2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kız bende hep ekşi hep ekşi normalde de çok severdim şimdi de öyle bana herkes erkek diyo ama ben kız hissediyorum hayırlısı bakalım

Balık konusuna gelince hamile olduğumu bilmiyoken o kadar balık yedim ki anlatamam nerdeyse her akşam canım istiyodu şimdide çok severek yiyorum ama dün akşam etten tiksindim koktu yiyemedim bende hiç kusmam olmadı ama olan da çok çekiyomuş okuduklarımdan onu anlıyorum Allah yardım etsin herkese

Gönlünü bilmiyorum ama kızın olsun senin, iki tane oğluşun varmış zaten :)
Benim canım bişey istemiyor nedense, sadece geçen işyerinde burnuma bir ayva koktu, mis gibi, başkada bişey yok ama bulantılarda sanırım.

kızartma yapmamk ve çok taze olması kaydı ıle balık kokmuyo cnm onu anladım kucuk balık uzun zaman yıyemıycem sanırım
zorlamayın kendınızı

canım sana kocaman bi maşallahhhh yaa resmenn yanındaki oğlun gibi durmuyorr... bayıldımm sanaaa :) ama yaşın kaç çok merak ettim yani sanırım erken anne oldun diil mi?

ayy aynen bende turşuuuucuyumm fenaa şuan bile canım turşu istediii diebilirim ahahhahaha

aynen cnm evet yaa dugunluk gibi oluyosun ne gerek var ki yani...bende suslu va bakimliyimdir ama gunluk hayatta durmam gereken cizgiyi bilirim yani.. zaten kocamda biraz kiskanctir saolsun, abartmaya kalksam hemen noluyoruz der kendisi

ecmelimm vallahi sende pek hoşsun hiç böyle hayal etmemiştim kız :) dahada kızdım şimdi eşşek adama
35 yaşındayım ablanızım sanırım en yaşlınız benim :)
maşallah dılerım senın yasındada bole genc durabılırım
eşşek kı ne eşşekkk az once ne oldu bılıyomusun bugun cuma ve yıne sevgılı kaynanam msj atar derken aradı ne yuzsuzluk sıc sıva gelının agzına yuzune torununu oglun kacırsın telefonlara cıkma.... ustune 2 bebegı duyunca arsız arsız konusmak ıcın ara edepsızlık dız boyu

Son düzenleme:

walla nutez cim bende aynen katiliyorum, masallah sna cok hossun.. bi de 2 cocuk dogurmussun 41 kere masallah

canım gönlümde kız var tabiki ama allah hayırlısını versin diyebiliyorum sadece :) birde eşimle bizim işlerimiz hep hayırlı gitti gönlümüzce gitti çok şanslıydık bebeği bile ilk atışta vurduk :) dr umun verdiği takvim doğrultusunda atış yaptık toplasan 5 kez değil bakalım şansımıza ne çıkarsa :)

canım 35 yaşındayım 18 de evlenmiştim :) sağol kocaman mucux

birde bana tost makinası kokuyor balkona attırdım muhtelif zamanlarda tost yapardık çok severdim ama o mutfaktaki kokusu beni öldürdü

kızartma yapmamk ve çok taze olması kaydı ıle balık kokmuyo cnm onu anladım kucuk balık uzun zaman yıyemıycem sanırım
zorlamayın kendınızı

kızlar hızınıza yetişemiyorum çalışırken ya ben hiç bişey yiyemiyorum sadece çorba bol ekmekle 3 gündür böleyim böle olunca çok yorgun oluyorum napcam ne yiyecem bilmiyorum

aaa ne dedi kaynanan kiz? niye aramis? :44: :26:

niye aramış konuştunmu hiç anlamıyorum şu insanları yaaaa offf kötülükten kimseye fayda gelmemiş kalpleri kararmış bunların yaa allah korkusuda kalmamış

Kızlar merhaba,şimdi ben dün igne vuruldum canımda yandı uzerimde tayt vardı çok sıktı.
Bu 9 ay boyunca napıcam.
Bir iki hafta sonra hamile pant alsam dedim daha erken.
Annem yumusak onlar gobegni acıtmaz dedi.
Kararsız kaldm.
Oyle elbse tru bşey alan varmi ustne.
Yada bi çare bana.

aynen cnm evet yaa dugunluk gibi oluyosun ne gerek var ki yani...bende suslu va bakimliyimdir ama gunluk hayatta durmam gereken cizgiyi bilirim yani.. zaten kocamda biraz kiskanctir saolsun, abartmaya kalksam hemen noluyoruz der kendisi

hee sende öle bi faktörde var tabii :) ayy wallla işte süslenmesenn bu ne hal hastamısın moralin mi bozuk? süslensen kıskanırlarr ahhahaha napıcaz bilmem... asıl o diilde bebiş olunca süs işi nası olcak onu bilmiormmm ahhahahaah

günaydinnnn dün Doktor tartii 49 lkiloydum 52 Kilo olmusum cok sükür mide bulntilrim olmdi sadece karnim acikinca oluyo 3 Kilo almisim sizlerde durum nedir ....10 haftaliken 3 Kilo almisim normalmi sizlerde durum ne arkadaslar...

kızlar hızınıza yetişemiyorum çalışırken ya ben hiç bişey yiyemiyorum sadece çorba bol ekmekle 3 gündür böleyim böle olunca çok yorgun oluyorum napcam ne yiyecem bilmiyorum

canım bende vurdum kendimi tarhanaya :) birde alakok 2 yumurta ekmek arasına tere yağı ohhh mis yemek yiyemiyorum öğürüp geğiriyorum

geçmiş olsun canım.
ben ince tayt aldım ve üzerine bol buluzler aldım şimdilik onları giyiyorum .pantolon için erken çünkü daha çokk genişliycez

çok konuşma akıllı ol kocamıda gönder deseydin.. yoksa kızlarla toplanıp gelicez oraya deseydinn
Neyse şaka biyana canım olumlu olarak aradıysa en azından durumu anlatarak aslında mantıklı olanın onun buraya gelmesini falan söyleseydin yanii. geri adım atma duruşunu bozma ama tabikide orta yolu bulabilmekte önemli.. dilerim biran önce geçer bu kötü günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…