2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anacım biz kadın milleti ne şikayetçiyiz
hatunlar Kazen tekrar verdi konuyu
oh doya doya paylaşın gerisini boşverin artık
arkadaşlarda cezalarını bekleyip dönecekler.. bu kadar basit
ikinci bir hataya yer vermemeye gayret edelim Eki Görüntüle 930641

kızlar mrb yine birleşmişiz galiba neyse hayırlısı olsun, sizler nasılsınız mehmet eliften haber yok dimi hala?

meraba canım, mehmet elif görünmüyo, umarım bizi haberdar eder
zaten sıkıntılı bi şekilde gebe kalmıştı, umarım bebeği onunladır
tam rahim yapışıklığı ameliyatı olacağı hafta ameliyata bi kaç gün kala o kadar adet söktürücü içmesine rağmen adet olmayınca hamile olduğunu öğrendi.
bu mucize bebek annesini üzmesin duasıyla

bebeğim benim eşimde iş konusunda yardımcı olmuyor ama ilk gebeliğime göre
bayağı yardımcı bu sefer
ama kesinlikle öle kardeş ya da abla lazım bitane yakın işleri yapıcak
yazın gelcek benim kardeşim son aylarda yardımcı olur bana..
seninde şanssızlığın gelemiyormu ablanlar?

gelmiyorlar canım, çocukları var okula giden. eşleri stresli mesleklerde.
ben bekarken rahat olduğum için herkesin yardımına koşuyodum
şimdi ben çaresiz kaldım napalım canları sağolsun
kardeşin ne kadar iyi sağolsun bak kıyamadı ablasına
isterse bende ablası olabilirim

aa ben bu kadar detaylı bilmiyordum gerçekten mucize bi bebekmiş. umarım annesiyledirr..

iyide canım ya ortada bir haksızlık var birde küçük düşürmeye çalışıyor yazan kişileri kimsenin buna hakkı olduğunu düşünmüyorum... E zaten konuyu kapatmaya hakkı olduğunu da düşünmüyorum. sonuçta burda kaç kişi bu konuyu takip ediyor.
uyarabilir evet yasaktır ama bu şekilde de kimseye hitap edemez diye düşünüyorum neyse ben ilgili yerlere yazdım...

zaten normalde de yazın benim yanıma gelir :))
bu sefer bana bakmaya gelicek :))
tamm sende ol ablası bizimki gezmeyii sever zaten uzak muzak dinlemez gelir

neyse tatlım, konu geri geldiği için bana mutlu olmak düşer
gerekli bilgilendirme ve uyarılar gerekli kişilere yapılmış zaten.
bundan sonra daha titiz olunabilir ancak
her yerin bi kuralı var bu sayede öğrenmiş olduk

canım ona lafımız yok zaten tabikide kurallar olabilir ama bu şekilde ki uygulamanın herkese haksızlık olduğunu düşünüyorum. ve haksızlık varsa ortada ben mutlu olamıyorum... polyannacılık bana ters ne yazık ki... neyse istersen konuyu dahada uzatmayalım.. topicteki diğer kişilere haksızlık olmasın herkesin konuşmak istediği konular bebişlerinin durumu...

ahaha kuzucun iyileşti mi tamamen
sen çok doktora da gitmiyosun ne güzel dinginsin bu konuda

evet iyi çok şükür :)
ben en son 6 sında gittim dr.a canım :))
bi daha bir sorun çıkmazsa 15 tatilden sonra giderim
oğlumda çok gidiyordum bende ama bu sefer o kadar fazla dr.a gitmıyorum

uygulamada haksızlık yok canım konu açıldı.
uyarılsaydı eminim herkes özelden gizlice devam edecekti buna
her şeyin bi raconu var derler kabaca... bunun önüne geçilmek istendi.
konuda açıldı haksızlık ortadan varsada kalktı.
polyannacılık yapmıyorum da gerçekçi olup uzamaması için uğraşıyorum

ben bu insanlarını bir gün anlayacağım ama sanırım artık çok geç olduktan sonra
nedir bu kinaye halleri:44:
biz zaten vicdan yaptık konu kapandığı için zil takıp oynamadık ya

Kızlar herkese merhab tekrar, hastalandığımı yazmıştım zaten, burnumdan göğsüme indi ağrılar, öksürüyorum, içim sökülecek sanıyorum öksürürken. Doktora gittim sabsh, dinledi ciğerlerimi, temiz dedi. Bal zencefil, su, ballı süt dedi, ama korkuyorum ben, nasıl geçecek bu, önerileriniz var mı canlarım..

ben bu insanlarını bir gün anlayacağım ama sanırım artık çok geç olduktan sonra
nedir bu kinaye halleri:44:
biz zaten vicdan yaptık konu kapandığı için zil takıp oynamadık ya

kinaye nerede tatlım?
konuyu uzatıp ağustos anneleri başlığına zarar vermeyelim demekte mi kinaye?
kimin şikayeti varsa yöneticilerle irtibat geçti zaten
buraya yansımasın artık, tekrar zarar görmesin diye çabalıyorum
bak bebekleri unuttuk ne konuşuyoruz, anlatabildim mi derdimi?

evet iyi çok şükür :)
ben en son 6 sında gittim dr.a canım :))
bi daha bir sorun çıkmazsa 15 tatilden sonra giderim
oğlumda çok gidiyordum bende ama bu sefer o kadar fazla dr.a gitmıyorum

aslında bende senin gibi sakin takipte olmak istiyorum ama ilk diye evhamlıyım neralde
zaten toplam hamilelik boyunca 4 kezden fazla ultrasona girmeyin diyolar ama biz daha ilk ayda tamamlıyoruz nerdeyse

her şeyin raconunu ararken keşke işimize geldiği gibi yontmasak, mesela ben girişimciler sayfasında bolca malum sitenin adının verildiğini gördüm yasak olduğunu bilmiyordum..
kaldı ki istense banlanmadan uyarıyla önü alınabilirdi dediğiniz gibi özelden devam etme lüxü yoktur çünkü özeldeki mesajlarda revize edilebiliyor tecrübeyle sabittir.

nedir bu kraldan çok kralcılık hayırdır arkadaşlar, bebişlerimiz için paylaşıma gelmedik mi nedir bu kinayeler, imalar :44: çiçeği burnunda bi anneye hiç yakışmıyor..

muhakkak ki her forumun olduğu gibi bu forumunda kuralları vardır insanlar bunu bilmiyor olabilir, farkında olmayabilir, tutumun yanlış olabileceğinden bahsetmeye çalışıyor, belki kendimizce cevap arayıp kaale alınmayı bekliyor olabiliriz.

benim bu ruh halim bu kinayeleri kaldırmıyor açıkçası üzüldüm. zaman kötü gelde bu devirde ara tara seni anlayabilecek insan bul

ben seni çok iyi anladım o yüzden yazdım hepsini..

daha fazla konuşmak istemiorum içimde kalmasını istemediklerimi, ima edilenlerin cevabını kendimce verdiğime inanıyorum

Hislerime tercüman oldun çok gereksiz bişeydi bu konuyu kapatmak uyarı yapmak varken ayrıca sitenin yan tarafında cayır cayır facebook reklamı var bence asıl konu facebook adını kullanmak reklam yapmak değil öyle birşey olsa site zaten reklamını yapmaz değil mi ama :44: sebebini çözemedim sanıorım çözemeyeceğimde herkes hissettiklerini yönetimle paylaştı sonuçta sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…