2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yasak gelen arkadaşlar başka isimle tekrar üye olamıyor mu ?
en azından aramıza geri dönsünler
bu arada benide hala listeye eklemediniz
sat.10.11.2013
edt.17.08.2014
ikinci bebeğim
ist.1987 doğumluyum

Onlar kazen arkadaşımızın dediği yerden devam ediyorlar muhabbete :)

Hazan canim cok tesekkur ederim supersin
Ayca ozgok evet geri donuste var heralde 1 ay sonra donerim
bir ay sonra 3 aylik olucaz
sizce yalniz kalsammi gitmesemmi
ay inanin ne yapacagimi sadirdim

Canım kanaman falan okdu mu hiç Allah korusun ufacık bir risk varsa bence gitme ananesi gelsin :)

ayyy hadi bakalım çok heyecanlııı canım benimmm maşallahhh minnoşşaaa ooyhh yerler onuu yerlerrr
ay bende görüceğim günü iple çekiyorum wallaaa...

Allah herkese nasip etsin inşallah ya, hareketlerini hissetmek de nasip olsun, sağlıkla büyüsünler inşallah
Benim bir dahaki kontrolüm 3 hafta sonra, nasıl geçecek günler bilmiyorum :44:

Kızlar ya dün bir haber izledim bursa da bir bayan myon hastalığı yüzünden bebeğini almamışlar kadın 10. ayına girmiş ve şok oldum. Eşimde diyor ki sende myon varya şimdi hep bu tarz haberler çıkar. Çok üzüldüm ve kendi adıma da korktum

selam güzel anneler...
Her şey gönlünüzce ve en hayırlısı olsun. size bir şey sorcam.. ben biraz bugün koşarak yürüdüm caddeden geçerken otübüs hızla geliyordu... sonra korktum bir şey olur mu diye. Allahım inş korur. Ne olur dua edin. siz de bazen gebeliğinizi unutup böyle şeyler yapıyor musunuz?

walla bilemedim tatlım ya şimdi ne diyim eşinle konuş güzelce bi bakalım o ne dicek ona göre karar verirsiniz...

Bende çok oluyor canım sorun olmaz rahat ol :)

Haynilcan-yok kuzu kanamam olmadi Allah korusun leke filanda olmadi ama ben biraz stresli hamislerdenim kizlar bilir sacimi filan kestirmem hatda batil inaclara bile inanirim bebegim icin
yola cikmayida duydum olmazmis ama inan ne yapacagimi sasirdim
Rabbime sigindim ne hayirliysa onu nadib etsin amin
hazan canim bende 8 haftada daha tomurcuklamis dedi
2 haftaya bu kadat buyuyor demekki mucizemiz
insallah bende 1 ay sonra gitdigimde boyle guzel gorurum bebegimi masallah

canım ben senin yerine olsam
riske edip bebeğimi o kadar yolu gitmezdim
annen gelebiliyorsa o gelsin bence de
bişey olursa hem çok üzülür hem de suçluluk hisseder insan
ben 5 saate bile tereddüt ediyorum bazen :26:

hayırlı olsun kızlar yeni topiğimiz :) ben bişey anlamadım şaşırdım göremeyince. ya ben çok heyecanlıyım kısmetse 14 gün sonra 1 haftalığına umreye gideceğiz eşimle cumartesi netleşti iyice kızımı anneanneye bursaya bırakacağım abisi anane dede dayı artık ilgilenecekler bizimki onları parağında oynatır inşllh ilk defa benden uzakta kalacak hayırlısı olsun.

çok hızlı büyüyorlar canım, her gittiğinde şaşıracaksın :)

Dogru diyon canim
ben en jyisi bir karar verip yazarim bura biz gitdigimizde bebegim 9 +5 olucak Rabbim yol gostersin gitmekde hayir varsa gideyim yoksa kalayim insallah amin

herkese merhabalar bu konuya yeni baktım bende 7+6 günlük hamileyim :) hepimize Rabbim sağlıklı evlatlarımızı kucağımıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin inşaAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…