2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

valla cnm cok dikkat ettigim soylenmez midem neye el verirse cnm neyi isterse onu yiyorum .malum mide bulantilari devam ediyo.ama cnm istemesede yemeye cakisiyorum.kusacagimi bilsem bile.bu onemli cunku.simdiden b vit ve demirimde azalma basladi bile ama.bide baliktan tiksindim maalesef
.kokusuna bile dayanamiyorum.

kisa sureligine koydum resmimi, biraz kucuk oluyo tabi ama az cok anlasiliyodur umarim..gerci bu resimdeki eski sac rengim bu pc de bunu bulabildim simdilik, suan sacim koyu kahve, hamile kalmak istedigimde boyamistim kendi rengime

ben göremedim ama 5 dakka bebemi uyutmaya gittim kaçırmışım tüh belki birgün ağustos anneleri buluşuruz hepimiz koca göbişlerle o zaman görürüz birbirimizi yakalara isimler takılır karaniller

ay kıyamam canım ya sen sevion kocacığını herşeye rağmen güzel şeyler söylüyon rabbimden duan inşllh senin kıymetini bilen biri haline gelir ömür boyu sürer

inşallah allaha tevekkul edıyorum sevıyorum sevmesınede o sevgı bazen ınanılmaz ofkeye donuyo hırsımı alamıyorum ama kotulukte yapamıyorum
hadı sende resım koy lutfenn

harıkasınızzz cok sağolun yaa kırmayıp foto ekledıgınız ıcın o zaman 3-4 gunlugune profıl resmınden foto kaldırmayalım herkes bırbının sımasını bılsn

bu profil fotoları büyütülüp görülmüyor galiba? kalsa bize zararı olur mu ki acaba?

ben çıkıyorumn kızlar kayınpeder geldi malum yemek saati:)yarın görüşürüz inş..bende koyarım profile foto mu:)

canlarım bende bebiş bekliyorum şu sizlerdeki çizelgeden nasıl yapabilirm yardım edin bende göreyim bebişimi biyürken sat 1kasım

canım önce profiline giriyorsun "hakkımda" yazan yere tıkla aşağıda "bebeğinizin tahmini doğum tarihini" düzenleyip kaydediyorsun

bu profil fotoları büyütülüp görülmüyor galiba? kalsa bize zararı olur mu ki acaba?

inşallah allaha tevekkul edıyorum sevıyorum sevmesınede o sevgı bazen ınanılmaz ofkeye donuyo hırsımı alamıyorum ama kotulukte yapamıyorum
hadı sende resım koy lutfenn

ya ben profil fotosu koyamıyorum beceremedim bi türlü :44:

bende şimdi buldum kontrol panelinden ekleniyor

neden sıkıntı olsun kı senı rahatsız etmıyosa dursun cnm

Son düzenleme:
ECMEL SÜPRR GÖRÜNÜYORSUN. Normalmiydi senin. Allah bağışlasın evlatlarımızıda..

ECMEL SÜPRR GÖRÜNÜYORSUN. Normalmiydi senin. Allah bağışlasın evlatlarımızıda..

karanfil yağı fıstığım.pamuğa döküp dişine bastır,iyi gelir.geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…