2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa ben ki balığa ölen insanımdır. denizden çıkan her şeyi ama her şeyiiiii yerim o derece deniz ürünleri düşkünüyümdür ancak balıktan bir miden bulandı anlatamam... Tek kusma aşamasına geldiğim gün balık yediğimin ertesi günüydü ve bütün gece kalkıp kusmamak için zor tuttum kendimi... Ama yememiz de gerekiyor ne yapacağız böyle balıksız ? Geçen gün arkadaşım yanımda telefonda konuşurken sürekli balıktan bahsediyordu dedimki ''Allah aşkına başka bir kelime bul şu balık kelimesi yerine yoksa kusacağım'' ve cidden 2. defa o gün yine çok kötü oldum. Düşünün yaa kelimesine tahammülüm kalmadı bu nasıl bir şey ! :)))))

çekicem çekicem :) inşallah kıpır kıpırdır da görürüm hareketlerini...

sen kaçıncı haftandasın canım? niye hamilelik takvimini yapmıyorsun?

o da farkli bir bakis acisi tabi, kendi icinde tutarli... dediginde dogru tabi, psikoloji ve moral cok onemli zaten hicbisey surmeden gezelim demiyorum, zaten kendimde suruyorum ama abartmamaktan yanayim sadece, gunluk hayatta cok yogun makyaj yapmiyorum..mesela hergun fondoten surmuyorum cildime, rimel suruyorum, yanaklarima da hafif allikla pembelik veriyorum, bazen cok hafif bir ruj, bazende cok hafif bir goz kalemi ile tamamliyorum, dogal sade tatli oluyor, oda yetiyor kendini iyi hissetmeye..zaten hamileligi gectim normal sartlarda da gunluk hayatta boya küpü gibi gezen tipleri anlamam, bence insanda biraz dogal guzellik, biraz da kendine guven olmali..makyaj guzeli olmak kolay bakimli olmakla boya küpü olmak arasinda ince bir cizgi var bence, bazi bayanlar bunu ayirt edemiyor.. zaten erkeklerde abarti makyajdan hoslanmiyor gunumuzde, dogallik ariyor

canım özel mesaj kutun dolmuş ulaşamıyorum sana

Tünaydın hamişler
bugün inanılmaz hissediyorum kendimi ilk defa bu sabah hiç istifra etmedim
bu arada saç kestirmeyle ilgili olarak ben uçlarından kırıklarını sürekli aldırmayı düşünüyorum
ama boya konusuna gelince ne kadar organik olursa olsun kesinlikle cesaret edemem
kendi saçlarımı da zaten 1 senedir boyatmıyorum uçları hala sarı kendi rengim gelsin diye dayandım hep

iş yerindeyim telimden fotomu pc ye atayım bende ekliycem
ne kadar güzel annelerimiz çok güzel bebekler görücez Allah ın izniyle bu topikte

kesinlikle cnm
ayy aynısı bana oldu kı benım kadar balık seven bulunmaz hamsı kokusundan bır ıgrendım anlatamam metrodan ınmıstım eve yuruyodum kusmamak ıcın dırendım ve 3 haftadır balık yıyemıyodum dun annem kıızım balık yemen lazım kokusuzu bısı al fırına yapayım dedı gıttım lufer aldım cok sukur balık seyını kırdım annecımde sagolsun bol maydonoz dogramıs kokusunu alsın dıe hıc kokmuyodu

çekicem çekicem :) inşallah kıpır kıpırdır da görürüm hareketlerini...

sen kaçıncı haftandasın canım? niye hamilelik takvimini yapmıyorsun?
Canım ben de 11. haftadayım, 7 ağustos kısmetse.
Bebek işi için kk ya girdiğimde kasım ayıydı orada bir listeye ismimi yazdırdım. Bizim bebişimiz ilk denememizde geldi bize çok şükür (Rabbim kucağımıza almayı da nasip etsin ), topikte epeydir bekleyen sevdiğim arkadaşlarım oldu. Ben de onlar için totem yaptım, onların bebişleri olana kadar eklemeyeceğim takvimi dedim, inşallah onlara da en kısa zamanda kısmet olur...

evet cig ete ellenmemesi gerektigini bende cok duydum, bide cig kofte, ve baziet urunlerinin cig olarak tuketilmemesi gerekiyormus (mesela sosis,salam,sucuk,pastirma gibi). bunu bana dr um soyledi dikkatli olmakta yarar var...
tabi hicbiseyi cok dusunup kafaya takmak, takinti haline getirmek dogru degil, cok abartmadan bazi seylere dikkat etmeliyiz..cok detaya inmeye kalkarsak ta bunun sonu yok yani icimizi ferah tutalim, iyi dusunelim iyi olsun ne demistikk; evrene pozitif enerjiler yaymaya devam kizlarr

ayy sorma bana da ayni sey oldu cnm yaa, bende baliga bayilirdim, birgun yerken cok midem bulandi o gun bugundur bi tiksinme geldi baliga karsi, ddigin gibi tuketmemiz de gerekiyor, yiyemiyorum bende uzuluyorum..napicaz bilmem.. :44:

haklısın canım bende hergün makyaj yaparım ama fondoten sürmem... allık, kalem, rimel yani fixtir. aynen günlük makyajda öle badana boyaya karşıyım bende zaten makyajı kendim için yapıyorum kendimi iyi hissetmek için öbürtürlü düğüne gider gibi yaniii yook bünyem kaldırmaz ki ben genel olara süslü bi insanımdır ahhahahha ama dediğin gibi o çizgiyi bilerek kendine yakışanı yapmak önemli..

Söyleyeceğin şey çok basit; Herkes kendi çocuğunun ismini istediği gibi koymuş. Şimdi müsadenizle bende kendi çocuğumun ismini kendim vereceğim diyeceksin. Eşin eğer çok laf ederse o zaman al çocuğu 9 ay sen taşı dersin. Bunu yapabilirse isim konusunda diretmeye hak kazanır ama yapamıyorsa susmasını bilecek :)

nutezcım canım benım maşallah cok guselsın boyun kadar oglun var ama demesen bılmezdım gencecıksın maşallah

Kızlar balık konusunda bende öleyim çok tiksindim son yediğimde doktora da söledim tamam dedi şimdi zorlama kendini 3 aydan sora bikere daha denersin eğer hala yiyemezsen balık yağı vericem dedi..
yani sakın dahada zorlayıp kendinizi tiksindirmeyin... kokusundan dolayı insanın içi kötü oluo.. 3 aydan sora tekrar deniyoruz olmazsa yapıcak bişi yok balık yağı yutucaz

haftada 3 kez balık sevdalısı biriyim 2 hafta önce yağda yumurta yaptım ağzıma balık tadı ve kokusu geldi öööööö dedim o gün bu gündür yiyemiyorum :)
iki oğlumdada balık ve tavuktan tiksinmiştim
ama ver bana turşu suyunu içeyim ilk kez oluyor bu :))) ayşemi gelcek acaba

Ecmelim onu benim de kırmam gerek, 4 haftadır agzıma koymadım, kocam sürekli yapmak istiyor, yaptırmıyorum, dışarıda da yemedim.
Ama Allah'a şükürler olsun benim bulantılarım iyice hafifledi kızlar, herkesin ki geçsin inşallah.

nutezcım canım benım maşallah cok guselsın boyun kadar oglun var ama demesen bılmezdım gencecıksın maşallah

ecmelimm vallahi sende pek hoşsun hiç böyle hayal etmemiştim kız :) dahada kızdım şimdi eşşek adama
35 yaşındayım ablanızım sanırım en yaşlınız benim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…