2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy supersın kucagındakı bebesın mı:))

evet canım bu yakında hiç resmim yok ya çocuklarımı çekmekten kendimi çekemiyorum :)

karanfil yağı fıstığım.pamuğa döküp dişine bastır,iyi gelir.geçmiş olsun.

teşekkürler canım ya bir elim yanağımda bakıom pc nin ekranına eşime söyleyeyim gelirken onuda alsın

aynen ya bende yapabildim uğraşlar sonucu benden bu güzel annişide kocaman

Kizlar.slm.simdi soyleyeceklerime buda sorun mu diyeniniz olabilir ama sinirim cok bozuldu.biraz once bebisimin durumunu soylemek icin gorumcemi aradim.oyle anlattim iste.cinsiyeti ne zaman belli olcak dedi.bende erkekse iki uc hafta sonra belli olabilir isminide bulduk dedim.ben cok eskiden beri bebisimin kiz olsada erkek olsada iki ismi olsun istemisimdr.neyse esimde babasiinin ismini cok begendigi icin ismi yusuf olsun istiyo.konustuk yusuf eymen olur erkek olursa dedik.bende iste bole dusundugumuzu soyledim.neymis bu onlarin adetlerine olmazmis.babasinin isminin kicina basina bi sey eklersek olmazmis.onlarin orda elalem ne dermis.bunlar esimle bizim kultur farkimizdan oluyomus hep.falan falan.saydida saydi.moralim cok kptu.agliycam nerdeyse.bi akil verin .isin kptusi esim ablasinin lafini cok dinler.simdiden cok erken diyceksiniz belki ama ben basima gelcekleri anladim simdiden.iki yillik evliyiz.bu hep bole oldu.offfffff

Kızlar fasulyemi gördüm,ilk defa Allahıma binlerce kez şükürler olsun.
Ben hayatmda boyle bi ses boyle bi duygu yaşamadım.Kan pıhtılaşması çktg.igne wurulucam her gün.Simdilik hersey nrmalmis.

çok tatlısın maşallah berakeallah nazardan korusun rabbım emınım aramızda 1 dane cırkın yoktur hehehe porselen babyler gelıyo desenızeee

Tatlim benim o senin guzel bakışın sagolasin ona bende eminim,aynen porselen babyler geliyo walla ahahaha :))) yerim ben onlarii :)

Ben hayatmda boyle bi ses boyle bi duygu yaşamadım.Kan pıhtılaşması çktg.igne wurulucam her gün.Simdilik hersey nrmalmis.

hoşgeldin aramıza pıhtıcı .ben de iğne vurunuyorum. ihmal etmeyelim iğnelerimizi

yesillila yaptıkları çok ayıp, sen sinirlerine hakim olup bunları eşinle tatlı dille çözmelisin

seninki de tam görümceymiş valla.adını koyuyosun kp nin de daha ne istiyo? hiç de ağlama uygun görürseniz böyle yok size ters ise sadece eymen koyalım,bu kadar zorluğu ben yaşıyorum.hem sinirlenince adıyla kızarım babam alınır hoş olmaz o zamanlar diğer ismini söylerim falan de.üfff bu karışmaları yok mu bunların.kendisi doğursun koysun madem öyle.hıh

hey Allah ım böyle insanlara sinir oluyorum ne demek kıçına başına olmazmış
insan sevinir yahu babamın ismini veriyorlar ne kadar güzel diye bir kere bunu senin kabul etmen bile büyük bir şey
herkes öyle anne baba vs isimlerini koymak istemez
ne dengesiz insanlar var bence sende eşini şimdiden başla işlemeye o kim ki onun lafına göre isim koyucaksınız

anlıyorum senı canım aıleler karısmasa olmaz sız aldırıs etmeyın esını tatlıdan ısle omur boyu cocuguna hıtap edecek olan sensın ıkı ısım olsun ne derlerse desınler yahu benım oglumunda adı mahmut eymen bu arada :)) dedemızın adı mahmut esım ıstemedıgı halde ben cok arzu ettım cok severım kp mı koyalım dedım ılk erkek torun dedım bu sekıl sende tatlılıkla esını ıslersın sıkma canını sakın sımdıden

Kızlar ekledim bende fotomu ama şusn saç rengin daha açık ve diplerim gelmeye başladı kara kara düşünüyorum ne yapacağımı

Pıhtılaşmayı nereden anladınız canım test mi yapıldı?? Bende çok merak ediyorum ve korkuyorum ya öyle bir şey varsa diye

kizlar bi akil verin esim birazdan isten gelcek anlatsammi ona olayi anlatmasammi karar veremedim.gerci suratimin halinden biseyler oldugunu anlar ama ne yapsam acaba.:-(

Kızlar ekledim bende fotomu ama şusn saç rengin daha açık ve diplerim gelmeye başladı kara kara düşünüyorum ne yapacağımı
süpersın vuvvv ızmır guselı aynen ya sacımın dıplerı geldı ne yapsam dıe dusunuyorum ama boyayamıycam kesın
kizlar bi akil verin esim birazdan isten gelcek anlatsammi ona olayi anlatmasammi karar veremedim.gerci suratimin halinden biseyler oldugunu anlar ama ne yapsam acaba.:-(
sakın soleme cnm ters teper bekle elbet ablan bırgun anlatcak onemsememıs gıbı yap gıt elını yuzunu yıka bısı olmamıs gıbı otur tatlım lutfen sakın yaklas kı sonu ıstedıgın gıbı olsun zamanı var daha o konusmaların

Bencede benim eşimde benim babamın ismini koymak istedi daha bebk bile yokken ama ben direkt dedim ki olmaz benimkikerden birinin adını koysak seninkiler bozulur sennkilerden birini koysak benimkiler bızulur böylece kurtldum bu dertten keşke sende direkt bunu yapsaydın ama hala geç kalmış değilsin bu bahaneyi ileri sür ve kurtul ve bence şimdiden üzülme lütfen bebişinide üzme belki de kozdır minnoş tamamn ortadan kalkar bu sorun :)

canım benim böyle konuları hiç ama hiç paylaşma bu tip insanlarla bence adını koyduktan sonra öğrensinler. üzülmede nan üzüldüğüne kimse üzülmez sen üzüldüğünle kalırsın pişman olanda çıkmaz canım ve karışmak gb olmasın ama eşinede söyleme inada biner benim oğlumdada bende kayın pederime jest olsun dedim ismine ek koyarak koyalım demiştim aynn görümcem olmaz dedi eşim olmaz dedi bizde eşimle başka ortak isim bulduk onu koyduk hatta görümceminadına uzun süre bebeğimi severken kayınpederimin ismiyle sevdi ama evin dışındakilere he de geç mutluluğunuda üzüntünüde paylaşmamak lazım insanlar kendilerinin nasıl önemsenmediklerini anlayıp karışmaktan vaz geçsin tatlım

gözün aydın darısı tüm sesini duyamayanların başına canım

evet kizlar haklisiniz.desteginiz icin saolun cok tsk ederim.biraz rahatladim galiba.bebisim sagolsunda.onlar bunu anlamaz .ben bi tanesini kaybettim.bunuda kaybedemem.bebisim benimle ol ne olur sen olursan ben tum dunyaya gogus gererim senin icin :'(

Pıhtılaşmayı nereden anladınız canım test mi yapıldı?? Bende çok merak ediyorum ve korkuyorum ya öyle bir şey varsa diye

bu kan pıhtılaşması durumunu bende çok merak ediyorum kızlar.. ben üni.ye gittim yapamayız 4 5 düşük yapan annelere yapıyoruz sadece dedi birde baya yüksek ücretliymiş 1000 lira falan diye duydum .. siz nasıl yaptırdınız ne kadara ? yaptırmak mı gerekiyor mutlaka????:18::18::18:

Bencede sen ve bebişin her şeyden önemlisiniz doğsunda onun poposunu yesinler adı ne olursa olsun isimleriyle yaşasın kuzularımız :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…