2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aaa ne dedi kaynanan kiz? niye aramis? :44: :26:
HENUZ ONUN KADAR AR DAMARIM CATLAMADI AÇMADIM AİLEMİ BU HALE GETIREN KADINLA MUHATTAP OLMYA NIYETIM YOK Bana AILEME HICBISI YAPMADIGIMIZ HALDE EYLÜL AYINDA 1 AY TORUNUNA BAKMAK ZOR GELDI DIYE ANA AVRAT KUFUR EDEN BIRIYLE BENIM ISIM OLMAZ SU DAKKAN SONRA USTELIK SEVGILI KOCAM ANASINI HAKLI BULURKEN :KK53: BANA OZUR DILETMEYE CALISIRKEN

hee sende öle bi faktörde var tabii :) ayy wallla işte süslenmesenn bu ne hal hastamısın moralin mi bozuk? süslensen kıskanırlarr ahhahaha napıcaz bilmem... asıl o diilde bebiş olunca süs işi nası olcak onu bilmiormmm ahhahahaah

sorma yaa aynen oyle, ne istediklerini kendileri de bilmiyolar bazen :KK35: evet yaa bebisler dogunca bi sure onlari suslemekle mesgul olucaz gibime geliyo :KK9: :KK16: dogum sonrasi kendimizi toparladikca da yavas yavas kendimizi de suslemeye baslariz cnm :KK34: :KK9:

Annişler bende resim koydum telde çok foto yoktu
bir kaç tane denedim en net bu çıkıyordu
akşama evde de bakıcam daha net bulursam önden çekilmiş değiştiririm şimdilik bu :KK54:

canım bende vurdum kendimi tarhanaya :) birde alakok 2 yumurta ekmek arasına tere yağı ohhh mis yemek yiyemiyorum öğürüp geğiriyorum :KK43:

bende çorba yapmaya çalışıyom kendime sevdiğim çorbalar az yağlı hafif ekmeğide bol yiyince iyi geliyor bide patatese çok düştüm şimdi bile cnm istedi bak :))

Canım telden grdm alntı yapamadw.
Ince tayt acıtmaz o zaman,dun cok canım yandı cunku.
Hos canımın yanması önemli degl yeterki fasulyem iyi olsun.
Doktorum diyetisyene yönlendircek beni.
Çunku gece saat bası kalkıp çıkolata yiyorum.
Bu gdişle dana gbi olcammmmm

Kızlar merhaba,şimdi ben dün igne vuruldum canımda yandı uzerimde tayt vardı çok sıktı.
Bu 9 ay boyunca napıcam.
Bir iki hafta sonra hamile pant alsam dedim daha erken.
Annem yumusak onlar gobegni acıtmaz dedi.
Kararsız kaldm.
Oyle elbse tru bşey alan varmi ustne.
Yada bi çare bana.
CANIM HAMILE PANTOLU ICIN BEKLEMEYIN KESINLIKLE DUNYANIN EN RAHAT SEYI ESOFMAN GIBI OLE BELDENDE DUSMUYO 9 AYINIZA KADAR STREC OLDUGU ICINDE RAHAT GIYERSINIZ... ACELE EDIN BEN 1 AHFTA ONCE ALDIM IYIKIDE ALMISIM BEBIKLERINIZIN BUYUMESINI ENGELLEMEYIN
çok konuşma akıllı ol kocamıda gönder deseydin.. yoksa kızlarla toplanıp gelicez oraya deseydinn :KK47:
Neyse şaka biyana canım olumlu olarak aradıysa en azından durumu anlatarak aslında mantıklı olanın onun buraya gelmesini falan söyleseydin yanii. geri adım atma duruşunu bozma ama tabikide orta yolu bulabilmekte önemli.. dilerim biran önce geçer bu kötü günler :KK43:
AÇMADIM GUSELIM BENI ISTEYEN ARTIK BENI DEGIL AILEMI ARASIN BI ZAHMET YAPTIKLARI HATALARI TELAFI ETSINLER ALLAHIN EMRIYLE NASIL ISTEDILER O SEKILDE COCUGUNUDA ALIP GELSIN YOK OLE YAGMA ...
Annişler bende resim koydum telde çok foto yoktu
bir kaç tane denedim en net bu çıkıyordu
akşama evde de bakıcam daha net bulursam önden çekilmiş değiştiririm şimdilik bu :KK54:
HARİKASIN GUSELIM MAŞALLAH:)):nazar:

Kızlar merhaba,şimdi ben dün igne vuruldum canımda yandı uzerimde tayt vardı çok sıktı.
Bu 9 ay boyunca napıcam.
Bir iki hafta sonra hamile pant alsam dedim daha erken.
Annem yumusak onlar gobegni acıtmaz dedi.
Kararsız kaldm.
Oyle elbse tru bşey alan varmi ustne.
Yada bi çare bana.

lc waikikinin internet online satış mağazası hamile reyonundan 1 pantolon 1 eşofman aldım, çok rahatmış

normal pantolon giydiğimde kasıklarım daha fazla ağrıyordu ama psikolojikte olabilir :KK37:

normaldeki göbüşümü biraz şişirsem 4-5 aylık gibi olduğundan fiziken yadırgamadım :KK33:

HENUZ ONUN KADAR AR DAMARIM CATLAMADI AÇMADIM AİLEMİ BU HALE GETIREN KADINLA MUHATTAP OLMYA NIYETIM YOK Bana AILEME HICBISI YAPMADIGIMIZ HALDE EYLÜL AYINDA 1 AY TORUNUNA BAKMAK ZOR GELDI DIYE ANA AVRAT KUFUR EDEN BIRIYLE BENIM ISIM OLMAZ SU DAKKAN SONRA USTELIK SEVGILI KOCAM ANASINI HAKLI BULURKEN :KK53: BANA OZUR DILETMEYE CALISIRKEN

anladim cnm, bosver iyi yapmissin belki acsan canini sıkardı...:44: belki de iyi niyetle aramis olabilir mi? yapici konusmak icin fln.. :26: anlattigin kadariyla pek oyle birisi degil gibi ama belli de olmaz... ye hersey esinde bitiyo gercekten, esinin annesi babasi fln bunlar tıtı vırı.. ben bu olayda en cok esine kiziyorum acikcasi, buyukler cok hatalar yapabiliyor bu noktada esinin dengeyi kurmasi gerekli, orta yolu bulabilirdi, esini ve cocuklarini bu sekilde birakip gitmemesi, adam gibi arkanizda durmasi gerekirdi, cocuk oyuncagi degil ki bu evlilik yani ve herseyden once ortada gunahsiz iki yavru var, onunda kani cani bu cocuklar...en buyuk hatayi burda yapiyor...ve bu kadar sure sessiz kalinmasi da dogru degil, sorunlar iki medeni insan gibi oturup konusularak cozulur, bu ne boyle tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis, kim kime dum duma belli degil..bu sekilde bir sonuca varilamaz ki, gunler boyle ayri ayri ve anlasmazliklar, soru isaretleri, uzuntuler ve kizginliklar icinde bosa geceerr dururr...sonuc ne olursa olsun, oturulup konusulmali, yoksa herkes yerinde sayar..

sorma yaa aynen oyle, ne istediklerini kendileri de bilmiyolar bazen :KK35: evet yaa bebisler dogunca bi sure onlari suslemekle mesgul olucaz gibime geliyo :KK9: :KK16: dogum sonrasi kendimizi toparladikca da yavas yavas kendimizi de suslemeye baslariz cnm :KK34: :KK9:

evet evet bisüre onlar süslerizz :KK70: zaten kimsenin gözü bizi görmücek biraz her gelen bebişi görmeye gelicekk :)
aynen çalışmaya başlayıncada artık yavaştan süsümüze devam ederizz :KK9:

günaydinnnn dün Doktor tartii 49 lkiloydum 52 Kilo olmusum cok sükür mide bulntilrim olmdi sadece karnim acikinca oluyo 3 Kilo almisim sizlerde durum nedir ....10 haftaliken 3 Kilo almisim normalmi sizlerde durum ne arkadaslar...

Ben 8. haftamda daha hiç kilo almamıştım canım, yarın doktora gittiğimde bakıcam bakalım almış mıyım ama aldığımı zannetmiyorum pek :)

Sen zaten çok zayıf başlamışsın maşallah ama ilk 3 ay pek kilo önermiyorlar diye okumuştum. Doktorun bir şey dedi mi bununla alakalı?

anladim cnm, bosver iyi yapmissin belki acsan canini sıkardı...:44: belki de iyi niyetle aramis olabilir mi? yapici konusmak icin fln.. :26: anlattigin kadariyla pek oyle birisi degil gibi ama belli de olmaz... ye hersey esinde bitiyo gercekten, esinin annesi babasi fln bunlar tıtı vırı.. ben bu olayda en cok esine kiziyorum acikcasi, buyukler cok hatalar yapabiliyor bu noktada esinin dengeyi kurmasi gerekli, orta yolu bulabilirdi, esini ve cocuklarini bu sekilde birakip gitmemesi, adam gibi arkanizda durmasi gerekirdi, cocuk oyuncagi degil ki bu evlilik yani ve herseyden once ortada gunahsiz iki yavru var, onunda kani cani bu cocuklar...en buyuk hatayi burda yapiyor...ve bu kadar sure sessiz kalinmasi da dogru degil, sorunlar iki medeni insan gibi oturup konusularak cozulur, bu ne boyle tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis, kim kime dum duma belli degil..bu sekilde bir sonuca varilamaz ki, gunler boyle ayri ayri ve anlasmazliklar, soru isaretleri, uzuntuler ve kizginliklar icinde bosa geceerr dururr...sonuc ne olursa olsun, oturulup konusulmali, yoksa herkes yerinde sayar..
benımde derdım konusmak ama boyle degıl evladınıda alıp cıkacak karsımıza bır suru kotu olaylar yasandı tam 4 aydır ne mucadeleler verdık kız aılesı olarak yapmamız gerekenlerı bıle ustlenıp yaptık ama onlardan tık cıkmadı sımdı ne olduda arıyo o cok buyuk gururuna ne oldu benle degıl aılemle konusacak cıkacak yuz yuze konusulacak ben utanacak bısı yapmadım aılesınden bır ferde ama onlar benı ayaklar altına aldılar soledıklerı yaptıkları hıcbırseyı unutamıyorum ben onların soy adını tasıyorum calısmak eve ekmek getırmek kocamla bır olmak onların agrına gıttı kacıncı yuzyıldayız bılemıyorum durup durup kufur yedım aıle boyu ablaları annesı ..... kocamdakı en buyuk kabahat bu zaten susturmadı o benım karım ne konusuyosunuz demedı aılemdır susucaksın dedı hep alttan aldım aldım son noktası benım evımde kalıp anama babama kufur etmesıydı dua etsın kı agzını burnunu kırıp camdan asagı sallamadım onu sen kımsın be 4 yıldır pırlanta gıbı ogluna torununa bakılıyo tesekkur etmedıgın halde bıde bılmem neresıne koyuyorsun ınsanların kımsın sen :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: geldıler bana yıne tansıyonum dustu sanırım hatırlamak bıle ıstemıyorum allahın cezaları gul gıbı yuvamı bu hale getırdıler suc benım kocamda aıleye uf bıle denılmez yuz vere vere tepemıze ettırttı yok ben daha fazla katlanamıyorum bunlara

benımde derdım konusmak ama boyle degıl evladınıda alıp cıkacak karsımıza bır suru kotu olaylar yasandı tam 4 aydır ne mucadeleler verdık kız aılesı olarak yapmamız gerekenlerı bıle ustlenıp yaptık ama onlardan tık cıkmadı sımdı ne olduda arıyo o cok buyuk gururuna ne oldu benle degıl aılemle konusacak cıkacak yuz yuze konusulacak ben utanacak bısı yapmadım aılesınden bır ferde ama onlar benı ayaklar altına aldılar soledıklerı yaptıkları hıcbırseyı unutamıyorum ben onların soy adını tasıyorum calısmak eve ekmek getırmek kocamla bır olmak onların agrına gıttı kacıncı yuzyıldayız bılemıyorum durup durup kufur yedım aıle boyu ablaları annesı ..... kocamdakı en buyuk kabahat bu zaten susturmadı o benım karım ne konusuyosunuz demedı aılemdır susucaksın dedı hep alttan aldım aldım son noktası benım evımde kalıp anama babama kufur etmesıydı dua etsın kı agzını burnunu kırıp camdan asagı sallamadım onu sen kımsın be 4 yıldır pırlanta gıbı ogluna torununa bakılıyo tesekkur etmedıgın halde bıde bılmem neresıne koyuyorsun ınsanların kımsın sen :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: geldıler bana yıne tansıyonum dustu sanırım hatırlamak bıle ıstemıyorum allahın cezaları gul gıbı yuvamı bu hale getırdıler suc benım kocamda aıleye uf bıle denılmez yuz vere vere tepemıze ettırttı yok ben daha fazla katlanamıyorum bunlara

aynen katlanma güzelim kaçan kovalanır derler ya çek kendini onlar gelsin ayaklarıyla tıpış tıpış bilsinlerki ecmel kararlı dik duruyor dank etsin kafalarına herkes haddini bilicek.sen evlatlarını herşekilde sahiplendiğini göster seni hakeden yanına gelir zaten sıkma artık kendini şimdi karar verme zamanı onların ...

sosyolog35 geçmişi okuyamadı :) sayfa okadar çokk ki :) niyse slm söylersiniz ben çıkıyorum kızlar kv buluşup gezicez ordanda dr a :) öpüyorum sizi kocamann :)

Son düzenleme:
Slm ben istanbulda yaşiyorum ilk bebeğim son adetim 04-11-2013
bebeğimin doğacağı tarih 11-08-2014
doğum tarihim 18-02-1989 25 yaşıma gircem. ağustos annesi olucm inşallah benide listeye eklermsinz

cnm tamam doldurma kendini eski olaylari hatirlayip hatirlayip, olan olmus biten bitmis simdi onune bakma zamani, bugun ne yapilabilir onu dusunmek lazim...bazen hakli olmakta ise yaramiyor uzulen sen olduktan sonra..gecmise cok takili kalmakta iyi degil...bosver simdi bunlari dusunup uzme kendini, bak hamilesin etkileniyosun..zarari sana..:KK20: umarim kocan hatalarini anlar ve doner evine, sahip cikar sizlere...Allah ailesini de bildigi gibi yapsin gercekten, dicek bisi bulamiyorum... :KK50:

X