2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhaba:

ben13+5 günlük hamıleyim bu hafta sonu doktora gıtcem 2 test kaç haftalıkken yapılıyo benım doktorum 15+16 haftalıkken yaparız testı dedı 3 lü test yapacak heralde bu konuda ecrubesı olanlar varsa bılgı versın lütfen bıde cınsıyetını soylemıyor benım doktorum

Primer de yurdanur Hanım'a canım. Ve cok memnunum kendisinden. Sen kime gidiyorsun?
Bendr konukoglunda ali beye baslamistim ama hic memnum kalmadim cok ilgili gelmedi bana ve ne zaman gitsen yok yerinde saatlerce sira bekliosun sonra abdullah beye basla cok memnunum simdi cok ilgili devam ediyorum bakalim birde cnm ben sankoda dogurmak istiyorum o yuzden ordan birini tercih ettim.

Selam arkadaslar nasilsiniz bende bugun 2li testin sonucunu aldim. Allah a sukur hersey normalmis.icim rahatladi valla. Umreden gelen arkadsimda Allah kabul etsin umreni... iyi aksamlar hepinize...

herkese merhaba:

ben13+5 günlük hamıleyim bu hafta sonu doktora gıtcem 2 test kaç haftalıkken yapılıyo benım doktorum 15+16 haftalıkken yaparız testı dedı 3 lü test yapacak heralde bu konuda ecrubesı olanlar varsa bılgı versın lütfen bıde cınsıyetını soylemıyor benım doktorum

merhaba canım, ikili test zamanın geçmiş, 11-14 haftalar arasında yapılıyor çünkü.. belki dediğin gibi seninki direkt üçlü testi yapacaktır. cinsiyetini de o haftalarda söyler :)

herkese merhaba:

ikili test 11-14. Haftalar arasinda yapilio cnm anlasilan direk 3 lu yapicak sana cinsiyeti de isterse soyler o gormustur.

Selam arkadaslar nasilsiniz bende bugun 2li testin sonucunu aldim. Allah a sukur hersey normalmis.icim rahatladi valla. Umreden gelen arkadsimda Allah kabul etsin umreni... iyi aksamlar hepinize...

kaç haftalıkken 2 li test yaptırın acaba bide saglıkla kucan almak nasıp etsın işallah

Kızlar kpss ye çalışmaya başladım pek bakamıyrum foruma umarım herkes çok iyidir ...ben de bir sıkıntı yok ufak tefek şeyler dışında...
Bir şey çok kafama takılıyor size de sormak istiyorum
ben de rahim kasılması çok oluyor hani o bölgeye dokununca hissediyosunuz sertliği arada gelip gidiyor korkuyorum bu sadece ben de mi var aceba ???
Gerçi doktora da sordum aslında 20. Hafta da görülmeye başlar dedi ama nadir de olsa bu haftalarda da görülebilir
dedi yine de içim huzursuz lütfen bilginiz varsa bana söyleyin çok teşekkürler

Kızlar kpss ye çalışmaya başladım pek bakamıyrum foruma umarım herkes çok iyidir ...ben de bir sıkıntı yok ufak tefek şeyler dışında...
Bir şey çok kafama takılıyor size de sormak istiyorum
ben de rahim kasılması çok oluyor hani o bölgeye dokununca hissediyosunuz sertliği arada gelip gidiyor korkuyorum bu sadece ben de mi var aceba ???
Gerçi doktora da sordum aslında 20. Hafta da görülmeye başlar dedi ama nadir de olsa bu haftalarda da görülebilir
dedi yine de içim huzursuz lütfen bilginiz varsa bana söyleyin çok teşekkürler

bende hiç olmadı canım o yüzden yorum yapamicam :KK43: ama doktorun olabilir diyorsa endişe etme, en doğru bilgiyi doktorun verir çünkü :KK34:

merhaba canım, ikili test zamanın geçmiş, 11-14 haftalar arasında yapılıyor çünkü.. belki dediğin gibi seninki direkt üçlü testi yapacaktır. cinsiyetini de o haftalarda söyler :)

tsk ederım kızlar 2 li testi neden iistemedı acaba 2 li test yaptırmayıp 3 lü test yaptıran varmı içinizde acaba

Arkadaslar hamılelıgınızın başlangıcından bu yana ne kadar kılo aldınız?Benım sankı bırden gobegım cıkmıs gibi.Sizlerde durum nasıl?
ben de yarin kilo bi kilo oyle bise aldim heralde ama gobegim eskisi gibi duZ degil azcikta tedavide kilo aldim cnm.

iki haftadır demır haplarına başladım eczacı kılo alabılırsın demıstı,direk göbegıme vurdu herhalde:KK1:
eyvah ben de basladim.gelio kilolar desene.

Bir erkegimiz daha geliyorrr, hayirli olsun saglikla dogsun insallahhhhh :KK9:

gözünaydın canım, o hareketleri gördükten sonra insan daha bir bağlanıyor bebeğine:KK16: benim randevum 3 hafta sonra ve çok özledim eşek sıpasını :KK43:

Sana kesinlikle katılıyorum canım o an varya o doktorun kapısından çıktım ve ilk duam Allahım böyle bir şeyi herkese nasip etsin dedim ya daha elleri ayakları tomurcuk ama orda bir can var :KK5: yazarken bile gözlerim doluyor.. Ama gerçekten hamile kalmadan önce mucize dediklerinde aman hamilelik işte diye içimden geçirirdim de insan yaşamadan anlamazmış hamilelik gerçekten bir mucize :KK9: İnşallah hepimizin bebişleri çooooook sağlıklı olur amin :KK15::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X