2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

öyle valla canım örgü siparışımı yapacagıma kalktım çanta yaptım 5-6 tane örgüye de hiç devam etmedim kız arayıp sorsa ne dicem bilmiyorum

inş içine istek heves gelirde hemencecik yapıverirsin tatlım

Kızlar heyecan mı yaptınız nedir :)) Ben kalp atısını duyacagımız gunun sabahı uyku tutmamıstı :)

Valla simdiden uykuya doyalım sunun surasında insallah 7 ay kaldı yaniiiii bilemiyorum

kesinlikle katılıyorum 7 ay sonra uykuya hasret kalcaz

Canım listene beni de eklermisin. Yaş: 28 Şehir: ist. ilk son adet tarihi: 19.11.2013 b.d.t. : 26.08.2014 tek :)

Canım insallah birsey yolmaz saglıcakla bebegini kucagına alırsın.Ama iyi dusun iyi olsun.guzel seyler konusalım ki guzel yazılar yazsın rabbim.Ben 6 ayda zor buldum bebisimi ki ben karamsar kisiligim vardı ama bebis geldiginden beri korku yok sukur icimde kaybetme korkusu yok.Eger olursa da hayırlısı.Saglıksız olan bebek dusermis.Eger olursa uzulelim ne olur olmadan boyle birseyi dusunup hem uzulmeyelim hemde kotuyu cagırmayalım.Boyle dusunup hayırlısı demek lazım.

Günaydın anneler ve pıtırcıkları :)

günaydın hg :)

Kızlar ben diper topicte çok aktif değildim şimdi işten çıktım ve artık buradaym ama listede adım yok benide ekler misiniz izmir ilk çocuğum yaş 29 sat 9 kasım doğum tarihim 22 ağustos inşallah :)

hg canım
hemşerimsin kız
hamilelik nedeniylemi çıktın işten?

Bende öyle bir yasak olduğunu ilk kez suydum tanıdığım bütün kk üyelerinn var orada grubu anlamadım vallahi

ayyyyy hazırlamasın mumkunse daha sımdıden

benim oğlum tam bir sene uyumadı desem yeridir kızlar
abartmıyorum 1 sene 10 dk. 15 dk uyur uyanırdı
ALLAH ım ne zor zamanlardı
bir insan bir sene uykusuz yaşabiliyormuş bunu görmüştüm
o günler aklıma geldikçe hala içim ürperiyor
hatta gece küçük bir gece lambası almıştım onu yakıyordum
kaç sene gece lambası yakamadım da olan yerden de hemen uzaklaştım ya da kapattım
çünkü o zamanları tekrar yaşıcakmışım gibi geliyordu
inş bu sefer okadar zor geçirmem inş meleğim bana yardımcı olur

Evet işim çok yorucu ve stresliydi zaten bebk doğduğnda ayrlcktım şimdden çıkayım huzurla geçsin hamillğim dedim :)

ohh canına değsin arkadaşım ne iyi etmişsin
rahat rahat yayıla yayıla geçir :))
bende doğurayım büyüteim azcık sonra gircem bi işe günlerimi doldurcam ama
önce çocuklarımın bebekliklerini yaşayım :))

Kızlar hoşnulduk vallahi beni anlayan benim gbi düşünen insanlarla birlikte olmak çok güzel :) inşallah hepimiz güzel bebişlerimizi alırız kucağımıza.... Bu arada hukukçu arkadaşım başına geleni biliyorum ve en kısa zamnda bize iyi haberler vereceğini biliyorum Allah kabul ederse dün senn içinn ve buradaki herkes için dua ettim :)

Selam guzel anneler nasilsiz
ay diger topik kapatilmis neden?
bende dun mesaj atmak istedim anne bir baktim kapali yaziyor telden zor buldum valla
Nasil gidiyor kizlar
benim bulantilar var sabahlari daha cok olluyor en cok yimek yaparken cok zor
bu arada randevumuz iyi gecdi ayin 10 da
minigim 18 mm olmus tam 8 haftalik dedi

Sukurler olsun Rabbim herkese nasib etsin herkesin evladini korusun Rabbim amin
kizlar bir sey sorucam
bana yola cikmak olurmu acaba
arabayla?
Bir gunluk yol ve daglari gecmek gerek bu yolda sizce bebegime zarar etmez dimi?

Kızlar goruyorum ki dusuk korkusu yasayan bir cok annemiz var.Size nacizane bir tavsiyem olacak.Dusuk olmaması icin esimle yaptıgımız bir dua var bizim.Esleri arapca yazmayı bilenler yapabilirler.

Esim hergun karnıma 17 kere arapca haliyle Ya Mübdiu yazıyor.

İnsallah duaların gucune inanarak biseyler yapmaya calısıyoruz.Allah herkesin bebegini saglıcakla kucagına almayı nasip etsinnnnn

Son düzenleme:

günaydın cnm
evet yemek yapmak çok zor ben yapamıyorum yaa bulantılarım hat saffaya çıkıyor ozaman..
ben dr.uma sordum yolculuk yapçam diye hastanın kendi iradesine bırakyoruz sorumluluk almamak için dedi
netten araştırdım günde 5 saaten fazla önermiyoruz yazmış ordaki dr.laarda
bende 26 sında izmire gitçem anneme 5 saatlik bir yol tam

tatlım nerelerdesin sen yaa özlettinnn...
benide bulantılar çok zorluyor canım benim sorma ayyy sevindim ama maşallahhh...

bence doktoruna danış tatlım bi bu konuda... arabayla mı yoksa otobüsle falan mı?

İnsallah aycacım.Ben gece uykusunu cok severim umarım bebislerimiz gayet saglıklı uykulu uyumlu ılımlı bebisler olurlarrrr aminnn aminnn :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…