2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin anne kuşlar. Bulantilarin, agrilarin, sizilarin olmadığı, harika bir gün olsun :)

günaydın kızlar bebişler ve sizler nasılsız. ben 10. haftamdayım ve inanılmaz kaşıntılarım var kollarım sırtım bacaklarım her yerim kaşınıyor dr hamilelikten dedi ama kimsede olmamış böyle bi durum sizdede varmı böyle belirtiler yoksa sadece bende mi oluyor merak ettim

Gunaydin fistiklarrr :KK66:)
Benim gibi 11. Haftada olup kusmaya devam edeniniz var mi acaba merak ediyorum ?

ay malesef azalacağına gittikçe artıyor gibi bu bulantılar ağzım sürekli su doluyor hiç bi yediğimden tat almıyorum boğazımda tahriş oldu yutkunamıyorum tek umudum 2 hafta sonra geçmesi çünkü böyle devam ederse bebişim vitaminsiz kalcak valla

günaydın kızlar bebişler ve sizler nasılsız. ben 10. haftamdayım ve inanılmaz kaşıntılarım var kollarım sırtım bacaklarım her yerim kaşınıyor dr hamilelikten dedi ama kimsede olmamış böyle bi durum sizdede varmı böyle belirtiler yoksa sadece bende mi oluyor merak ettim

Günaydın canım,
çok şaşırdım! bende de var kaşıntı ama ben heralde yediğim birşey alerji yaptı diye düşünmüştüm. ayak parmaklarım, bileklerim acayip kaşınıyor. baksan ne bir sivilce ne bir iz. nemlendirici vs sürdüm bir kaç gündür hafifledi :)

Günaydın canım,
çok şaşırdım! bende de var kaşıntı ama ben heralde yediğim birşey alerji yaptı diye düşünmüştüm. ayak parmaklarım, bileklerim acayip kaşınıyor. baksan ne bir sivilce ne bir iz. nemlendirici vs sürdüm bir kaç gündür hafifledi :)

doğum tarihimzde aynıymış tatlım :KK66: sağlıkla kucağımıza alırız inşallah meleklerimizi
açıkcası bende alerji diye düşünüyorum çünkü haftada bi falan geliyor kaşıntılarım 2 gün sürüyor yediklerime dikkat edicem bakalım bişeymi tetikliyor bende sivilcelerde çok arttı onada hamilelikten dedi dr gerçi zaten ne olsa hamilelikten diyorlar

Canim ben de sabah içtiğimde hemen kustugum için doktoruma sordum, gece yatarken al farketmez dedi, gece iciyorum. Daha ne kadar icicez bu folik asiti ya, bebegin noral tuplerinin olusumu bitti gecen haftalarda?

Canim kucagina sag salim gelsin de, nasil geldiği ikinci planda :) ikiniz de iyi olun yeter.

Arkadaşım ben 9. haftaya girdiğimde bıraktım. Doktorum 8. haftadan sonra içmen gereksiz demiştim.

ay malesef azalacağına gittikçe artıyor gibi bu bulantılar ağzım sürekli su doluyor hiç bi yediğimden tat almıyorum boğazımda tahriş oldu yutkunamıyorum tek umudum 2 hafta sonra geçmesi çünkü böyle devam ederse bebişim vitaminsiz kalcak valla

bende 2 güne kadar bişey yemek istemiyordum ama 14.haftama girdim çok şükür rahatladım , dışardan öğle yemeği için bişey isteyemezdim şimdi yiyebiliyorum,aynı zamanda halsizliğimde geçer gibi hafta sonu temizliği kendim yaptım. biraz daha sabır kızlar gececek inşaallahhh....sonra yemekten kendimizi alıkoyamıycazzz..:KK56::KK56::KK52::KK52::KK52:

günaydın arkadaşlar çatlak kremi hangi aydan itibaren kullanılmalı? önerdiğiniz bir krem var mı?

Kızlar günaydın bir sorum olacak . 13. Haftamdayım göbekdeliğimin solu ve hafif altında batma ve yanmaya benzer ağrı oluyor ara ara .çok rahatsız edici değil.sizlerden de böyle birşey yaşayan var mı ? Bide geçen hafta 12. Haftamda ikili tarama için gittiğimde doktor büyük ihtimal kız çıkıntı yok dedi çok erken biliyorum tahmin için .böyle denilen ve sonra kesinleşen anneler var mı?

Benim arkadaşımda da böyle olmuştu doktora gitti ve safra kesesinde sorun varmış bnce bi doktora götünüp kan tahlili vermelisin.geçmiş olsun

Kızlar günaydın bir sorum olacak . 13. Haftamdayım göbekdeliğimin solu ve hafif altında batma ve yanmaya benzer ağrı oluyor ara ara .çok rahatsız edici değil.sizlerden de böyle birşey yaşayan var mı ? Bide geçen hafta 12. Haftamda ikili tarama için gittiğimde doktor büyük ihtimal kız çıkıntı yok dedi çok erken biliyorum tahmin için .böyle denilen ve sonra kesinleşen anneler var mı?

aynı şeyı 2 haftadan beri özellikle son birkaç gundur baya yoğun yaşıyorum cnm. dün gece hıssettiğim o yanmaların sayısını bilmiyorum uykum da kaçtı bu yüzden uyuyamadım. evet rahatsız edici diil ama hissediyosun işte.. önemli bişey olduunu sanmıyorum. benım ılk baştan beri az az rahimde ağrım batmam olurdu ama solda olurdu. bu hafta sağda oluyor ama rahimde olduğu belli baya.

bende ikili taramaya cmrtesi gidicem cnm, 16. haftada daha kesin bellşi oluyor ama doktorun bu konuda tecrübeli ise doğru tahmın etmiş olabilir:nazar: hayırlı olsun:nazar:

Canım çok teşekkürler bnim daha ilk bebeğim sonuçta ikisine de ihtiyacımız var ama içimden geçen tabiki hayırlı sağlıklı ve kız bebek :) hareketlerini hissetmek için erken biliyorum ama acaba bu dönemde acaba böyle mi hissettiriyor diye düşündüm ben de haftaya doktor randevum var gidince soracağım

folik asitten kaynaklanıyor olabilir bence. ne zaman içiyorsun?

X