2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

amin inşllh canım.

inşllh güzel haberlerinizi alırsınız ..
bende çin ve rus a göre erkek bakalım merakım tavan yaptı bu hafta öğrenirim inşllh

Ölcümleri iyi cıktı kan sonucunu bekliyoruz inşallah oda iyi cıkar eşimde bakmış cin tavimine erkek cıkıyor bizimde hayırlı saglıklı elli ayagız düz olsun ilk cocugumuz nasıl olsa 16 hafatlıkken ögreniliyormuş ama bebegin gösterirse eger utangac bir bebekse göstermeye bilir ablam dogana kadar ögrenemedi kızı hic bacaklarını acmıyordu dogunca ögrenmiş oldular o yüzden ortak renkler aldı kıyafet alırken

Kızlar kpss ye çalışmaya başladım pek bakamıyrum foruma umarım herkes çok iyidir ...ben de bir sıkıntı yok ufak tefek şeyler dışında...
Bir şey çok kafama takılıyor size de sormak istiyorum
ben de rahim kasılması çok oluyor hani o bölgeye dokununca hissediyosunuz sertliği arada gelip gidiyor korkuyorum bu sadece ben de mi var aceba ???
Gerçi doktora da sordum aslında 20. Hafta da görülmeye başlar dedi ama nadir de olsa bu haftalarda da görülebilir
dedi yine de içim huzursuz lütfen bilginiz varsa bana söyleyin çok teşekkürler

ben de ağustos annesi olacağım allah izin verirse, biraz sıkıntılı gidiyor gebeliğim, kanamalı :KK43: neyse sağsalim gelecek inşallah.

Bu arada benim bebeğim çok hareketli ultrasonda hep kımıl kımıl oluyor, yerim onu ben hihi:KK16:

Cinsiyetten bahsedilmiş te benim de cuma günü 2li test randevum var, heveslendim şimdi öğrenebilir miyiz acaba cinsiyetini, ay ben onu yerim yaaa :KK52:

geçmiş olsun canım çok zor bir durum benimde kanamam oldu dünya başıma yıkıldı yine olur diye çok korkuyorum allah yardımcımız olsun ......

geçmiş olsun canım çok zor bir durum benimde kanamam oldu dünya başıma yıkıldı yine olur diye çok korkuyorum allah yardımcımız olsun ......

Benim neredeyse devamlı oluyor diyebilirim, arada 3-5 gün duruyor gene başlıyor. Yoğun olmadığı sürece alıştım, kendimi üzmemeye çalışıyorum. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah kuzucuklarımızı :KK16:

Sen de canını sıkma canım, stresten uzak durmak lazım.

geçen hafta yapılan ikili testimizin sonucu dün çıktı.Hiç bi sorun yokmuş.üçlü teste gerek yok dedi doltor.çok mutluyum.Allahım herkesin evladına sağlık versin.Bir haftadır stresden yedik kendi kendimizi..

Set değil benim dediğim tek biberon
Benim baktigim 4 lu setti canim :KK66:
slm güzel anneler ve zuzuları biz geldik 11 gün aradan sonra tekrar türkiyedeyiz.
kutsal topraklara giderken söylemiştim hepimiz için bolca dua ettim. rabbim kabul etsin gidince 2 gün ben hastaydım dönüşte eşim zaten 7 günlüktü bayağı rahatsızlandım anladım ki hamile gitmek bana göre değilmiş.Rabbim iseyen herkese gitmeyi kısmet etsin bu arada hareketleri hisseden varmı ben 2 kere hissettim sabah namazında secdede çok durunca sanırım ufalığın alan darandı diye secdeden kalkınca resmen takla ettığını hissettim başı ve poposu yer değişti :) 2 kere öyle yaptı bir daha ses yok bakalım kısmetse bu hafta doktora gideceğim merak ediyorum duruumumuzu.bizden haberler bu kadar şimdi geçmişi okumaya başlayabilirim
.:KK48:

Allah kabul etsin canim, bebisinde sayende gitmis oldu :)

merhaba güzel ağustos anneleri..... bende agustosta 2. kez anne olucam inşallah. ilk bebeğimde her gün burdaydık 2012 mart anneleri olarak. inanılmaz dostluklar kurduk ve halada cocuklarımız ve bız sureklı gorusuyoruz. bebeklerımız beraber buyuduler kadınlarkulubü sayesinde. ikincidede burda olmayı cok isterdim ama okadar vakit bulamam diye düşünüyorum. hepinize selam vermek ve tebrik etmek için yazmak istedim sadece. umarım sizlerde aranızda çok sıkı dostluklar kurar ve bebeklerinizi birlikte büyütürsünüz. allah hepimizi sağ salim bebeğimize kavuştursun inşallah

merhaba güzel ağustos anneleri..... bende agustosta 2. kez anne olucam inşallah. ilk bebeğimde her gün burdaydık 2012 mart anneleri olarak. inanılmaz dostluklar kurduk ve halada cocuklarımız ve bız sureklı gorusuyoruz. bebeklerımız beraber buyuduler kadınlarkulubü sayesinde. ikincidede burda olmayı cok isterdim ama okadar vakit bulamam diye düşünüyorum. hepinize selam vermek ve tebrik etmek için yazmak istedim sadece. umarım sizlerde aranızda çok sıkı dostluklar kurar ve bebeklerinizi birlikte büyütürsünüz. allah hepimizi sağ salim bebeğimize kavuştursun inşallah

çok sağol canım iyi dileklerin için....AMİNNNN....diyelim.....ne güzel dostluklarınız devam ediyorsa.....bizlerde burada güzel dostluklar kuruyoruz ...inşallah bebeklerimiz doğduğunda da devam eder.....kim bilir belki bir gün bebeklerimizle birlikde biraraya geliriz...:nazar::nazar::nazar:

Yaa kizlarr biz daha 3. Ayi doldurmadik ama karnim simdiden 4 aylik gibi.. Sizin nasil ?
Cikan gobis bebek degil cnm simdiki haftalardaki gazdir... ben deoyleydim oyrendiyim gunden 6aylik gibi cikiyodu sonra gazlar gittiyine bebek nerde diye kocam soruyordu:KK9: sma don 1haftada cikti gobeyim bu kesin bebek diyorum cunku hiss ediyorum biraz sert icime cekemediyim ve rahatsizlik vermeyen gobekkk:nazar::nazar::nazar::KK9: ama gaz olunca duzgun oturamiyordum bileee 9aylikmis gibi belime yastik koyuyordum:KK9:

Cikan gobis bebek degil cnm simdiki haftalardaki gazdir... ben deoyleydim oyrendiyim gunden 6aylik gibi cikiyodu sonra gazlar gittiyine bebek nerde diye kocam soruyordu:KK9: sma don 1haftada cikti gobeyim bu kesin bebek diyorum cunku hiss ediyorum biraz sert icime cekemediyim ve rahatsizlik vermeyen gobekkk:nazar::nazar::nazar::KK9: ama gaz olunca duzgun oturamiyordum bileee 9aylikmis gibi belime yastik koyuyordum:KK9:

Benim oyle degil ama karnim semsert ve iceri cekemiyorum bende.. Gaz problemimse hic yok :)) gaz olmasini tercih ederim tabi :KK52: yoksa dokuz aylik kim bilir nasil olurum. :KK52::KK52: 53 kiloyum koca bi gobisim var dostlarr eyvahh

Slm kızlar bugün kontolüm vardı hem de ikili test yaptırdık. Sonuçları bir hafta sonra çıkacakmış ama ense kalınlığı normal çıktı çok şükür:) Bi de cinsiyeti söyledi erkek gibi dedi ama kesin değilmiş. Çoookk tatlıydı ya sürekli uyuyo böyle sallayınca dönüyo bikaç kere sonra yine uyuyo. Sabaha kadar izlesem sklmazdım. :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:

Benim oyle degil ama karnim semsert ve iceri cekemiyorum bende.. Gaz problemimse hic yok :)) gaz olmasini tercih ederim tabi :KK52: yoksa dokuz aylik kim bilir nasil olurum. :KK52::KK52: 53 kiloyum koca bi gobisim var dostlarr eyvahh
O zaman o gobis vstana millete hayirli olsun canim:KK9::KK9::KK9::KK9:
belki de kilondan ve ic karninin darligindan dolayi cabuk cikmis minik:nazar: o gobis icin cok dua ettik kizzz birak ciksin istedigi gibiii:nazar::KK9:
Slm kızlar bugün kontolüm vardı hem de ikili test yaptırdık. Sonuçları bir hafta sonra çıkacakmış ama ense kalınlığı normal çıktı çok şükür:) Bi de cinsiyeti söyledi erkek gibi dedi ama kesin değilmiş. Çoookk tatlıydı ya sürekli uyuyo böyle sallayınca dönüyo bikaç kere sonra yine uyuyo. Sabaha kadar izlesem sklmazdım. :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar: masallah 2nize de cnm.. bi oglusumuz daha geliyoo:nazar:.. Insallah herkes boyle guzel haberlerle gelsin hamisliyimiz saglikli ilerlesinnn...Amiiinnn

O zaman o gobis vstana millete hayirli olsun canim:KK9::KK9::KK9::KK9:
belki de kilondan ve ic karninin darligindan dolayi cabuk cikmis minik:nazar: o gobis icin cok dua ettik kizzz birak ciksin istedigi gibiii:nazar::KK9:

:nazar::nazar::nazar: masallah 2nize de cnm.. bi oglusumuz daha geliyoo:nazar:.. Insallah herkes boyle guzel haberlerle gelsin hamisliyimiz saglikli ilerlesinnn...Amiiinnn
Kucuklugumden beri yemekten sonra gobusum boyle cok cikar ama bakalim zamanla gorucez nasil olcak.. Sorma zaten bende saldim gobusu nasilsa soran olursa hamileyim dicem :KK52:

Hayirlisi olsun bir erkegimiz daha geliyooo :KK52:

Herkese merhaba ;

benimde nasipse 2 hamileliğim 12+1 olduk çok şükür daha önce şubat annelerindeydim ama benim ufaklık erken
gelmek istedi aralık ayında 7 aylık doğdu çok şükür paşam şimdi 2 yaşında eğer bir aksilik olmazsa bebeğimi ağustosta
kollarıma alıcam rabbim hepimize kolaylıklar versin işallah :KK9:

Arkadaslar hamılelıgınızın başlangıcından bu yana ne kadar kılo aldınız?Benım sankı bırden gobegım cıkmıs gibi.Sizlerde durum nasıl?

Herkese merhaba ;

benimde nasipse 2 hamileliğim 12+1 olduk çok şükür daha önce şubat annelerindeydim ama benim ufaklık erken
gelmek istedi aralık ayında 7 aylık doğdu çok şükür paşam şimdi 2 yaşında eğer bir aksilik olmazsa bebeğimi ağustosta
kollarıma alıcam rabbim hepimize kolaylıklar versin işallah :KK9:

hoşgeldin aramıza :KK9: Allah oğlunu sana bağışlasın, yeni bebişini de sağlıkla kucağını almayı nasip etsin canım :KK16:

X