2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Rabbim karnında göstermiş,kucağında da göstersin ..İnşallah kızım olur senin de gönlündeki..

Canim sagolasin allah razi olsun.ikili testi nezman yaptin? Ben hala kararsizim yapsammi yapmasammi diye o oorkuylada yasanmazki;((

canım bende de var kan pıhtılaşması....iğne kullanıyorsun değil mi...
vuruyom cnm fraxiparine sen ne vuruuosun? Heryerim mosmor sende durumlar nasil?
Canim atesim ciktikca gidip yuzumu gozumu yikiyorum terlersem cok ates olmazmi.atesten etkilenir diye okumustum biyerde.bide rahmim agrimaya basladi korkudanmi bilmiyorum;((
aaa ates oldugunu bilmiodun yok atesini hsllet cnm bak o iyi degil.ilik dus al parol yada minoset ic .bol siivi tuket.karin agrisi
Normal.
merhaba,tok karnına yapıldı bende,ozel hastanede yalnızca normal muayene ucretı yatırdım başka da ucret ıstenmedı test ıcın.
Hadi ya bize 20 tl gecirdiler o zmn :)

bende okudum ınsllah olur hemencecık, arkadas bebısıne kavusur

ayyy cınsıyetlerı ogrenmeye baslamıssınız ne guzel. bızım ıkılı teste 3hafta var. ınsallah soyler ozaman. ben ruyalarımda hep erkek bebek goruyorum. hayırlısı tabı, merakla beklıyoruz :)

aycaaaa :) lısteye benıde eklermısın lutfen :)
sat 24.11
bdt 30.08
ılk olcak ısallah :)

ben clexan kullanıyorum canım ...göbeğimden yapıyorum....bazen inanılmaz morluklar oluştu....ama artık iyice öğrendim sanırım...birde göbeğimde hep aynı yerin etrafına yapıyorum devamlı ...başke yere yapınca morarıyo ve çok acıyo...orası hissizleşti sanırım...sinirler iyice zayıfladı galiba acımıyo...hatta ilacı bile eskisi kadar yakmıyo bazen....

Benide listeye eklermisin canım sat 21.10.2013 ilk bebeğim.Ankarada yaşıyorum.22 yaşımdayım.bdt 4.8.2014.

günaydın kızlar bende aceyip geniz akıntısı var çok rahatsız etmeye başladı durmadan öğürüyorum hamilelikten dolayı bu kadar miğdem bulanmamıştır ne yapmalıyım sizce doktorumu arasam yardımı olurmu yada sizin bildiğiniz bitkisel çözüm varmı

Günaydın tatli, mutlu, her daim gülümseyen, endise yerine coşku duyan, keyifli, eğlenceli ve fıstık gibi annecikler <3

Rüyamda doktora gidiyodum, cimsiyetine erkek diyodu. Hep erkek goruyorum, bakalım rüya tabirlerinde iddia ettiği gibi tersi cikacak mi :) bi de cok yakin bi arkadaşım fal baktirmis gecenlerde, falci kari her seyi bilmis dediğine göre. Bi de demis ki senin cok yakin bi arkadasin hamile, onun cok güzel bi kizi olcak demis :) fala inanma falsiz kalma hesabı, falci istedigimi söylemis diye hemen inanasim tuttu :))

aycaaaa :) lısteye benıde eklermısın lutfen :)
sat 24.11
bdt 30.08
ılk olcak ısallah :)
aaaaa ben neden yokum(hep burdaydım ben ama 7 haftalık hamileyim pazar günü 8 olacak.İlk bebişim. sat 8 aralık Ankarada yaşıyorum hamiş arkadaşlara başarılar diliyorum

Günaydın bizim ofiste ki çaycımız da beni görmüş rüyasında esmer yeşil gözlü çok güzel bir kızım oluyormuş.Hayırdır inşallah bakalım ne olacak merakla bekliyorum.

günaydın güzel anne adayları ve bebişleri

bugün ben ayılamadım hala, çok uykum var. kafamı masaya koysam nasıl güzel uyurum şimdi oof of

Bana da herkes kiz diyo, herkesin icine kiz doguyo ne hikmetse. Beni fazla tanimayan iki hamile bayan, birbirinlerinden habersiz bence kızın olacak dediler, içlerine öyle doğmuş. Tutar mı ki hamilelerin icine dogan bilmiyorum gerci. Erkek olursa şaşkınlık olcak bende, öyle kiza odaklandim ki :) ama ikisine de ayrı sevinirim orasi apayri.

günaydın hayırlı sabahlar en tatlı hamişler ve melekleri ben üç haftadır üst üste çok hastayım şimdide bademciklerim iltihap olmuş çok fena boğazlarım ağrıyor doktor antibiyotik ve boğaz spreyi verdi ama antibiyotiği içtiğim an istifra ediyorum boğaz spreyini de hiç kullanmadım antibiyotiğide içemiyorum nasıl iyileşicem bilmiyorum yaa bu arada hafta ya cumartesi ikili taramamız var heyecanla bebeğimi göreceğim günü bekliyorum inşallah bir sorun çıkmaz rüyamda da hep kızım olmuş görüyorum inşallah hayırlısı olur bizim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…