2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar
8+2 hamileyim bende şuan. bugün kasıklarım çok ağrıyo ve kahverengi akıntım oldu çok korktum doktoruma ulaşamıyorum ameliyattaymış kötü bişey mi oluyo yardım edinnn ???

Canim istersen bi acile git, korkma icin rahat olsun ama progestan felan verirler belki tedbir amacli.. bol bol dinlen sende.. Doktorunla da gorus icin rahatlasin

Kizlarrrr..
Acayip mide yanmasi, mide kaynamasi, mide gazi gibi gunlerimi berbat hale sokan mide durumlarim varr.. Sizde de oluyor mu ? Olan vars a cozumu nedirrrr ?? Bi ilac felan var midir ?? Hicbisiy yiyemiyorum resmen

Kizlarrrr..
Acayip mide yanmasi, mide kaynamasi, mide gazi gibi gunlerimi berbat hale sokan mide durumlarim varr.. Sizde de oluyor mu ? Olan vars a cozumu nedirrrr ?? Bi ilac felan var midir ?? Hicbisiy yiyemiyorum resmen

canım hani sert arjantin elması var ya yeşil ekşi ben onu kabuğuyla yiyorum rahatlatıyor özellikle yanmaya iyi geliyo bende çok var yanma. bide yarım çay bardağı az soğuk süt öneririm ama çok değil yarım çay bardağı soğuğa yakın olacak yanmayı alıyor dene bir bakalım. bende hazımsızlık var midem taş gibi sanki onun içinde kendime kayısı üzüm erik hoşafı yaptım onu deniycem annelik zor iş bee :)))

canım hani sert arjantin elması var ya yeşil ekşi ben onu kabuğuyla yiyorum rahatlatıyor özellikle yanmaya iyi geliyo bende çok var yanma. bide yarım çay bardağı az soğuk süt öneririm ama çok değil yarım çay bardağı soğuğa yakın olacak yanmayı alıyor dene bir bakalım. bende hazımsızlık var midem taş gibi sanki onun içinde kendime kayısı üzüm erik hoşafı yaptım onu deniycem annelik zor iş bee :)))

Valla simdiden annecimin kiymetini daha iyi anladim :) canim benim mideme eksimsi seyler daha cok kaynama yapiyor.. Yediklerim agzima geliyo felan :KK43:( daha neyin iyi geldigini kesfedemedim

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

Ecmel allah sana ve diğer çocuğuna uzun ömürler versin ... Hayirlisi boyleymis ... Allah bir daha yasatmasin :KK43:

bu mide bulantıları geçecek miii :KK43: ben yine yemek yiyebilecek miyim :KK43: hiç bir şey midemde durmuyor :KK43:

Kızlar
8+2 hamileyim bende şuan. bugün kasıklarım çok ağrıyo ve kahverengi akıntım oldu çok korktum doktoruma ulaşamıyorum ameliyattaymış kötü bişey mi oluyo yardım edinnn ???
inşallah kötü bişiy yoktur..
Kızlar bana tuaf bişeyler oluyo ya,surekli halsizim kafam kalkmıyo resmen.
Bunlar ne zaman geçer,gözlerim kararıyo resmen :KK43: benim gbi olan warmı?
ben de öyleyim:KK43:

Kizlarrrr..
ilaç bilmiyorum ama meyweden başka çözüm yok..ağzımda sürekli tuhaf bi tat midem deli gibi..meywe yatıştırıyo bitek
bu mide bulantıları geçecek miii :KK43: ben yine yemek yiyebilecek miyim :KK43: hiç bir şey midemde durmuyor :KK43:

aslında az kalmış cnm senin..1-2 haftaya en fazla geçer diye düşünüyorum..

kızlarrrr..hani bazen diosunuz ya benim 8+3 tüü ama doktor 7+5 dedi falan filan..hiiç takmayın..birincisi biliosunuz mause ile boy ölçümü yapıyo baş popo mesafesi felan..mauseyi başlattığı noktayla alakalı..ikincisi bugün dr dediki; ilk 5 ay bebeğin gelişimi gerimi ilerimi diye bakmayız..yaşıyomu öldümü o önemlidir..5 aydan sonra gelişimin nası dewam ettiği önemli dedi..bu arada geç döllenmişim ben de 8. hafta bitio die sewinirken bi hafta geri çıktı:) baya eylül annesiymişim ya ben..7 eylül senin muhtemel doğum tarihin dediii

inşallah kötü bişiy yoktur..
ben de öyleyim:KK43:

ilaç bilmiyorum ama meyweden başka çözüm yok..ağzımda sürekli tuhaf bi tat midem deli gibi..meywe yatıştırıyo bitek

aslında az kalmış cnm senin..1-2 haftaya en fazla geçer diye düşünüyorum..

meyve iyi geliyor gerçekten şimdi yedim bende birazcık sakinleştim.. bir an önce geçer inşallah..artık boğazım acıyor anne olmak gerçekten çok zormuş:KK43:

meyve iyi geliyor gerçekten şimdi yedim bende birazcık sakinleştim.. bir an önce geçer inşallah..artık boğazım acıyor anne olmak gerçekten çok zormuş:KK43:

ilk bebişin sanırım..bi de şöyle düşün; ewde ilgi bekliyen yemek bekliyen bi canawarın da annesisin aynı zamanda:) bulansan da yansan da onla oyun oynayıp wakit geçirmelisin onun da annesisin:) Allah hepimize kolaylık wersin:)

12.hafta hala geçmedi mi:KK53::KK53: bende haftaya geçecek diye kendimi avutuyordummmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

normalde bulantı sabahları oluyordu..sabah gayet iyiydim çok sevinmiştim bende..öğleden sonra çok uykum geldi uyuyup dinleneyim biraz dedim..uyanınca bi mide bulantısı yatışsın diye ne yediysem durmadı midemde şimdi meyve yedim duş falan aldım daha iyi gibiyim ama boğazım çok tahriş oldu :KK43: yanımda naz yapıcak kimsede yok :KK43:(( sanırım annemi istiyorum :KK43: sen bana bakma arkadaşım belki seninki haftaya kalmadan geçer..ki inşallah öyle olur...

ilk bebişin sanırım..bi de şöyle düşün; ewde ilgi bekliyen yemek bekliyen bi canawarın da annesisin aynı zamanda:) bulansan da yansan da onla oyun oynayıp wakit geçirmelisin onun da annesisin:) Allah hepimize kolaylık wersin:)

evet ilk hamileliğim..belki öylesi daha makbuldür..kendimi dinlemekten böyle oluyor olabilirim :KK43: işe de ara verdim.. bırakmasaydım daha mı iyi olurdu bilmiyorum...

evet ilk hamileliğim..belki öylesi daha makbuldür..kendimi dinlemekten böyle oluyor olabilirim :KK43: işe de ara verdim.. bırakmasaydım daha mı iyi olurdu bilmiyorum...

işte daha çok zorlanırdın bence..wücudun ilk kez böyle bişiyle karşılaşıyo..yabancı bi cisim olarak algılıyo we ilk haftalar ondan kurtulmak istiyo :) çılgın bi sawaş war içinde..bünye atmak istiyo bebek kalmak istiyo:) hormonlar çıldırmış:) azkalmış ama inşalah seninki..keyifli kısmı yakında:)

işte daha çok zorlanırdın bence..wücudun ilk kez böyle bişiyle karşılaşıyo..yabancı bi cisim olarak algılıyo we ilk haftalar ondan kurtulmak istiyo :) çılgın bi sawaş war içinde..bünye atmak istiyo bebek kalmak istiyo:) hormonlar çıldırmış:) azkalmış ama inşalah seninki..keyifli kısmı yakında:)

inşallah canım.. moral için çok teşekkür ederim.. senin ilk bebeğin mi ?

rica ederim cnm :) hayır bi kızım war 4 yaşında..işte ewdeki kuduruk canawar o :)

kardeşi gelince sakinleşir artık... ilk çocukları ikinci çocuklar olgunlaştırıyor genelde :) Allah yardımcın olsun inşallah :)

kardeşi gelince sakinleşir artık... ilk çocukları ikinci çocuklar olgunlaştırıyor genelde :) Allah yardımcın olsun inşallah :)

saol canım:) çok istiyo zaten hergün hayal kuruyo bi kardeşim olsun diye..henüz bilmiyo bilse çıldırır:)

saol canım:) çok istiyo zaten hergün hayal kuruyo bi kardeşim olsun diye..henüz bilmiyo bilse çıldırır:)

ablamın kızı geldi aklıma o da öyleydi ama kardeşi olunca ilk dönemlerde sıkıntı yaşadı baya..kendisi müthiş seviyordu kardeşini fakat başkasının sevdiğini görünce aklı çıkıyordu canım benim ya... abla olalı 1 sene oldu şimdi bi olgunlaşmış bi değişmiş artık..kardeşi olmadan önce çok şımarıktı zaptetmek zordu onu..

X