2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy böle bir şeyin yasak olduğunu bilmiyordum :KK50:

neyse olsun yeni konu açılmış hayırlısı olsun hepimiz için :KK34:

ya kızlar ben bugün kan hapına başladım sabah aç karınla diyo
ben zaten kalktığım gibi safra kusuyorum her sabah
onun arkasından hapı içtim ama 10dk dayanabildim su içince hapla yine çıkarıyorum
kullanan varsa siz nasıl kullanıyorsunuz?

ya kızlar ben bugün kan hapına başladım sabah aç karınla diyo
ben zaten kalktığım gibi safra kusuyorum her sabah
onun arkasından hapı içtim ama 10dk dayanabildim su içince hapla yine çıkarıyorum
kullanan varsa siz nasıl kullanıyorsunuz?

zor bir durum canım
ALLAH yardımcın olsun dr. una danışsaydın akşam aç karnına içsen

Anaaaaa topiğimiz kapanmışyala... Bi an gözlerim açıldı şaşkınlıktan. Neyse isimler tükenmez başka başlıklarda yine buluşuyoruz işte.. Ben yokum listede. 25 ağustos doğum trıhımız. Sat 18 kasım. Yarışmaya istanbuldan katılıyorum ve yarışmacı arkadaşlara sağsalim yarışı tamamlanmalarını diliyorum. Herkese hayırlı kandiller...

ben'm baya kilodumu doldurmuş kırmızıya yakın.gitti sanırım bebeğim:KK43::KK43:

Ayyyy canım hemen doktora git. İlla kendi doktorun olacak diye bişey yok. En yakın hastaneye at kendini. İnşallah bişey olmaz. Güzel haberlerini ber bize nolur. Bu mübarek günde allahım korusun bebişerimizi...

ben'm baya kilodumu doldurmuş kırmızıya yakın.gitti sanırım bebeğim:KK43::KK43:

canım doktora git lütfen. kendi doktorunu ara o şuan nereye gidebileceğini söyler en azından. hiç çekinme şimdi ara canım. ne kanamalar oluyor da iğneyle hapla engelliyorlar. sen gönlünü ferah tut ama bir an önce alın önleminizi. eve gelince de dinlen çooook uzun bir süre kalkma yat. rapor da al çalışıyorsan. her şeyden kıymetlisin canım önce kendin iyi ol. allaha emanet olun..

Ayy ins. Kötü haberler kapanan sayfa gibi kapanir bu yeni konu basligi altinda hic kötü haberlerimiz olmaz ins.

Canim korkma sakin ol parca dusurmediysen hala seninledir bebisin bu guzel gecenin yuzu suyu hurmetine sninledr insallh hala

kızlar iki gün girmedim neler olmuş yaa ne oldu bizim konumuza buralara gelmişiz neyse hepinize iyi günler hayırlı günler kızlar geçmiz kandiliniz mübarek olsun dün akşam sag kasıgıma bir agrı daha dogrusu sancı girdi 10 saniyelik bişiydi ama çok canım yandı bu sabah da 3 saniyelik girdi aynı yere bişi olabilirmi haftaya bugun doktora gidecegim o zaman soracagım ama sizce nedendir özellikle tecrübeli anneler bilirler fikri olan varmı:KK53::KK53:

X