2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın bir sorum olacak . 13. Haftamdayım göbekdeliğimin solu ve hafif altında batma ve yanmaya benzer ağrı oluyor ara ara .çok rahatsız edici değil.sizlerden de böyle birşey yaşayan var mı ? Bide geçen hafta 12. Haftamda ikili tarama için gittiğimde doktor büyük ihtimal kız çıkıntı yok dedi çok erken biliyorum tahmin için .böyle denilen ve sonra kesinleşen anneler var mı?

aynı ağrı bendede var, arada bi yaşıyorum. doğum yapan arkadaşlarıma sormuştum normal demişlerdi.iç karın büyüyormuş o yüzden ağrı bazende ince ince acı duyuluyor.

merhaba arkadaşlar
11. haftadayım ilk gebeliğim ve bulantılarım hala bitmedi haftaya ikili test yaptıracağım.bebeğin gelişimi bir hafta önden gidiyor böyle durumla karşılaşanınız var mı? anormal mi?

aynı ağrı bendede var, arada bi yaşıyorum. doğum yapan arkadaşlarıma sormuştum normal demişlerdi.iç karın büyüyormuş o yüzden ağrı bazende ince ince acı duyuluyor.

Normal demekki benim 11. Haftamda kanamam olmuştu ilk o zaman hissetmiştim böyle ağrı sonrasında korkar oldum. Rsbbim sıkıntısız sağ salim kucağıma almayı nasıp etsin bebeklerimizi inşallah

Benim arkadaşımda da böyle olmuştu doktora gitti ve safra kesesinde sorun varmış bnce bi doktora götünüp kan tahlili vermelisin.geçmiş olsun

Bende karaciğerden olabir diye düşünmüştüm tahliller yapıldı herşey normal çıktı ama şu anda aklıma getirdiniz safra keseside olabir çünkü bir aydır ohss sendromu yaşıyorum 12 kilo su toplamıştı karnım o ara karaciğer safra kesesinda çok ciddi ağrım olmuştu içindeki su ve yumurtalar organları sıkştırıyor demişti ağrılarım geçti sayılır ama biryerlerimde hasar kalmış gibi hissediyorum safra kesesinede baktırsam ii olucak galiba

folik asitten kaynaklanıyor olabilir bence. ne zaman içiyorsun?
sabah içiyordum ama 3 4 gündür içmiyorum çünkü içer içmez geri kusuyorum 8 haftadan sonra çok faydalı olmadığınıda duyduğum için çok zorlamıyorum kendimi

Normal demekki benim 11. Haftamda kanamam olmuştu ilk o zaman hissetmiştim böyle ağrı sonrasında korkar oldum. Rsbbim sıkıntısız sağ salim kucağıma almayı nasıp etsin bebeklerimizi inşallah

ayy Allah korusun bida yaşama inşallah.insan tedirgin olur tabi içini ferah tut bol bol oku dua et.

cümlemiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.

doğumumuz aynı tarıhlerde olucak sanırım.

Günaydın kızlar şimdi doktordan geldim ikili testimin sonuçları çok güzel çıktı hiç bir problem yokmuş allahıma şükürler olsun :) cinsiyeti de belli oldu minişim Erkek :))

Bende karaciğerden olabir diye düşünmüştüm tahliller yapıldı herşey normal çıktı ama şu anda aklıma getirdiniz safra keseside olabir çünkü bir aydır ohss sendromu yaşıyorum 12 kilo su toplamıştı karnım o ara karaciğer safra kesesinda çok ciddi ağrım olmuştu içindeki su ve yumurtalar organları sıkştırıyor demişti ağrılarım geçti sayılır ama biryerlerimde hasar kalmış gibi hissediyorum safra kesesinede baktırsam ii olucak galiba

sabah içiyordum ama 3 4 gündür içmiyorum çünkü içer içmez geri kusuyorum 8 haftadan sonra çok faydalı olmadığınıda duyduğum için çok zorlamıyorum kendimi

çok geçmiş olsun umarım bi sıkıntı çıkmaz doğal bi durumdur. folik asiti bende sabahları aldığım zamanlar yaklaşık 3 hafta falan bulantı ve kusma yaşadım , baktım olmuyor öğle yemeklerinde almaya başladım .açıkcası kendimce böyle bi çözüm buldum. bikaçgün sonra bulantım kesildi.

13.haftama girdim devam ediyorum hala folik asite perşembe randevum var belki demir ve mineral verir doktor. bu arada folikasiti doktor demeden bırakma tahlil yapıcak ihtiyacın varmı die kontrol edicek.bebeğe kesin faydası vardır bence.sonuçta bebek vucut depolarımızdan besleniyor.

Günaydın kızlar şimdi doktordan geldim ikili testimin sonuçları çok güzel çıktı hiç bir problem yokmuş allahıma şükürler olsun :) cinsiyeti de belli oldu minişim Erkek :))

hayırlı olsun cidden bu yıl erkek yılı =)
okadar çok erkek haberi aldıkki

ayy Allah korusun bida yaşama inşallah.insan tedirgin olur tabi içini ferah tut bol bol oku dua et.

cümlemiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.

doğumumuz aynı tarıhlerde olucak sanırım.

Aminn allah kimseye yaşatmasın inşallah bnm son adet 11 kasımdı doğumumuz bi gün arayla görünüyor:) zaman geçsin bian önce . Sen cinsiyeti öğrendin mi

hayırlı olsun canım..:KK70: hemen gösterttmiş demekki annesini daha fazla merakta bırakmamış...:KK55::KK55::emir_bebek::nazar::nazar:

isim düşündünüzmü daha öncedenn??

Bencede baktır .önlersin bi skntı varsa da erkenden .tekrar geçmiş olsun

Hayirli olsun canim, saglikla kucagina al insallah darisi basimiza :) nub teorisindeki tahminler tuttu mu peki sana ne demislerdi kizmi erkek mi ?

selam kızlar :KK3: doktordan geldim... bebişim sağlıklı çok şükür su an 13 haftalık gözüküyor..ense kalınlığı 1,66 boyu 68,86 mm olmuş.. doktor gayet sağlıklı gözüküyor dedi..ikili test sonucu bi hafta sonra alcaz.. ense ölçmekte çok zorlandı doktorumuz çok hareketli bizim yaramaz:KK1: ama ben hiç hissetmiyom nedense daha :KK17: ama orda hareketlerini görmek çok güzeldii :KK16: folik asit içme artık dedi sadece demir hapına devam dedi.. extra başka vitamin falan vermedi bana sizler ne kullanıyorsunuz kızlar ?
cinsiyetimiz henüz belli değil 4. ayda belli olur dedi ama sanki bana erkek gibi geliyor ya neyse... benden haberler böyle rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin :nazar::emir_bebek:

biraz önce telefondan öğrendim ikili testim normal çıkmış. geçen hafta doktora gittiğimde doktor çıkıntı var dedi o zaman erkek mi oluyor?

Aminn allah kimseye yaşatmasın inşallah bnm son adet 11 kasımdı doğumumuz bi gün arayla görünüyor:) zaman geçsin bian önce . Sen cinsiyeti öğrendin mi

benimde sat 11 kasımdı =)) enson 24 ocakta kontrole gitmiştim 10+4 düm.

Perşembe 2li tarama testi için gidicemogün 12+3 oluyorum.belki görünür şansımıza bakalım =)

sen enson ne zaman kontrole gittin??

selam kızlar :KK3: doktordan geldim... bebişim sağlıklı çok şükür su an 13 haftalık gözüküyor..ense kalınlığı 1,66 boyu 68,86 mm olmuş.. doktor gayet sağlıklı gözüküyor dedi..ikili test sonucu bi hafta sonra alcaz.. ense ölçmekte çok zorlandı doktorumuz çok hareketli bizim yaramaz:KK1: ama ben hiç hissetmiyom nedense daha :KK17: ama orda hareketlerini görmek çok güzeldii :KK16: folik asit içme artık dedi sadece demir hapına devam dedi.. extra başka vitamin falan vermedi bana sizler ne kullanıyorsunuz kızlar ?
cinsiyetimiz henüz belli değil 4. ayda belli olur dedi ama sanki bana erkek gibi geliyor ya neyse... benden haberler böyle rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin :nazar::emir_bebek:

hadi gözün aydın canım, inşallah sağlıkla da doğar :nazar::nazar:

daha bebeğin kasları zayıf olduğu için biz hissedemiyoruz hareketlerini, biraz daha güçlenmesi gerekiyor :)

Ben demir ilacıyla birlikte bir de vitamin kullanıyorum ama her doktor farklı önerilerde bulunuyor.

benimde sat 11 kasımdı =)) enson 24 ocakta kontrole gitmiştim 10+4 düm.

Perşembe 2li tarama testi için gidicemogün 12+3 oluyorum.belki görünür şansımıza bakalım =)

sen enson ne zaman kontrole gittin??

Aynıyız:) ben 28 ocakta gittim ikili tarama için ense 1.1 ml cıktı normalmiş .kan verdim sonucu haftaya çıkacak haftaya birdaha gideceğim

X