2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nasılsınız kızlar ?
Bu sabah namazda kalktım yatamadım bir daha aslında çok uykum var
zombi zombi bakınıyorum:KK1:

valla ben iyiyim canlar sabah namazlarına artık kalkamıyorum üstelik ezanı çoknet de duyuyorum ama bahane mi bilmem kalkamıyorum örgü örmem gerek kardeşime canta yaptım onun cırtcırt ını dikmem gerek ben ise oturmuş hem tv ye bakıyorum hemde kucagımda pc sizleri okuyorum oyun oynuyorum offf off

Yaa böle saçma bişi olabilir mi? malum siteden bahsedildi die nie banlıolar ki? alla allaaa çok saçma bi kuralmış :KK43:
neyse kızlar onların cezası bitince çağırırız buraya hemen...

ay bütün haftasonu yattım midem acaip bulandı çünkü bulantı ilacım bitti :KK43: doktora sormadanda almak istemedim walla...
onun haricinde çok şükür iyiyimmm...
sizlerin h.sonu nası geçtiii canlarrr? herşey yolundadır umarım...

Ahh keske kalksa cezaları keskeee...Nutezin 7.aya kadarmıs :2:
Umarım boyle devam etmezzzzzz :KK47:

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. Başınıza gelenlere üzüldüm. Yeni bir sayfa açmışsınız, inşallah bundan sonra sorunsuz devam eder. Burda yalnız olmadığımı hissettim. Benim gibi Ağustosta anne olmayı umut eden tüm arkadaşlara selam gönderiyorum herşey gönlünüzce olsun. Benim hamileliğim biraz sorunlu başladı Bende düşük tehlikesi geçirsin hala iğne vurulmaya devam ediyorum, progesteron günde 3 tane devam, hemde çalışıyorum birde oğlum var 4 yaşında zor geçiyor anlayacağınız. Onu kaybetme korkusu içime öyle bir işledi ki geceleri gözüme uyku girmiyor. Bebişini kaybedenleri duydukça çok üzülüyorum ve sıra ne zaman bana gelecek diyorum. Sizin anlayacağınız bunalımdayım. Herkese sağlıklı, sorunsuz bir hamilelik diliyorum.:KK5:

ne oldu bacılarr konumuzu neden kapamıslarr :44:
anlayamadım
sevgılı arkadasım nutez ve sosyolog 35 banlanmıs off yaa
anlamıyorum gercekten nutezcım canım gecmıs olsun okuyosan ayaklarını uzat dınlen yorma kendını
kuzucun sıkı sıkı tutunsun sana ınsallah

Ecmelimmm sormaaa başımıza gelenleri...Bi de bizle dalga gecmis soyle yazmısssss :KK20:

Facebookta aramaya 2014 ağustos anneleri :) yazın çıkar grup oradayız : )

Neyse insallah kızlar gelebilir tekrardan

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. Başınıza gelenlere üzüldüm. Yeni bir sayfa açmışsınız, inşallah bundan sonra sorunsuz devam eder. Burda yalnız olmadığımı hissettim. Benim gibi ağustosta anne olmayı umut eden tüm arkadaşlara selam gönderiyorum herşey gönlünüzce olsun. Benim hamileliğim biraz sorunlu başladı bende düşük tehlikesi geçirsin hala iğne vurulmaya devam ediyorum, progesteron günde 3 tane devam, hemde çalışıyorum birde oğlum var 4 yaşında zor geçiyor anlayacağınız. Onu kaybetme korkusu içime öyle bir işledi ki geceleri gözüme uyku girmiyor. Bebişini kaybedenleri duydukça çok üzülüyorum ve sıra ne zaman bana gelecek diyorum. Sizin anlayacağınız bunalımdayım. Herkese sağlıklı, sorunsuz bir hamilelik diliyorum.:KK5:

hoşgeldin canım aramıza allah hayırlısıyla bebegini kucagına almayı nasip etsin canım hepimize nasip etsin cnm

günaydın kızlar.. konumuzu kapatmışlar.. yeni başlığımız hayırlı olsun.. aslında bu başlık artık benim başlığım değil.. ağustos annesi olamıycam artık.. ama alıştım ben size, yazmasam da mutlaka okuyorum.. alışmışım her bilgisayarı açtığım zaman ilk buraya giriyorum.. sizin iyi haberlerinizi alınca seviniyorum, umut oluyor bana..

biz de sana alıştık canım, inşallah tez zamanda senin de haberlerini alacağız, elimizden geldiğince yanında olmaya çalışacağız:))

günaydın kızlar, iyi haftalar dilerim :KK3:

sana da iyi haftalar şeker, bol mutlu umutlu bir hafta olsun:))

Ya sorma bende sabah 5 te uyanıyorum uyku muyku yok zorla uyutuyorum kendimi sonra 6 yı 20 geçe namaza kalkıyorum sonra ne mümkün uyumak :KK53: sabah 8 de iş başı zaten leyla gibi dolanıyorum ondan sonra ortalıkta :KK37:

ayy canım benim senin için daha zor ben oğlanı okula götürdümmü yatar uyurum yine sen iştesin ALLAH güç kuvvet versin arkadaşım :KK34:

valla ben iyiyim canlar sabah namazlarına artık kalkamıyorum üstelik ezanı çoknet de duyuyorum ama bahane mi bilmem kalkamıyorum örgü örmem gerek kardeşime canta yaptım onun cırtcırt ını dikmem gerek ben ise oturmuş hem tv ye bakıyorum hemde kucagımda pc sizleri okuyorum oyun oynuyorum offf off

zaten yapılcak bi iş varsa bu meret daha cazip hale geliyor başından kalkmak istemiyor insan :KK53:

Ahh keske kalksa cezaları keskeee...Nutezin 7.aya kadarmıs :2:
Umarım boyle devam etmezzzzzz :KK47:

7. ayamı :KK53:
biz doğururuz o zamana kadar kız :KK37:
ayy üzüldüm okadar uzun olmasına seviyordum nutezi :KK43:(((

Yaa böle saçma bişi olabilir mi? malum siteden bahsedildi die nie banlıolar ki? alla allaaa çok saçma bi kuralmış :KK43:
neyse kızlar onların cezası bitince çağırırız buraya hemen...

ay bütün haftasonu yattım midem acaip bulandı çünkü bulantı ilacım bitti :KK43: doktora sormadanda almak istemedim walla...
onun haricinde çok şükür iyiyimmm...
sizlerin h.sonu nası geçtiii canlarrr? herşey yolundadır umarım...

cok sukur guzel gecti.Sende bulantı hapını sor bence muhtelemen devam edersin sıkıntı cekme bosu bosuna :)

gunaydin kizlarr :KK3:

haftasonu neler olmus oyle yaa, yeni haberim oldu valla herseyden, haftasonu girememistim, cok uzuldumm :KK5:
yeni topic imiz hayirli olsun bu arada :KK34:

Ya sorma bende sabah 5 te uyanıyorum uyku muyku yok zorla uyutuyorum kendimi sonra 6 yı 20 geçe namaza kalkıyorum sonra ne mümkün uyumak :KK53: sabah 8 de iş başı zaten leyla gibi dolanıyorum ondan sonra ortalıkta :KK37:

Kızlar heyecan mı yaptınız nedir :)) Ben kalp atısını duyacagımız gunun sabahı uyku tutmamıstı :)

Valla simdiden uykuya doyalım sunun surasında insallah 7 ay kaldı yaniiiii bilemiyorum :KK76:

cok sukur guzel gecti.Sende bulantı hapını sor bence muhtelemen devam edersin sıkıntı cekme bosu bosuna :)

maşallahhhh minnoşlar büyüyooo :) ne güzel bu h.sonu gidicektim doktora eşimin seyahati var bensiz gitme dedi 25'inde gidicez şimdi pooff bekle bekle geçmezz :KK43:
evet arayıp soriyim bari napim canım bnmm yaa...

Sabah namazından sonra uyumadıysan simdi ne tatlı uyku gelmistir en az 2 saat uyursun :KK70:

evet var ama oğlumun okulu var onu kaldırcam şimdi kahvaltı okul hazırlığı derken anca onu okula götürdükten sonraya kaldı artık :)

gunaydin kizlarr :KK3:

haftasonu neler olmus oyle yaa, yeni haberim oldu valla herseyden, haftasonu girememistim, cok uzuldumm :KK5:
yeni topic imiz hayirli olsun bu arada :KK34:

yeni ekşınlar oldu canım :KK9:

Kızlar ben diper topicte çok aktif değildim şimdi işten çıktım ve artık buradaym ama listede adım yok benide ekler misiniz izmir ilk çocuğum yaş 29 sat 9 kasım doğum tarihim 22 ağustos inşallah :):KK49:

X