2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar :KK3: doktordan geldim... bebişim sağlıklı çok şükür su an 13 haftalık gözüküyor..ense kalınlığı 1,66 boyu 68,86 mm olmuş.. doktor gayet sağlıklı gözüküyor dedi..ikili test sonucu bi hafta sonra alcaz.. ense ölçmekte çok zorlandı doktorumuz çok hareketli bizim yaramaz:KK1: ama ben hiç hissetmiyom nedense daha :KK17: ama orda hareketlerini görmek çok güzeldii :KK16: folik asit içme artık dedi sadece demir hapına devam dedi.. extra başka vitamin falan vermedi bana sizler ne kullanıyorsunuz kızlar ?
cinsiyetimiz henüz belli değil 4. ayda belli olur dedi ama sanki bana erkek gibi geliyor ya neyse... benden haberler böyle rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin :nazar::emir_bebek:

bende folık asıyı bıraktım demır kullanıyorum,bacaklarımda kramp vardı o da kalsıyum eksıklıgını gosterıyormus o nedenle kalsıyum da verdı doktorum

Ben yenidogan setine bakmistim, senin dedigin de set mi yok yoksa tek biberon mu?

Canim yazdiklarini cok iyi okuyarak senin icin soylemiyorum yanlis anlama diye yazimda belirttim zaten.. Konu ile ilgili en son sen yorum yapmissin o sebeple senin yazini alintiladim.. Ayni fikirde oldugumuzun farkindayim :KK52:
Set değil benim dediğim tek biberon

Kızlar herkese günaydın umarım herkes iyidir herşey yolundadır.Bazı arkadaşlar bebişlerinin cinsiyetini öğrenmiş hayırlı olsun gözünüz aydın darısı bizlere inşallah.Bu arada bazı arkadaşlarda kaşındığını söylemiş hamilelikten kaynaklı arkadaşlar kilo alıyorsunuz deriniz geriliyo ve nemlendirici kullanmanız gerekiyor bol bol yoksa çatlarsınız haberiniz olsun.

slm güzel anneler ve zuzuları biz geldik 11 gün aradan sonra tekrar türkiyedeyiz.
kutsal topraklara giderken söylemiştim hepimiz için bolca dua ettim. rabbim kabul etsin gidince 2 gün ben hastaydım dönüşte eşim zaten 7 günlüktü bayağı rahatsızlandım anladım ki hamile gitmek bana göre değilmiş.Rabbim iseyen herkese gitmeyi kısmet etsin bu arada hareketleri hisseden varmı ben 2 kere hissettim sabah namazında secdede çok durunca sanırım ufalığın alan darandı diye secdeden kalkınca resmen takla ettığını hissettim başı ve poposu yer değişti :) 2 kere öyle yaptı bir daha ses yok bakalım kısmetse bu hafta doktora gideceğim merak ediyorum duruumumuzu.bizden haberler bu kadar şimdi geçmişi okumaya başlayabilirim
.:KK48:

teşekkürler canım evet nub teorisinde tahminler tuttu bana erkek demişlerdi :))

banada çıkıntı var erkeğe benziyor demişti...:KK1::KK1:
bana nub teorasine göre kız demişlerdi bakalım tutacak mı :KK1:
bende folık asıyı bıraktım demır kullanıyorum,bacaklarımda kramp vardı o da kalsıyum eksıklıgını gosterıyormus o nedenle kalsıyum da verdı doktorum
ya bak şimdi aklıma geldi benim arada yüzümde dudağımın üstünde seyirme oluyordu onu soracaktım doktora heyecandan un uttum sanırım o da kalsiyum ya da vitamin eksikliğinden :26:neyse haftaya sorarım artık onu da

Kızlar herkese günaydın umarım herkes iyidir herşey yolundadır.Bazı arkadaşlar bebişlerinin cinsiyetini öğrenmiş hayırlı olsun gözünüz aydın darısı bizlere inşallah.Bu arada bazı arkadaşlarda kaşındığını söylemiş hamilelikten kaynaklı arkadaşlar kilo alıyorsunuz deriniz geriliyo ve nemlendirici kullanmanız gerekiyor bol bol yoksa çatlarsınız haberiniz olsun.

benim de karnımda kaşıntı oluyor sanırım çatlıyor ne sürsem ki normal nemlendirici sürmek yeterli olur mu şimdilik acaba :26:

:KK64:Merhaba arkadaşlar bugün bende 2li test için gideceğim 4:30 da randevum. İnşallah herşey yolunda gider. Hayırlı haberler alırım dua edin benim için ne olur. Birde şu çin takvimi ve rus takvimine baktım bebişim kız olduğu çıkıyor:KK16:( tabi Allah bilir). Bir oğlum var bu da kız olur inşallah. Bilmiyorum cinsiyeti hakkında bir bilgi verir mi doktorum. Ama çok çok heyecanlıyım ya.... Sağlıklı olsun eli ayağı tam olsun kız erkek o kadar da mühim değil aslında. Erkek de dese sevineceğim yine tek sağlıklı olsun da.

Kadın olmanın farkı işte o merak duygusu yok mu??

slm güzel anneler ve zuzuları biz geldik 11 gün aradan sonra tekrar türkiyedeyiz.
kutsal topraklara giderken söylemiştim hepimiz için bolca dua ettim. rabbim kabul etsin gidince 2 gün ben hastaydım dönüşte eşim zaten 7 günlüktü bayağı rahatsızlandım anladım ki hamile gitmek bana göre değilmiş.Rabbim iseyen herkese gitmeyi kısmet etsin bu arada hareketleri hisseden varmı ben 2 kere hissettim sabah namazında secdede çok durunca sanırım ufalığın alan darandı diye secdeden kalkınca resmen takla ettığını hissettim başı ve poposu yer değişti :) 2 kere öyle yaptı bir daha ses yok bakalım kısmetse bu hafta doktora gideceğim merak ediyorum duruumumuzu.bizden haberler bu kadar şimdi geçmişi okumaya başlayabilirim

hoşgeldinn, Allah kabul etsin inşallah :) Senin ilk değildi sanırım bu bebek dimi? genelde tecrübeli anneler hissediyorlar bebişlerinin hareketlerini bu kadar erken.. diş ağrın ne durumda? benim de geçen hafta 3 gün ağrıdı ama geçti sonra kendiliğinden şükür..

:KK64:Merhaba arkadaşlar bugün bende 2li test için gideceğim 4:30 da randevum. İnşallah herşey yolunda gider. Hayırlı haberler alırım dua edin benim için ne olur. Birde şu çin takvimi ve rus takvimine baktım bebişim kız olduğu çıkıyor:KK16:( tabi Allah bilir). Bir oğlum var bu da kız olur inşallah. Bilmiyorum cinsiyeti hakkında bir bilgi verir mi doktorum. Ama çok çok heyecanlıyım ya.... Sağlıklı olsun eli ayağı tam olsun kız erkek o kadar da mühim değil aslında. Erkek de dese sevineceğim yine tek sağlıklı olsun da.

hadi inşallah sağlıklı sonuçlarını alırsın canım, haber vermeyi unutma :nazar:

hoşgeldinn, Allah kabul etsin inşallah :) Senin ilk değildi sanırım bu bebek dimi? genelde tecrübeli anneler hissediyorlar bebişlerinin hareketlerini bu kadar erken.. diş ağrın ne durumda? benim de geçen hafta 3 gün ağrıdı ama geçti sonra kendiliğinden şükür..

teşekkür ederim. benim 3. bebek kızımda 4. ayda hissetmiştim bu biraz zorlandım sanırım ondan el kol hareketi olmazda popo baş hareketiydi bariz :) darısı herkersin başına insan 3 te olsa 5 te olsa her bebekte ilk miş gb heyecanla yaşanıypr her ayrıntı.diş ağrım sorma tatlı birşey yiyince sızlıyor 1 kutu antibiyotik banamısın demedi 20 yaş dişi de olunca filimsiz çekilmiyor 6 ay daha çekeceğim ben bu sızıları gribi atlatamıyorum birde çok parol içiyorum inşllh bebeğe zararı olmaz. saada geçmiş olsun bi daha tekrarlamz inşllh diş ağrın

bana nub teorasine göre kız demişlerdi bakalım tutacak mı :KK1:

ya bak şimdi aklıma geldi benim arada yüzümde dudağımın üstünde seyirme oluyordu onu soracaktım doktora heyecandan un uttum sanırım o da kalsiyum ya da vitamin eksikliğinden :26:neyse haftaya sorarım artık onu da

benim de karnımda kaşıntı oluyor sanırım çatlıyor ne sürsem ki normal nemlendirici sürmek yeterli olur mu şimdilik acaba :26:
Ben internetten mustelanın çatlak önleyici yağını ve bepantholun çatlak önleyici kremini aldım ikiside başarılı tavsiye ederim

Allah kabul etsin canım.....:nazar::nazar::nazar: rabbim hepimizin bebeklerini korusun...:nazar::nazar::nazar:

Merhabalar ne kadar güzel haberler almışsınız ne kadar erken cinsiyet ögrenmişsiniz maşallah bu sene bu topikde herkes erkek dogurucak sanırım biz cumartesi ikili test yaptırdık normalmiş kan sonucu icin 1 kac gün sonra tlf acıp ögrenicez inşallah hepimiz güzel haberlerle evimize döneriz her zaman allahım evlatlarımızı korusun

cnm hayırlı haberlerle gel inşallah.. bize hemen bilgi ver olur mu , bende cmtesi gidiyorum ikili teste:nazar:
inşallah cinsiyet söyler cnm merakını gidermiş olursun, Allah hayırlısını versin:nazar:

gecen gun aklimdan sen geciyodun:) hosgeldiniz Allah kabul etsin..

Allah kabul etsin canım.....:nazar::nazar::nazar: rabbim hepimizin bebeklerini korusun...:nazar::nazar::nazar:

amin inşllh canım.

Merhabalar ne kadar güzel haberler almışsınız ne kadar erken cinsiyet ögrenmişsiniz maşallah bu sene bu topikde herkes erkek dogurucak sanırım biz cumartesi ikili test yaptırdık normalmiş kan sonucu icin 1 kac gün sonra tlf acıp ögrenicez inşallah hepimiz güzel haberlerle evimize döneriz her zaman allahım evlatlarımızı korusun

inşllh güzel haberlerinizi alırsınız ..
bende çin ve rus a göre erkek bakalım merakım tavan yaptı bu hafta öğrenirim inşllh

gecen gun aklimdan sen geciyodun:) hosgeldiniz Allah kabul etsin..

teşekkür ederim hoş buldum :) amin inşllh tam yapamadım ama rabbim eksikleriyle kabul etsin inşllh.tüm hamilelere

ttim sonrada özellikle ağustos annelerine tekrar dua ettim inşllh rabbim sağlıkla geçirip şu süreci bebeklerimize kavuştursun bayağı zor bir süreç

hoşgeldın cnm Allah kabul etsin , saolasın bizi de düşündüğun için,
bebeişin hareketini hissettiğine göre tecrübelisin bu konuda,:nazar: kimbilir ne kadar güzel bi duygudur ya benım ılk olduğundan anlayamam gibi geliyor daha erken gerçi:nazar:

X