını versin:nazar:

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. :KK16: Dün gittim doktora çok şükür her şey yolunda bebişim sağlıklı.:nazar: Ense kalınlığı normal seviyelerde 1.35 di yanılmıyorsam 10 gün sonrada 2 li testin sonucunu alacağız. 12+4 göründü ekranda 2-3 gün önde maşallah. Çok hareketliydi kıpır kıpır. Ve cinsiyetini de öğrendik.... Doktor ilk çocuk neydi dedi, bende oğlan dedim baktı baktı İkinci oğlan geliyor dedi. Kız istemiştik ama olsun. Bu yıl oğlan yılı anlaşılan bende modaya uydum yani. Evde erkek nüfusu ezici bir çoğunluk olacak ne yapalım. Aldığım pembe patikler vardı 3 ay önce. Yatak odasında başucumuzda duruyordu. Hiç giydiremeyeceğim artık. derhal mavi patiklerle değiştirmem lazım. iade etsem alırlarmı ki:KK9:

Derinsuuu arkadaşım inşallah sende hayırlısı ile cumartesi günü öğrenirsin cinsiyetini. Sende yaz mutlaka bekliyorum.

kızlar yarın dr randevum var.. ama içim bir tuhaf sanki bir şey hissetmiyorum karnımda çıkmadı zaten.. kanama şu bu bir şey yok çok şükür. dün bebek mağazasına gittik almak istedim alamadım acaba diyorum hep içimden sizde de böyle bir duygu oluyor mu??

canım cok normal bende de var aynı duygu ilk hamilelik olduğundan... ama kalp sesini duyunca zaten öyle bir inanıyorsun ki ..:))

endişelenme canım bende hiç bir şey hissetmiyorum herkes seyirme olur falan diyor ama bende olmadı korkutuyorlar insanı cuma günü kontrolum vardı korkudan bugün gittim dr.a bebeğimin kollarını bacaklarını gösterdi doktor kollarını sallıyordu meleğim çok duygulandım.o kadar küçük ki insanın hissetmemesi çok normal içini ferah tut senin bebişinde çok sağlıklıdır inşallah bende her seferinde kalp atışını duyamayacakmışım gibi geliyor kendimizi boş yere evham yapıyoruz galiba :KK43:

Bende yaşıyorum onu her doktora gittiğimde içim bi garip oluyor ya kalbi durduysa ya kötü bişey olduysa diye çok panik oluyorum .bu düşünce doğru değil ama elimde değil malesef. Bana kalsa hergün doktora gidip göreceğim onu

canım cok normal bende de var aynı duygu ilk hamilelik olduğundan... ama kalp sesini duyunca zaten öyle bir inanıyorsun ki ..:))

endişelenme canım bende hiç bir şey hissetmiyorum herkes seyirme olur falan diyor ama bende olmadı korkutuyorlar insanı cuma günü kontrolum vardı korkudan bugün gittim dr.a bebeğimin kollarını bacaklarını gösterdi doktor kollarını sallıyordu meleğim çok duygulandım.o kadar küçük ki insanın hissetmemesi çok normal içini ferah tut senin bebişinde çok sağlıklıdır inşallah bende her seferinde kalp atışını duyamayacakmışım gibi geliyor kendimizi boş yere evham yapıyoruz galiba :KK43:

hareketlerini hissedeceğimiz gün gelsede ultrasona gerek kalmadan iyi olduğunu anlasak.. yarını sabırsızlıkla bekliyorum. sağolun kızlar içim rahatladı. yarın olsun daha da rahatlayacak inşallah

doğru diyon bende üzülüyorum hep hamilelikten önce bende bu eringeçlik tembellikle hamile olsam nasıl olur diyodum aynı valla durmadan kendimi zorluyorum meyve yiyorum ceviz yiyorum artık günde 2 bardak sütte içmeye zorlayacam benm yüzümden gelişmezse çok üzülürüm

cnm içmeye çalış tabi biz elimizden geleni yaplım da içimiz rahat etsin dimi:KK34:

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. :KK16: Dün gittim doktora çok şükür her şey yolunda bebişim sağlıklı.:nazar: Ense kalınlığı normal seviyelerde 1.35 di yanılmıyorsam 10 gün sonrada 2 li testin sonucunu alacağız. 12+4 göründü ekranda 2-3 gün önde maşallah. Çok hareketliydi kıpır kıpır. Ve cinsiyetini de öğrendik.... Doktor ilk çocuk neydi dedi, bende oğlan dedim baktı baktı İkinci oğlan geliyor dedi. Kız istemiştik ama olsun. Bu yıl oğlan yılı anlaşılan bende modaya uydum yani. Evde erkek nüfusu ezici bir çoğunluk olacak ne yapalım. Aldığım pembe patikler vardı 3 ay önce. Yatak odasında başucumuzda duruyordu. Hiç giydiremeyeceğim artık. derhal mavi patiklerle değiştirmem lazım. iade etsem alırlarmı ki:KK9:

Derinsuuu arkadaşım inşallah sende hayırlısı ile cumartesi günü öğrenirsin cinsiyetini. Sende yaz mutlaka bekliyorum.

cnm Maşallah size ya:nazar:
inşşallah bende öğrenirim cnm ya şimdi daha da heecanlandım bak:KK1:
öyle deme cnm evladın hayıırlısı olsun.. ben de çok kız düşkünüyüm cnm ama bana de erkekmiş gibi geliyor nedense. torunların kız olur onlara pembeleri giydirrsin cnm hayırlısı olsun. evde erkek üstünlüğü olur ama sana aşık 3 erkek demek bu ya :nazar:
benım ılk çocuk diye cinsiyet ayrımı yapmıyorum şuan sağlıklı olsun da:KK76:
bende yazarım tabi ama haftasonu giremıyorum pek pazartesi yazarım inşallah güzel şeyler yazarım bende:emir_bebek:

hareketlerini hissedeceğimiz gün gelsede ultrasona gerek kalmadan iyi olduğunu anlasak.. yarını sabırsızlıkla bekliyorum. sağolun kızlar içim rahatladı. yarın olsun daha da rahatlayacak inşallah

cnm bende de aynı durum var :18:
hatta ben hafada ıkı kez ultrasona girmişimdir ilk haftalarda :KK17:
kocamm bak bu son dıye dıye bır hal oluyodu ama napıım ıçım rahat etmiyodu benımde. ama şimdi bir nebze daha rahatım artık.
ilk çocuk benım heralde senın de oyle. normal bence cnm , hareketlerını hissedince herşey kontrol altında olacak inşallah:nazar:

Hiiihuuwww ne güzel ne güzel :) ben de ilk bir hafta saf saf gezmiştim hem en çok istediğin şey hem o an için korkupta istemediğin şey gibi bir şey aslında tarifi yok ama kalbimi duyunca alışıyorsun :) Ve artık her duanda ''Rabbim seni bana bağışlasın bebeğim.'' oluyor :) :KK36::KK36: Herşey gönlünce olsun... :KK9::KK9:

Senin de canım.. İlk olmasının korkusu var başka bişey değil. İnşallah sıkıntısız atlatırız.

Kanamammm var benim; ((((kizlar dua edin insallah bi sikint olmasin iki gundur devam ediyo su an evde yatarak geciriyorum vakti .rapor verdi doktorum

Strese girme.. Kardeşimde de olmuş benim, hatta doktor anneme bacaklarını dikipte yatmasını söylemiş, sana dedi mi öyle bir şey bilmiyorum. Çok geçmiş olsun..

Sana kesinlikle katılıyorum canım o an varya o doktorun kapısından çıktım ve ilk duam Allahım böyle bir şeyi herkese nasip etsin dedim ya daha elleri ayakları tomurcuk ama orda bir can var :KK5: yazarken bile gözlerim doluyor.. Ama gerçekten hamile kalmadan önce mucize dediklerinde aman hamilelik işte diye içimden geçirirdim de insan yaşamadan anlamazmış hamilelik gerçekten bir mucize :KK9: İnşallah hepimizin bebişleri çooooook sağlıklı olur amin :KK15::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

evet herkes hamile olunca anlıyor gerçekten mucize olduğunu, 1 hücreden bölünüp organların, kolların, bütün uzuvların oluşması tam bir mucize. Kırk yıl düşünsek asla akıl erdiremeyeceğimiz mükemmel bir düzen. Allah herkese nasip etsin inşallah :nazar:

günaydın kızlar içimizde birsürü çalışan anne adayı var benim gibi sabahları kahvaltıyı nasıl yapıyosunuz ben uyanamıyorum ki kahvaltı hazırlayıp yapayım bebeğime karşı vicdan azabı çekiyorum sizler neler yiyosunuz sabahları nasıl geçiştiriyosunuz

canım ben evden çıkmadan küçücük bir parça peynir ekmek yiyorum ki serviste midem bulanmasın. Sonra iş yerime gelince tost simit, bazen normal kahvaltıyla idare ediyorum. süt içiyorum mutlaka sabahları kahvaltımda.

kızlar günaydın geçen hafta dr.kontrolümde ultrasonda rahimimde perde olduğunu gördü doktorum,biraz duraksadı gittiğim ünv.hastanesinde bişey söyleyıp söylemediklerini sordu,tabı o sorunca paniğe kapılmış gibiydi,surat ifadesınden de belliydi,bişey olurmu diye sordum,bi sıkıntı olmaz dedı bende güvendim önemsemdim şimdi aklıma geldi ve internetten bi baktım. bu durumda olanlar erken doğum ölü doğum yada 2. 3 aylık dönemde düşük yapabılıyorlarmış.

çok tedirgin oldum kızlar nolurr bilen duyan varsa bişey söylesin ne yapmam gerekiyorr:26::26::26::KK14::KK14::KK14::KK14: çok üzgünümm:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

canım ankara da özgür deren'i çok duydum riskli gebelik uzmanı
benim bir arkadaşımın çift rahmi vardı
onun da yer dar olduğu için erken doğum riski vs vardı
çok da telaşa vermeyen güven veren bir doktor olduğunu söylüyorlar
biraz fazla galiba muayene ücreti ama bir araştır istersen
en azından bir kereliğine gidersin
şu da web adresi
http://www.derenklinik.com/

öyle deme cnm evladın hayıırlısı olsun.. ben de çok kız düşkünüyüm cnm ama bana de erkekmiş gibi geliyor nedense. torunların kız olur onlara pembeleri giydirrsin cnm hayırlısı olsun. evde erkek üstünlüğü olur ama sana aşık 3 erkek demek bu ya :nazar:
bende yazarım tabi ama haftasonu giremıyorum pek pazartesi yazarım inşallah güzel şeyler yazarım bende:emir_bebek:[/QUOTE]

Allahım hakkımızda ne hayırlısı ise onu versin tabi. Evladın kızı erkeği olmaz hayırlı olsunlar inşallah. Allah seninde gönlüne göre versin arkadaşım. Bana aşık üç erkek fikri hoşuma gitti bak.
'' Anneeee benim pantolonumu ütülememişsin, anneee benimde tişörtüm buruş buruş kızla buluşmaya gidecem çabuk şunu ütüle, hanıııım benim karnım acıktı yav sofra ne zaman hazır olacak....:KK50: benim aklımdan daha çok bunlar geçiyordu canım.'' azıcık moral oldu:KK9:

cnm içmeye çalış tabi biz elimizden geleni yaplım da içimiz rahat etsin dimi:KK34:

bende yazarım tabi ama haftasonu giremıyorum pek pazartesi yazarım inşallah güzel şeyler yazarım bende:emir_bebek:

Allahım hakkımızda ne hayırlısı ise onu versin tabi. Evladın kızı erkeği olmaz hayırlı olsunlar inşallah. Allah seninde gönlüne göre versin arkadaşım. Bana aşık üç erkek fikri hoşuma gitti bak.
'' Anneeee benim pantolonumu ütülememişsin, anneee benimde tişörtüm buruş buruş kızla buluşmaya gidecem çabuk şunu ütüle, hanıııım benim karnım acıktı yav sofra ne zaman hazır olacak....:KK50: benim aklımdan daha çok bunlar geçiyordu canım.'' azıcık moral oldu:KK9:

canım ben evden çıkmadan küçücük bir parça peynir ekmek yiyorum ki serviste midem bulanmasın. Sonra iş yerime gelince tost simit, bazen normal kahvaltıyla idare ediyorum. süt içiyorum mutlaka sabahları kahvaltımda.

Slam kizlar bende peynir zeytin bal yiyorum yumurta zorla yiyiyorum ama sut icemiyorum gun icinde ayran yogurt yiyiyorum is yerinde çorba falan bazende midem bulaninca çizi iyi geliyo valla bizde cmrtesi doktra gidicez bakalim ne diyecek.insallah iyi seyler duyariz ama hep korku ve heycanla giriyorum odaya zaten butun dualari hatmediyom yaa iyidir dmi bebişim..

cnm bende de aynı durum var :18:
hatta ben hafada ıkı kez ultrasona girmişimdir ilk haftalarda :KK17:
kocamm bak bu son dıye dıye bır hal oluyodu ama napıım ıçım rahat etmiyodu benımde. ama şimdi bir nebze daha rahatım artık.
ilk çocuk benım heralde senın de oyle. normal bence cnm , hareketlerını hissedince herşey kontrol altında olacak inşallah:nazar:

anne yüreği naparsın işte :)))

Slam kizlar bende peynir zeytin bal yiyorum yumurta zorla yiyiyorum ama sut icemiyorum gun icinde ayran yogurt yiyiyorum is yerinde çorba falan bazende midem bulaninca çizi iyi geliyo valla bizde cmrtesi doktra gidicez bakalim ne diyecek.insallah iyi seyler duyariz ama hep korku ve heycanla giriyorum odaya zaten butun dualari hatmediyom yaa iyidir dmi bebişim..

iyidir tabi canım gönlünü ferah tut :nazar: ben de her ultrason masasına yattığımda, doktor bebeği gösterene kadar endişe içinde bakıyorum ekrana. sonra bir rahatlıyorum her şeyin yolunda olduğunu görünce :nazar: ilk zamanlar o endişe bende de çok vardı, ya kalbi durduysa diye ama şimdi içim rahat, Allah bizlere bağışlasın bebeklerimizi inşallah :nazar::nazar:

X