2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim benim yol tam 15 saatlik
ay ben ne yapicam
esim iw icin gitmeli bende rusyada yalniz kalamam memlekete gideyim dedim
annem ben gelirim diyor ama ona kiyamam tansiyonu var daglar yolu cok tehlikeli tansiyon icin
acaba uzanikli gitsemmi yani uzansam arabada olurmuki?

tatlım nerelerdesin sen yaa özlettinnn...
benide bulantılar çok zorluyor canım benim sorma ayyy sevindim ama maşallahhh...

bence doktoruna danış tatlım bi bu konuda... arabayla mı yoksa otobüsle falan mı?
canim benim bende sizleri ozluyorum ama pc kirik telden de arada yaxiyordum diger topikde
evet bulantilar baya bir artdi artdikca esim seviniyor bak gordunnmu bebek kendini belli ediyor diyor
Sen asilsin bebbegi gordunmu kalbini duydunmu?
Kac haftalik olduz?

Sordum dr a gitmek tehlikeli de ama yinede gide bilirsin dedi eger kendini kotu hiss edersen arabani durdurun 1 saat dinnlenin dedi filan
ay ne bileyim aklim karisti

anladım tatlımmm merak ettik seni sora gördüm ama yazmışsın...

duydum çok şükür bebeğim ya bugün 8+1 olduk :) büyüyoruz günden güne :)
arada girip telden iyiyiz falan yazz canım benimm yaaa.. yolculuk içinde 5 saatte bir dinlenme durumun olabilir mi acaba? dinlene dinlene gidebilsen? :S

Yeni başlık hayırlı olsun kızlar :) Korktum bir an kapatıldığını görünce sonra burayı görünce çok sevindim

Cumartesi günü doktora gittik. Her doktor kontrolüm korkuyla başlıyor, ultrason ekranında kötü bir şey görür müyüm diye endişeyle bakıyorum, kalp atışını görmeye çalışıyorum hemen. çok şükür ki kalbimiz pıt pıt atmaya devam ediyor. Kolları bacakları gelişmiş, dizini bile büküyor ya yerim onun küçücük baldırını bacağını yüzü ekrana dönük yatıyordu ilk baktığımızda, "hareket etmiyor" dedim, "uyuyordur" dedi doktorum, karnımı dürttü. anam bizimki bir hareketlendi, sırt üstü döndü, poposunu sallamaya başladı, kolu bacağı oynuyor nasıl tatlı maşallah yüzü şekillenmeye başlamış, çene kemiği filan görünüyordu net bir şekilde. Boyu 3,71 cm olmuş. bir deeee "bacak arasında bir çıkıntı var ama net bir şey demek için erken" dedi doktorum. ama galiba erkek geliyor bariz gördüm o çıkıntıyı ben de. 3 hafta sonra ikili test zamanı net öğreneceğiz Allahın izniyle

Kizlar benim pc kirik telden giriyorum biliyorsunuz
ve ben hamilelik takvimin de ne yaziyor bilmiyorum
BENIM ICIN TAKVIMI KOPYALAR BURA YAZARMISINIZ KAC HAFTALIK YAZIYOR TAKVIMDE NE YAZIYOR BILMEK ISTERDIM
LUTFEEEEEEN
simdiden yapan arkadasa tesekkur etdim bile

İnsallah aycacım.Ben gece uykusunu cok severim umarım bebislerimiz gayet saglıklı uykulu uyumlu ılımlı bebisler olurlarrrr aminnn aminnn :97:

AMİNNNNN :)

oyy 15 saat çok uzak balım yaa
ama mecbur gitmen gerekiyorsa dinlene dinlene ve dua okuya okuya git
bide bunun geri dönüşüde var :s

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-08-2014 Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 215 gün kaldı.
Bebeğinizin retinası artık tam pigmentli. Bebeğinizin hala bir kuyruğu var ve görülüyor ama çok ufalmış ve muhtemelen bu haftasonuna kadar yok olacaktır. Bebeğinizin gövde bacak ve kafasındaki kaslar gelişmeye devam ediyor. Bebeğinizin beyni kol kaslarını ve vücudunu hareket ettirebiliyor.Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

yasak gelen arkadaşlar başka isimle tekrar üye olamıyor mu ?
en azından aramıza geri dönsünler
bu arada benide hala listeye eklemediniz
sat.10.11.2013
edt.17.08.2014
ikinci bebeğim
ist.1987 doğumluyum

Hazan canim tebrik ederim cok guzel insan yaratilis mucizzesini gordukce sanki yeniden doguyor Rabbim korusun bebegini
birsey sorucam kac haftaliksiz?

Ozgok bitanem ya masallah buyumussuz ayni sayiliriz
cok sevindim senin adina bitanem
Rabbim evlatlarimizi korusun aminnnnnn
artik SIK SIK gelicem soz

Onlar kazen arkadaşımızın yazdığı yerden devam ediyorlar muhabbete sanırım :)

Allah hepimizin bebeğini korusun inşallah canım

Ben 10+4 oldum bugün çok şükür

ayyy hadi bakalım çok heyecanlııı canım benimmm maşallahhh minnoşşaaa ooyhh yerler onuu yerlerrr
ay bende görüceğim günü iple çekiyorum wallaaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…