2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada kızlar ben inanılmaz kabızlık çekiyorum yaa :KK5:
artık ağrı yapmaya başladı bana sinir oluyorum hee
birde benim ki sadece ya deli gibi spor yapınca ya da 4-5 km yol yürüyünce düzeliyor
şimdi de bunları yapamıcama göre yandım ben
len ne zor şu bayan olmak hee :KK14:
ben de zorlaniyorum..meyweyi arttirdim posasi cok olsun diye..bi de hoşaf komposto tarzi bisiyler icebiliosan ise yarar insallah.
canım kötü denk gelmiş sana..
dr. ayarlamak çok zor yaa
insanın istediği gibi gönlüne yatan bir dr. bulması çok zor :KK50:
inş iyi bir dr. bulursun canım..
sanırım bende değiştircem dr.umu kalleş karı :KK53: :KK1:

saol kuzum bi sen ilgilenmissin walla:) fena diildi bugunku dr ama arastirmaya dewam..cok geriyo insani dr bulma olayi..insallah icimize sinen birileriyle dewam ederiz..

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

Çok Çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun allah sabır versin pek bişey söyleyemiyorum

canim cok cok uzuldum..cok iyi biliyorum yasadigin uzuntuyu..inancli bi insansin koywerme kendini olurmu..kucuk paşanı da uzme..hayirlisi boylemis Allah sabir wersin...:KK43:

Kizlar cumartesi gunu baslayan kanamam oldu ... bebegim gelismemis en son kalp atimini duydugum haftada kalmis gelismemis ve kalbi durmus ....1 saat sonra kurtaja alincam 2gunden beri gitmedigim.hasyane kalmadi hepsi ayni seyi soledi bebegimi kaybettim alicaklar benden :KK43: agustos annesi degilim artik

canım benim.. Allah herşeyin en hayırlısını bilen, o verdi o aldı.. emanetin süresi bu kadarmış, demekki hakkında hayırlısı buymuş.. canım benim herşey gönlünce olsun.. Allah'a emanet ol..

evet canım yaa.... sağlıcakla bu akşam göreyim yüzünü daha hiç kuruntu yapmayacağım, 12 haftamız tamamlanmış oluyor, seninle günlerimiz aynı, hamilelik belirtilerin ne durumda? sık sık tualete gidiyor musun hala? ikili testi ne zaman yaptıracaksın?

benin de 02.08 görünüyor....

benim sık wc gitmm azaldı gibiydi şimdi dişim ve boğaz ağrım dolayısıyla içtiğim antibiyotik sanırım tuvaletimi gtryr gece sayısını bilemiyorum o kadar sık yani testleri yaptırmayı düşünmüyorum kızımda tüm doktorumun dediği testleri yaptırdım bazı ihtimallerden sözediyorlar bidaha 9 ay boşa üzülüyor insan o yüzden bunda hiçbir test yaptırmadım yaptırmayacağım.

ayy ne hoşş ne güzel bakalım ben nasıl olcam 12. haftadayım bende ama şimdilik minik bi çıkıntı var :)) o kadar

yakındır iştahların açılması :) göbeklerin şişmesi merak etme canım

Yok canım ben değildim ne yazık ki
Via hıspitale gittim ikili test için ölçüm sonuçları normal çok şükür kan verdim,sonuçları Perşembe günü alıcam hastane de doktorda içime sindi açıkcası muayene 12 tl ikili test 80 tl bedavadan biraz pahalı
Bundan sonra oraya devam etmeyi düşünüyorum

bende cuma günü üsküdar via hastanesne gittim tülay hanıma bayağı ilgili ensemizi ölçmek içinde bayağı uğraştı sağolsun.

Slm kizlar :KK43:
Biz aksamdan rutin hazirligimizi yaptik bicibici olduk giysilerimizi belgelerimizi cartimizi curtumuzu hazirladik
saclarimizi bigudilere sardik
sabah kalktik suslendik puslendik bonus olduk amaaaa son dakkada babamizi is icin gelip aldilar dr.a gidemedik :KK43:(((
Sinirden merdivenlerde oturup agladim ya off bugunlukde gel yarin izinlisin demisler oda cok uzuldu
bussurude laf saydim adama ya zaten gelmek istemiyon odunsun falan gibi :KK43:
Ben gelip napcam beni almazlar diyo ya ayyy arizaya bak :)
Bende bagirdim nasil almazlar ya almazlarsa aldircaksin dedim yuzune kapadim tel.i...
Gicik pis uyuz adam :KK43:
:KK5:

ya çoğunluğu öyle erkeklerin kadınlar için bbek çalışıp kazanılan maaş gb zorlukları çekip 9 ay çekiyoruz karşılığında rabbim izin verirse bebeğimize kavuşuyoruz erkekler taşımadığın zorluğunu bilmediğinden onlara ikramiye gibi çalışmadan emek harcamadan çıkan bir süpriz gb onların açısından bakınca kadınlar kadar hassa ve taşıyan olmadıkları için kadınlar gb empati yetenekleri fazlada gelişmiş olmadığından aaaaaaaaaaa amma uzattım kısaca üzme canım kendini boşver erkekler çoğu böyle kısaca sen hamişliğin tadını çıkarmaya bak bak 3te 1 i anlamadan bitti bile

canım ya üzülme demek bile ne kadar zor şok oldum mesajını görğnce. Rabbim böyle olmasını istemiş elbet bir bildiği vardır oğluna daha sıkı sarıl canım Rabbim senin kendini hazır hissettiğin doğru zamanda kucağına alabileceğin bir bebekle tekrar hamileliği yaşamanı kısmet etsin canım sabır diliyorum

Çok şaşkınım çok üzüldüm canım. Allah hakkımızda ne hayırlıysa onu versin. :KK43: ;(

Çok üzüldüm arkadaşım şuan ne söylesek seni teselli etmez biliyorum.Ama bazen bizi üzen bize şer gelen şeyler Rabbim katında bizim için hayırlı olandır. şüpesiz ki o yarattığı hiç bir kulunu üzmek istemez biz nasıl evlatlarımızın üzülmesini başlarına kötü bişey gelmesini istemezsek o da bizi aynı şekilde, hatta belki de daha fazlası düşünür. Hayırlısı böyleymiş şükürler olsun ki geri de sağlıklı bir evladın daha varmış Allah onun acısını göstermesin , ömrünü uzun etsin inş. Rabbim den senin için sabır ve şifa diliyorum.

Canım çok geçmiş olsun, Allah'ım sabrını versin..

:KK43:(( canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun.. diyecek çok bişey yok.. ben bebeğimi kaybedeli bugün 20 gün oldu.. acı hiç geçmeyecek gibi geliyor şimdi sana.. evet geçmiyor ama azalıyor.. hakkımızda hayırlısı buymuş.. umarım eşine haber vermişsindir ve yanına gelmiştir.. sen de çok üzülme.. dua et.. inşallah bu süreci hep beraber atlatıcaz ve yeniden bebişlerimizi bekliyicez.. sormak istediğin bir şey olursa buralardayım.. tekrar çok geçmiş olsun..

olumsuz yorumlara takılma canım sonuçta herkesin sağlık durumu farklı. bir de bu işte rahat olmak çok önemli. biz çatlama iğnesini olduktan sonra bile hiç bebek düşüncesiyle yapmadık çalışmalarımızı. bebeği çıkardık aklımızdan. normal rutin bir ilişkiydi yani. stres, aşırı düşünce zaten olumsuz etkiliyor. rahat ol :)

hazan86 canım sen klomen falan kullandınmı

Ecmel inan cok uzuldum.Bu bebek senin icin cok farklıydı biliyorum.Kocan yanında olmasa bile gelecekte seni ne bekledigini bilmesen bile benim bebegim diyip sahiplendin.Herkesin yapamayacagı biseydir.Belki de rabbim bi imtihandan gecirdi.Hayırlısı boyleymis emin ol.Üzülme hersey duzelecek insallah....

zannetmem bir sıkıntı olacağını, doktorun senin durumunu daha iyi bilir. yumurta takibi mi yapacak peki? iğneyi ne zaman yapacak?

haftaya salı gunu gıdecegımadetımın 13. gunu oluyor yumurtlamada sıkıntı yoksa ıgne yapacak zaten yumurtluyorsun bosuna hormon vermeyelım dedı sende yumurtlamada sorun mu vardı

canım Allah kolaylık sabır versin sana
inşallah hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün akıllı bir evladın olur

haftaya salı gunu gıdecegımadetımın 13. gunu oluyor yumurtlamada sıkıntı yoksa ıgne yapacak zaten yumurtluyorsun bosuna hormon vermeyelım dedı sende yumurtlamada sorun mu vardı

bende pko var, yani bir sürü yumurta oluşuyor, o da kist gibi oluyor, çok düzensiz adet oluyordum. 3-4 ayda bir olabiliyordu. Yumurtamın ne zaman çatlayacağını bilmediğimiz için takiple çatlattık yumurtayı. eğer sen düzenli adet oluyorsan dediğin gibi 13.gün yumurta baya büyümüş olur, o da çatlama iğnesiyle hallolur :)

X