2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

Çok çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum:KK50::KK50::KK50:Allah güç,kuvvet versin,sabır versin,oğlunu sana bağışlasın:KK43:

Bnmde 22 aylik bir oglum var cok hircinlasti oda kucagima alamiyorum cilginca dans edemiyoruz sinir oluyo anlamiyp herseye aglar oldu dusuk tehlikem vardi bide hepten zorlandim neyseki annem cok yakin yatdimci du bu arada kahverengi lekelenmeden korkma aktif bir kanama degil demekki bn 6 haftadan 9. Haftaya kadar ara ara yasadim leke aeklinde her seferindede dr da aldim solugu hetsey yolundaydi bnm birde kistim varmis o bitseydi hayirlisiyla bide 10 haftalik olduk bugun. Ama daha simdiden 2 kilo almisim cok fena bir istah var ee bide. Dusuk tehlikesi var die yiyip yatinca :KK43: oglumda 5 aylikken 2 kilo almistim anca off offf

Gunaydinnnn kizlarrr :KK52:
Folik asit kullananlar hangi markayi kullaniyorsunuz? Ben folbiol kullaniyorum cok siskinlik, mide yanmasi ve mide gazi yapti.. İlactan supheleniyorum.. Ayni seyi yasayan var mi? Sizin tavsiyeleriniz ?

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

Allahım sabırlar versin. çok üzüldüm canım. Rabbim gönlüne en güzel teselliyi versin...

Folik asit kullananlar hangi markayi kullaniyorsunuz? Ben folbiol kullaniyorum cok siskinlik, mide yanmasi ve mide gazi yapti.. İlactan supheleniyorum.. Ayni seyi yasayan var mi? Sizin tavsiyeleriniz ?

bende folic plus kullanıyordum mafediyordu beni söledim dr.uma folidoce verdi o etki etkilemedi beni tavsiye ederim cnm :KK34:

Anlamadım budamı belirti uyudum dinlendim ama yok gene aynı,resmen aptal gbiyim

evet canım dinlenemiyor insan ben 12 saat uyuyorum bazen yinede banamısın demiyor :KK43:
insan hep yatmak istiyor ben pazar günü izmire anneme gidicem oğlumu onlara emanet edip yatak döşek yapıp yatçam 10 gün boyunca bi tabak sıcak çorba verirlerse içerim :))

zaten ondan sonra da geçer diye düşünüyorum en zor zamanlardayız yaa
ALLAH sabır versin..

7 tane merdiven çıkıyorum nefes nefese kalıyorum :KK53:

günaydın canım ben folic 1 diye bi ilaç kullanıyorum yeni üretilmiş sanırım bende hiçbir etki yapmıyor...

günaydın , bende previt positive kullanıyorum.sabah kahvaltıyla alıyordum ama bulantı kusma yaptığından beri öğle yemeğimle almaya başladım düzeldim.şişkinlik falan oluyo ama folik asitle alakası varmıdır bilemedim.

Günaydın güzel hamişler :KK49: hepinize kokulu öpücük :KK54: uyku problemi bir tek ben çekiyorum galiba en fazla 6 saat uyuyabiliyorum :KK53::KK53::KK53: sonrası yok:KK4: dün ikili testimi yaptırdım ultrasonda bir şey çıkmadı çok şükür kan tahlilimde haftaya çıkıcak inşallah onda da bir şey yoktur dua edelim birbirimize:KK49:

Günaydın güzel hamişler :KK49: hepinize kokulu öpücük :KK54: uyku problemi bir tek ben çekiyorum galiba en fazla 6 saat uyuyabiliyorum :KK53::KK53::KK53: sonrası yok:KK4: dün ikili testimi yaptırdım ultrasonda bir şey çıkmadı çok şükür kan tahlilimde haftaya çıkıcak inşallah onda da bir şey yoktur dua edelim birbirimize:KK49:

sana da günaydın:)tek sen değilsin.ben de en fazla 7 saat uyuyabiliyorum :KK43: neden bilmiyorum yaaa...inşallah sonucun güzel çıkar.

kızlar benımde hala mıde bulantılarım geçmedi cmartesi gunu doktorum geçmesi gerekir artık, geçmezse gastrolojıye gönderecekmiş benı hamılelıge bağlı reflü olabilir dedi. ama ınatla geçmiyor hala devam..:26:

bide bişey sorucam yüzüstü yattıgınızda karnınıza batma hissi geliyor mu:KK53:, bende oluyor her gece uyanıyorum o yuzden yan dönüyorum.
bebek o kadar buyumedı ama rahim sıkışıyor demekki diyorum:KK17:

gözünaydın canım..inşallah tahlilin de iyi çıkariçin rahat eder
kızlar benımde hala mıde bulantılarım geçmedi cmartesi gunu doktorum geçmesi gerekir artık, geçmezse gastrolojıye gönderecekmiş benı hamılelıge bağlı reflü olabilir dedi. ama ınatla geçmiyor hala devam..:26:

bide bişey sorucam yüzüstü yattıgınızda karnınıza batma hissi geliyor mu:KK53:, bende oluyor her gece uyanıyorum o yuzden yan dönüyorum.

bence yüzüstü yatma artık..sıkıştırma yawruşu..yan yatmaya alış epöyle yatman gerekicek

Doktoruma bir daha ki gidişimde sorucam ama sanırım artık yüzüstü yatmaktan vazgeçmeliyiz :KK43:

Günaydın tüm hamişler benim biraz morelim bozuk pazar günü den buyana gene kahverengi akıntı tarzı geliyor dr aradım progestan devam dedi inşallah en yakın zamanda geçer ...

Son düzenleme:
ecmelcim seninle az çok sohbetimiz oldu ama seni sevdim ben ,çok samimi ve sıcaksın ..
evet üzgünüz ,evet sende üzgünsün ,ama allahın takdiri bu yönde be canım ,önüne geçemeyiz ,
belkide böylesi daha hayırlı olacaktı ,belki birşeyleri yoluna koyduktan sonra nasip edecek allah ..böyle düşün ,
zaten sağlıksız bir bebekmiş ki yaşamadı ..allahım sana sağlıkla kucağına alacağın hamilelikler yaşatacak inana bana ..herşeyin bir zamanı var unutma ..:KK14:

gözünaydın canım..inşallah tahlilin de iyi çıkariçin rahat eder

bence yüzüstü yatma artık..sıkıştırma yawruşu..yan yatmaya alış epöyle yatman gerekicek

hayatımdaki en çok zevk aldıım şeylerden biriydi yüzüstü yatmak , zor olucak ama alışıcaz mecbur:KK37:

Doktoruma bir daha ki gidişimde sorucam ama sanırım artık yüzüstü yatmaktan vazgeçmeliyiz :KK43:

aynen cnm buyumeye çalışıyorlar zaten:KK1: ezilmesin yavrular :KK30:

Günaydın tüm hamişler benim biraz morelim bozuk pazar günü den buyana gene kahverengi akıntı tarzı geliyor dr aradım progestan devam dedi inşallah en yakın zamanda geçer ...
inşallah artmaz kesilir bian önce..sen moralini yüksek tutmaya çalış

Ben yüzüstü yatmadan uyuyamam dr a sordum 5 aydan önce sıkıntı olmaz sonra istesende yatamazsın zaten dedi :KK37:

:)) doğru demiş

günaydın , bende previt positive kullanıyorum.sabah kahvaltıyla alıyordum ama bulantı kusma yaptığından beri öğle yemeğimle almaya başladım düzeldim.şişkinlik falan oluyo ama folik asitle alakası varmıdır bilemedim.

günaydın canım, ben de bugün previt positive'e başladım. doktorum aç karnına iç demişti, sabah uyanınca içtim. Seninki yemekle mi iç dedi? Bir de demir ilacına da başladın mı?

X