2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benide ekleyin bat 15 ocak gerçi ama inşlh 9 ay böyle kalırrrr

mehmetelif'ten haber yok hala nutez akşam 5'te doktora gidecekmiş, hayırlı haberini bekliyor olacağız biz de..
sağol cnm benım ınsallah hayırlı haberlerle gelır nutez bılgılendırın benıde o bı kac gun buraya gıremez banlanmıs :26:

mehmet elifte dualarımda rabbım korusun mınıgını

Çok teşekkür ederim nevbahar. Haklısın İyi düşünmek konusunda, Ben strese girdikçe eminim bebişimde etkileniyor. Ama gelde sen anlat bunu aklıma. Gece oluyor başlıyor benim kabuslarım. Neyse İnşallah bunuda atlatacağım sayenizde. Birde canım eşim,nartanem sağ olsun beni teselli etmek için neler yapıyor. Allahım onuda üzmek istemiyorum. Şu bir ayıda atlatsam sanki daha iyi olacağım.İnşallah hepimizin hamileliği sorunsuz geçer. "Altı ayda zor buldum" yazmışsın. İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın da çektiğin tüm sıkıntılar bir hayal olarak kalır sadece. Allaha emanet olun ikinizde

güzel bi hafta olsun kızlar
bende çok halsizlik var
kemiklerim kırılıyo sanki,
keşke hiç yemek yapmasam, evi süpürmesem, toz almasam, ortalığı toplamasam
yani keşke birileri yanımda olsaydı

Canlar bende imom die bi balik yagi kullaniyorum icinde kalsiyumdan folik aside kadar bi dunya sey var o yuzden bi tek onu kullaniyorum ben

ayy ne fazlaymış ya bu denli yasak olduğunu bilmiyordum
canım sen progestanı jel olarak kullanıyordun değil mi?
sana özelden bişey sormak istiyorum bu konuyla alakalı

Valla bizde bilmiyoduk keşke uyarı olsaydı ben jel kullanmıyorum bacım normal ilaç olanı vajinadan atıyorum :26:

Evet ya kimden çıkmış diğer paylaşım sitesi fikri geçmişe baktım bulamadım birileri bilen açsın falan demiş sosyolog35 ben açtım demiş nutezde davet etmiş ama başka edenlerde var neden ikisi banlanmış sadece acaba ?

bu konuyu fazla uzatmasak iyi olacak canım
buranın kapanmayacağı anlamına gelmeyebilir bu... toptan ban yeriz valla

Ecmel nutez bi kaç gün değil temmuza kadar banlı

Bu bilgiyi kim verdi size ?

19-01-2014, ~23:00 tarihinde yasağı kalkıyor çok daha önceydi ama yeni üyelik ile geldi uyarı yaptık, tekrar bir üyelik daha aldı 2 gün daha uzadı cezası. 6 gün sonra cezası bitecektir.

Kendisi öyle olduğunu söylemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…