2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende pko var, yani bir sürü yumurta oluşuyor, o da kist gibi oluyor, çok düzensiz adet oluyordum. 3-4 ayda bir olabiliyordu. Yumurtamın ne zaman çatlayacağını bilmediğimiz için takiple çatlattık yumurtayı. eğer sen düzenli adet oluyorsan dediğin gibi 13.gün yumurta baya büyümüş olur, o da çatlama iğnesiyle hallolur :)

ayy agızndan bal damlıyor canım cok teşekkür ederim vevapların için:)

selam kızlar kaç gündür girmiyordum nete iş güç ancak vakit buluyorum uyanık oldugum zamanlarda nasıl bakalım herkesbugün doktora gittik kızlar 2 bucuk santim olmuş benim mercimek kalbi maşallah güp güp güp güp atıyordu biraz daha normale yakın hızlıydı ilkinde çok hızlıydı kalbı bebişin saglıklıymış çok şükür resmini bi görseniz yan yatmış bir kalp şeklinde ayy çok sevindim 11. ve 14. haftalar arasında down sendromlumu testini yapacakmış doktor yanı 1 ay kadar doktor yüzü yok bana nasıl geçecek zaman bilmem bu arada doktorun bir önceki söyledigi tarihe göre 9 hafta 6 günlük olması gerekiyordu bugün doktor 9 hafta 3 gün dedi anlamıyorum yaa sürekli degişiyor allah hepinize de saglıklısıyla hamilelik geçirmeyi nasıp etsin inşallah :KK49::KK49::KK49:

selam kızlar kaç gündür girmiyordum nete iş güç ancak vakit buluyorum uyanık oldugum zamanlarda nasıl bakalım herkesbugün doktora gittik kızlar 2 bucuk santim olmuş benim mercimek kalbi maşallah güp güp güp güp atıyordu biraz daha normale yakın hızlıydı ilkinde çok hızlıydı kalbı bebişin saglıklıymış çok şükür resmini bi görseniz yan yatmış bir kalp şeklinde ayy çok sevindim 11. ve 14. haftalar arasında down sendromlumu testini yapacakmış doktor yanı 1 ay kadar doktor yüzü yok bana nasıl geçecek zaman bilmem bu arada doktorun bir önceki söyledigi tarihe göre 9 hafta 6 günlük olması gerekiyordu bugün doktor 9 hafta 3 gün dedi anlamıyorum yaa sürekli degişiyor allah hepinize de saglıklısıyla hamilelik geçirmeyi nasıp etsin inşallah :KK49::KK49::KK49:

gözün aydın iyi haberlerini almışsın bebeğinin evet beklemesi çok zor bende hergün gel dese gidicem doktora :))ecmel bebeğini kaybetmiş bende çok üzüldüm ve korkuyorum Allahım ecmele sabrını versin bizde umarım sağlıcakla kucağımıza alırız

gözün aydın iyi haberlerini almışsın bebeğinin evet beklemesi çok zor bende hergün gel dese gidicem doktora :))ecmel bebeğini kaybetmiş bende çok üzüldüm ve korkuyorum Allahım ecmele sabrını versin bizde umarım sağlıcakla kucağımıza alırız

ayyy inanmıyorum yaaa offff çok üzüldüm ama her şer de bir hayır vardır bunada şükür etmeli bence allah yardımcısı olsun yaa valla çok üzüldüm umarım başka kötü haber yoktur:KK43:

ayyy inanmıyorum yaaa offff çok üzüldüm ama her şer de bir hayır vardır bunada şükür etmeli bence allah yardımcısı olsun yaa valla çok üzüldüm umarım başka kötü haber yoktur:KK43:

benimde bebeğim geriden geliyo ama inşallah iyi haberlerini alırım cumartesi kontrole gidicem bende bende çok üzüldüm Allah derdini unutturacak başka dert vermesin ecmele

benimde bebeğim geriden geliyo ama inşallah iyi haberlerini alırım cumartesi kontrole gidicem bende bende çok üzüldüm Allah derdini unutturacak başka dert vermesin ecmele

aminnn canım inşallah hadı bakalım senden de iyi haberler duyarız umarım senin bebiş de iyidir umarım bu arada cuma günü dogum günüm kızlar 26 yıldır ilk defa bir bedende 2 kalp le yeni yaşıma girecegim çok heyecanlıyım :KK52::KK52::KK52:

aminnn canım inşallah hadı bakalım senden de iyi haberler duyarız umarım senin bebiş de iyidir umarım bu arada cuma günü dogum günüm kızlar 26 yıldır ilk defa bir bedende 2 kalp le yeni yaşıma girecegim çok heyecanlıyım :KK52::KK52::KK52:

şimdiden doğum günün kutlu olsun yeni yaşında sağlıklıcakla bebeğini kucağına alıp eşinle mutlu bi hayat geçirirsin

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

ecmel çook geçmiş olsun şok oldum ,Allah sabır versin kendini üzme

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

Çok üzüldüm geçmiş olsun, allah sabrını versin...

ben de zorlaniyorum..meyweyi arttirdim posasi cok olsun diye..bi de hoşaf komposto tarzi bisiyler icebiliosan ise yarar insallah.

saol kuzum bi sen ilgilenmissin walla:) fena diildi bugunku dr ama arastirmaya dewam..cok geriyo insani dr bulma olayi..insallah icimize sinen birileriyle dewam ederiz..

ee damdan düşenin halini damdan düşer anlar bende aynı durumdayım dr. konusunda seninle :KK66:

komposta olayını iyi dedin canım içeyim :))

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
inanmıyorum çok şaşırdım canım yaa çook üzüldüm
ALLAH sabır versin :KK5:
kendine dikkat et canım
hayırlısı böyleymiş demekki :KK50:

canım hamıle kalmak ıcın sen veya esın ayrıca bırsey kullandınızmı sen klomen falan kullandınmı bırde belının altına yastık falan koydunmu bılıyorum cok oldum:KK43:

evet canım klomen de kullandık. doktor zaten ilişki saatini söylüyor. Galiba çatlatma iğnesinden 36 saat sonraydı. Unuttum ben geçmiş zaman. Doktor yastığa falan gerek yok demişti. ama biz önlem amaçlı kullandık açıkcası...

Kızlar
8+2 hamileyim bende şuan. bugün kasıklarım çok ağrıyo ve kahverengi akıntım oldu çok korktum doktoruma ulaşamıyorum ameliyattaymış kötü bişey mi oluyo yardım edinnn ???

geçmiş olsun canım. Rabbim sana güç ve sabır versin...

duydum şok oldum ne desem bilemedim çook çok geçmiş olsun Rabbim seni ve diğer yavrunu korusun canım :KK43:((((((

Ecmell canım ne kadar üzüldüm anlatamam. Yazını görünce şok oldum inanamadım döndüm tekrar tekrar okudum :KK43:( ne diyebilirim ki Allah im sabır versin sana.. bol bol dua et ben de edicem senin için.. teselli olmaz ama inan hayırlısı buymus demek ki.. bizi habersiz bırakma gel yine olur mu.. rabbim sabır versin sana..

Kızlar bana tuaf bişeyler oluyo ya,surekli halsizim kafam kalkmıyo resmen.
Bunlar ne zaman geçer,gözlerim kararıyo resmen :KK43: benim gbi olan warmı?

Kızlar bana tuaf bişeyler oluyo ya,surekli halsizim kafam kalkmıyo resmen.
Bunlar ne zaman geçer,gözlerim kararıyo resmen :KK43: benim gbi olan warmı?

ben varım canım..halsizlik unutkanlık böyle bi saf saf etrafa bakınmalar her yere uzanma isteği.. milletin dizine omzuna falan gözüm gidiyo okulda düşün artık utanmasam kıvrılacam her bulduğum yere.. herşeye karşı bi isteksizlik hazımsızlıktan doğan bir ağırlık.. ahhh ahh daha sayayım mı :KK52::KK52:

X