2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

amin canım inşallah herkes sağlıkla alır bebişini kucağına. ama riskli olduğu öğrenilirse de doğuma kadar zaman nasıl geçer? diyorum ya çok kararsızım yaptırmam dedim ama düşünmeden duramıyo insan

merhaba güzelllll anneler ben de aranıza katıldım listeye eklerseniz sevinirim.İzmir de yaşıyorum.Allah nasip ederse 2.olucak .Bir oğlum var.sat 24 kasım bdt:31 ağustos.Herkesin bebişi hayırlı uğurlu olsun..Sağlıkla gelsin,bereketiyle gelsin,şansı da nefesi de bol bolll olsun..

hoşgeldin, hayırlı olsun canım. bilgilerini konu sahibi ayçaaaaa arkadaşımıza özel mesaj atarsan ekleyecektir seni..

Hosgeldin canim bende yeni katildim sat tarihimiz ayni senin nasil gidiyoo

ye ekşiyi çıkar ayşeyi tezini ben çürüttüm sanırım çünkü deli gibi limon turşu yiyorum ama bebişim erkekmiş. değişmez heralde :)

:)) ya bende hic sorma deli gibi limon ve tursu yiyorum. ve benimde cin takvimine göre erkek :) bakalim doktorum ne söylecek.

benim kontrölum bu cumartesi yani bebisim 10+1 olacak, cinsiyet icin henüz erken. birdaha ki kontrolümüzde artik.

Kesinlikle katiliyorum, kimse yavrusuna kiymak icin yaptirmiyor bu testi.. Sonucta hersey Allah tan.. Ama hazirlikli olmak tedbirini almak en dogru olan diye dusunuyorum..

Kesinlikle katiliyorum, kimse yavrusuna kiymak icin yaptirmiyor bu testi.. Sonucta hersey Allah tan.. Ama hazirlikli olmak tedbirini almak en dogru olan diye dusunuyorum..

canım tabiki haklı bende katılıyorum ama her insan farklıdır yani benbunun altından kalkamam gibi geliyo bana yoksa kim yavrusundan vazgeçmek ister ki

Canim neden olumsuz düşünüyosun ki, benim bir kere bile aklıma gelmedi acaba test kötü mü çıkar diye. Pozitif ol, aklına kötü şeyler getirme. Evhamli olmaya meylediyo çoğu anne adayi ama ben hamileligin tadının çıkarılmasından yanayim :)

hamile olmadan önce arkadaşlarıma yaptırın derdim kötü düşünmeyin derdim ama iş başa gelince farklı olıyo insan düşünemiyo bide fena duygusalım bu aralar o da etkiliyo beni

Tadini cikarmak kim istemezki ama insan kotu tecrubeler kayiplar yasarsa inan herbisey korku endise oluyor ama benim terapim dualar oluyo Allah herseyin hayirlisini versin.Rabbim saglikli evlatlar nasip etsin olmayanlarada.insan annesinin kiymetini daha cok anliyor degilmi

Ay tabi canim dedigin dogru. Benim sözüm hicbir kötü tecrübe yasamamasina ragmen evhamli olan anneciklere. Hem bebegimize de annesinin güzel duygular icinde olmasi iyi gelir bence, ben olumlu düşünüp gülümsemenin ilaç gibi olduğunu dusunenlerdenim :)

Senin dediginde dogru canim olumlu dusuncez hepimiz ve diikatli allaha emanet elimizden geleni yapicaz yavrularimiz icin hep gulumseyecegiz dedigin gibi

kızlar bir şey sorcam göbüşü çıkan var mı ya? benim hala bir şey yok((
valla bende accik bi seyimin ustunde sertlik var.onun disinda hamile tipim yok ama ben 3 kere tup bebek yaptirdim karnima igneler vurmaktan biraz gobegim cikti eskiden hic yoktu.yani olan cok az gobegimde onceden olustu tedavide kilo aldim hala da bi ton ilacim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…