2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

İdrar yolu iltihabı mı var sende de? Bayaaa bir ortak noktamız var o zaman. Ben maden suyu içince çok kötü olurum gece acıdan yatamam asitli ya çok kötü yapıyor. Ama aksine mideme de iyi geliyor. Portakalda yiyemiyorum. Sana tavsiyem meyve sularını sulandır iç kaysı- şeftali - elma eğer evde meyve sıkacağı varsa kendin yap daha iyi. Ben hazır alıyorum. Faydasını gördüm sende bi dene. Su da içmeden de maalesef olmuyor işte katlanacağız.

:KK66:))keske guzelliklerimiz ortak olsaydi.doktora soyleyecegim bu durumu cumartesi kontrolumde.yararli bisey duyarsam haberdar ederim canim. Meyveler cok cok kotu yapmiyor simdilik.ama eskisi gibimi desen tabiki hayir;(( idrar yolu iltihabim gecen hafta eklendi listemize..bi o eksikti sanki:KK66: dktor oyle korkuttuki beni dikkt etmezsen bebeklerini dusurursun diye.simdi dua etmekten baska bisry gelmiyor elimden iciyorum cikariyorum..yiyorum oda ishalle gidiyr.rabbim yardimcimiz olsun..soda daha icmedim.ama ete ve tursuya karsi tiksinti olustu bende ikisinide cok severken;((

:KK66:))keske guzelliklerimiz ortak olsaydi.doktora soyleyecegim bu durumu cumartesi kontrolumde.yararli bisey duyarsam haberdar ederim canim. Meyveler cok cok kotu yapmiyor simdilik.ama eskisi gibimi desen tabiki hayir;(( idrar yolu iltihabim gecen hafta eklendi listemize..bi o eksikti sanki:KK66: dktor oyle korkuttuki beni dikkt etmezsen bebeklerini dusurursun diye.simdi dua etmekten baska bisry gelmiyor elimden iciyorum cikariyorum..yiyorum oda ishalle gidiyr.rabbim yardimcimiz olsun..soda daha icmedim.ama ete ve tursuya karsi tiksinti olustu bende ikisinide cok severken;((

geçmiş olsun emha :KK43: ikiz mi bekliyorsun?

kızlar sızden bı rıcam var
bı arkadasım var bebek sahıbı olmak ıstıyor
41 hamıleden 41 ayetel kursı topluyor
sızlerden de rıca edıyorum 1 er tane ayetel kursı okuyabılırmısınız?
Okuyanlar alıntı ıle okudum dıyebılırlerse saymam daha kolay olur
hepınıze tesekkur ederım :KK16::KK16:
bizleri Rabbim nimetlendirdi onlar icinde dua edelim

okudum ben de..Allah gonlune gore wersin arkadasinizin.

Evet canim ikiz olacaklar insallh:KK66: tup bebekti benimkisi iki embriyo transfer edilmisti sukur tuttu ikiside..tabi cunartesi kulaklarimla kalp atislarini duymadan rahat edemeyecegim:KK66:

ayy ne güzel, sağlıkla büyüsünler inşallah.. cinsiyetleri ne olacak acaba :)

bende ağustos ayının son günlerinde kısmetse doğum yapıcam .ikizlerime hamileyim forumda emha arkadaşla 1 gün var aramızda benim tek derdim şuanda miğdem aşırı bulantı ve istifra edişim su içsem çıkarıyorum ne kuvvetim kalıyor ne dermanım yaklaşıl 3.5 kilo verdim zor geçiyor ama şükürler olsun tüp bebekle sahip olduk ve mucizelerimin yolunda çekilen çile kutsaldır :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ayy ne güzel, sağlıkla büyüsünler inşallah.. cinsiyetleri ne olacak acaba :)

Benim kalbimden gecen kiz esimin istegi erkek ama kesinlikle saglikli sihhatli olsunnlarda hiiiic onemli degil cinsiyetlerini hic dusunmedim.hatta bana kalsa baktirmam bile sirf ust bas almak icin lazim olacak.yoksa benden esimden bir parca rabbimden bir hediye..daha ne olsun.rabbin saglikla kucagimiza almayi nasip etsin hepimize

bende ağustos ayının son günlerinde kısmetse doğum yapıcam .ikizlerime hamileyim forumda emha arkadaşla 1 gün var aramızda benim tek derdim şuanda miğdem aşırı bulantı ve istifra edişim su içsem çıkarıyorum ne kuvvetim kalıyor ne dermanım yaklaşıl 3.5 kilo verdim zor geçiyor ama şükürler olsun tüp bebekle sahip olduk ve mucizelerimin yolunda çekilen çile kutsaldır :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Canim yasadigimiz hersey ayni.kizlara soruyotum bende kac zamandir ben ne yicem icicem su bile gecmiyor bogazimdan diye;(( benimkilerde tup.transferin nezmandi canim adet tarihin.benim son adet23 kasim.transfer 10aralik.bana doktor 24agustos gibi dedi ama benim hesabima gore 30-31 agustos gibi.
bu cumartesi kontrolum var.doktor kesin tarihi solerim dedi.kalp atisi dinlemete gidicem insallh insallhh

bu arada ikiz anneler 2014 topik var cok tecrubeli arkadaslar var orayada abone ol tatlim

Canim yasadigimiz hersey ayni.kizlara soruyotum bende kac zamandir ben ne yicem icicem su bile gecmiyor bogazimdan diye;(( benimkilerde tup.transferin nezmandi canim adet tarihin.benim son adet23 kasim.transfer 10aralik.bana doktor 24agustos gibi dedi ama benim hesabima gore 30-31 agustos gibi.
bu cumartesi kontrolum var.doktor kesin tarihi solerim dedi.kalp atisi dinlemete gidicem insallh insallhh

bu arada ikiz anneler 2014 topik var cok tecrubeli arkadaslar var orayada abone ol tatlim

canım o topiğe bakıyorum ben kalp atışlarını duydum ve sana bir şey söylimmi hayatında duyduğun engüzel sesler benimde son adet tarihim 23 kasım ve transfer tarihim 11.12.13 :) güzel tarih ve asla unutmam nerde oturuyorsun canım ve hangi tüp bebek merkezinde yaptın ben bahçecide mustafa bahçecide yaptırdım iki embiryo koydular . bulantı konusunda biz biraz daha fazla bulantı çekiyoruz ne yapalım olsun :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:

canım o topiğe bakıyorum ben kalp atışlarını duydum ve sana bir şey söylimmi hayatında duyduğun engüzel sesler benimde son adet tarihim 23 kasım ve transfer tarihim 11.12.13 :) güzel tarih ve asla unutmam nerde oturuyorsun canım ve hangi tüp bebek merkezinde yaptın ben bahçecide mustafa bahçecide yaptırdım iki embiryo koydular . bulantı konusunda biz biraz daha fazla bulantı çekiyoruz ne yapalım olsun :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:

Canim ikiz iyu hosta fazla yoruyor ben sikisinca hemen kizlara yaziyorum:KK66:) onlar gun sayiyor cunku hemen cevap veriyorlar.sagolsunlar. okadr cok ugrastimki 3 sene bebegim olsun diye sonunda tup bebek sansim oldu.ben ona en son sans olarak bakardim ama onun icin bile birsuru kosulve saglik lazimmis:KK66:) sukur yapildi..ben tabi iki embriyo istedim.:KK66:) ikiside tuttu sukur.ama bulabtisi agrisida iki kat iste:KK66:) hicbisey yiyemiyrim yedigimde cikiyor hemen.isyerinde herkesten utanir oldum surekli wc deyim.bazen zor yetisiyrum.rabbim saglik sihhat versin onlara..
canim iki hafta once gittim doktora iltihap cikti idrar yollarmda onla ugrastim gecen haftadan beri bakalim bugun tahlil verdim insallh gecmistir.bisey icemez yiyemezken nasil gececek bilmiyrum.. kalp atisinida 2hafta once ultrasonda gosterdi doktor bu cumartesi randevu verdi .nst ye baglicam dedi.artikneyse o:KK66:) bu hafta dinlicem insallhh
Bak aklima gelmisken.bagli bulundugun saglik ocagina git tahlillerini yaptir canim.her mahalleyu bir hemsire takip ediyor.butunnnn bilgilerini aliyr tahlildi asiydi...yapiyrlar orayada git yol gosterirler benim hemsire cok alakali ilgili.
Tup bebegi istanbul cerrahi ozan ozolcay yapti.sisli-fulyada yeri.sukur ilk denemeydi.simdide devam etsindiye ugrasiyrum:KK66:)(

kızlar selamlar hepinize önceki gece bişey yiyemedim aç karına çıkartırken taze kan kustum yine midemde yaralarmı oluştu ülserim tekrarlıyormu diye korktum kendimi zoradım tkrr çıkardm gene kan kustum bugun doktordaydım endoskopi istemek için çok fazla öğürme ve kusmadan midmin zaten incelmiş ve hassas bir mide olduğundan başlangıç noktasında biyerde damarda çatlama olmuştur dedi bidaha olursa endoskopi yapacak ama hamile olduğumdan daha öncü 3 kere oldum uyutularak bu sefer uyutamam dedi. ama ben uyumadan nasıl olur ki ben dişlerimi bile fırçalarken çıkaran bir insanım. şaşırdım biranda bu arada kısmetse 1gün sonra umreye gideceğiz 1 haftalığına ben kendime güvenirken şimdi bu mide beni terddütte bıraktı kabeyi ilk görünce edilen dualar kabul olunurmuş ben sizide unutmamak için yazdım tüm bebek bekleyenlere özellikle ağustos annelerine rahat sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum bebeklerini kaybedenlerede en yakın zamanda sevindirsin rabbim die inşllh müslümanın müslümana ettiği dua kabul edilirmiş sizlerde bana dua edin lütfen bir daha giremeyebiliri kısmetse haftaya dönünce yazarım hepinize güzel sağlıklı huzurlu günler allaha emanet olun:KK42:

Son düzenleme:
kızlar selamlar hepinize önceki gece bişey yiyemedim aç karına çıkartırken taze kan kustum yine midemde yaralarmı oluştu ülserim tekrarlıyormu diye korktum kendimi zoradım tkrr çıkardm gene kan kustum bugun doktordaydım endoskopi istemek için çok fazla öğürme ve kusmadan midmin zaten incelmiş ve hassas bir mide olduğundan başlangıç noktasında biyerde damarda çatlama olmuştur dedi bidaha olursa endoskopi yapacak ama hamile olduğumdan daha öncü 3 kere oldum uyutularak bu sefer uyutamam dedi. ama ben uyumadan nasıl olur ki ben dişlerimi bile fırçalarken çıkaran bir insanım. şaşırdım biranda bu arada kısmetse 1gün sonra umreye gideceğiz 1 haftalığına ben kendime güvenirken şimdi bu mide beni terddütte bıraktı kabeyi ilk görünce edilen dualar kabul olunurmuş ben sizide unutmamak için yazdım tüm bebek bekleyenlere özellikle ağustos annelerine rahat sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum bebeklerini kaybedenlerede en yakın zamanda sevindirsin rabbim die inşllh müslümanın müslümana ettiği dua kabul edilirmiş sizlerde bana dua edin lütfen bir daha giremeyebiliri kısmetse haftaya dönünce yazarım hepinize güzel sağlıklı huzurlu günler allaha emanet olun:KK42:

Canim allah razi olsun senden..saglikla kucagimza almamiz icin dua et insallh canim.ben umreye gittiginde bu mide sikintinin kalmayacagini dusunuyorum.rabbim yardimcin olsun

ayy ne guzel..bebisinle boyle guzel bi yolculuga cikicaksiniz..insallah miden seni uzmicek orda:) sagsalim gidin gelin..bi de benim dogum eylule kalabilir ucundan kacirmiyim duayi :) saka biyana oralarda bizlere de dua etmeyi dusunmen bile cok guzel..rabbim.simdiden kabul etsin kolaylik wersin..

$2014-01-23-518.jpg kızlar selam bugün kontrolüm vardı bebeğimi gördüm ve kalp atışlarını rabbime şükürler olsun doyamadım amaaaa:KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallaaaahh

kızlar sızden bı rıcam var
bı arkadasım var bebek sahıbı olmak ıstıyor
41 hamıleden 41 ayetel kursı topluyor
sızlerden de rıca edıyorum 1 er tane ayetel kursı okuyabılırmısınız?
Okuyanlar alıntı ıle okudum dıyebılırlerse saymam daha kolay olur
hepınıze tesekkur ederım :KK16::KK16:
bizleri Rabbim nimetlendirdi onlar icinde dua edelim

ben 10 tane okudum canım. her hamişten 1 tane olacaksa sen 1 say 9 uda allah için olsun. ha 10 uda kabul edılıyorsa 10 sayarsın . inşallah dualarımız kabul olur:KK49:

CNm babasını cok sevıyor akşamları babasıyla oyalanıyor azıcık otursa hemen elınden tutup kalk baba dıyor yanı oynamak ıcın kaldırıyor beraber top oynuyorlar saklanbaç oynuyorlar zaten sık çalsın babaaa dıye kapıya kosusturuyor..benı düşündüren sadece ıkısıyle nasıl uğraşırım sonuçtan ikiside bebek olucak ama tüm ılgımı yıne eymene verıcez sonuçta bebek sadece edıcem yatıcak anlayana kadarda eymen bıraz buyur dıye düşünüyorum Allah yardım eder ıns
Olacak o kadar artik annesi ama atlatiriz inşallah...
canım sen öğrenmişsin sanırım cinsiyeti hadi sağlıkla hayırla gelsin kızçen kucağına :))
Amin cnm inşallah cumlemizin evladi hayirla bereketle sağlikla gelsin kucaklarimiza:)

Cnm öncelikle allah şifa versin şimdiden umreni allah kabul etsin oralarda insan manevi şifa bulurken bedeninde rahatlar diye temmennim... Saglikla git saglikla gel...

Olacak o kadar artik annesi ama atlatiriz inşallah...

Amin cnm inşallah cumlemizin evladi hayirla bereketle sağlikla gelsin kucaklarimiza:)

Ay ınş CNm..senınkıde cok büyük degıl sonuçta oda ılgı çağında olucak fakat senın tek avantajın tuvaletını söylemesı arttı yemeğini de kendı yemesı vss ama su bır gercek ıkıncı cocuk daha zormuş ınsanı ister ıstemez kasılıyor ılk cocuk cok rahatmış şimdı anlıyabılıyorum:KK52:

X