2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar fotolarımı koyacam kendımı goruntuleyım sızlere

ben

mınnoşum ve ben

kaldırıcam resımlerı fıstıklar aman dıkkat

Son düzenleme:

sagolasin cnm o senin kalbinin guzelligi senin kalbin haketmese, benim dilim bunlari soylemez, soyleyene degil soyletene bakmak lazim hmm, evet aslinda iyi bir fikir olabilir bu, bende herkesi merak ediyorum acikcasi, o zaman herkes ayni anda koysun profiline bi sureligine fotolarini

en guzeli tatlim, seni uzmelerine de izin verme bence de bu ornekler bizi ilerde iyi anneler, iyi kayinwalideler yapsin insallah

kızlar ya ben cumartesiye dişçiye randevu aldım ama benim 20 yaş dişim felaket sızlamaya başladı. eşim gelirken parol getirecek ama doğal bitkisel bişey varmı bildiğiniz sızısı kulağıma vurmaya başladı

maşallah cnm herkese ole aıle nasıp etsın
hakıkaten yemın edıyorum az anlatıyorumdur abartıyosam tum kk kadınlarının gunahları benım olsun
ınsan demeye milyon sahıt lazım o aıleye yok yok yok yanıı agzınla kus tutsan yaranamassın denk gelenınız var mı bılmyıorum
seda sayan gunduz programı yapıyo oglen yemegıne denk gelırsem evde acıyorum gelın kaynanada damat programa gelıyolar oyle gelınler var kı yuh dıyorum kaynanalara neler dıyolar yonede ınsanlar melaıke kı agzını acıp bısı demıyo abowww ben kaynanama ters bııs dıycem hee akıllara sakat durumlar boşanma sebebi cumle cıhana rezıl ederler adamı.... laf cambazı cahıller goren melek sanır amma velakın ıste .....

ecmelcim maşallah kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş valla kocan haline yansın senin gb güzel çalışkan kadını bulmuşta oğluşunla abla kardeş gb büyüceksin, sanırım

ecmelcim maşallah kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş valla kocan haline yansın senin gb güzel çalışkan kadını bulmuşta oğluşunla abla kardeş gb büyüceksin, sanırım

Maşallah Ecmelcim, dediği gibi o koca aklına yansın, anlar bir süre sonra...

etrafımdaki herkesin tuttu..bnm de oğlumda tutmuştu buna kız diyor bakalım görücez..Rabbim bilir en doğrusunu...

benimde eşimin kuzeni baktı bana,hamile değildim o zmn 2 sene i,çinde olursa erkek dedi..3 ay sonra hamile kaldım..iyice erkek moduna girdik ama ben çok kız istiyorum,bakalım sağlıklı olsun da:) çin takvimine bende baktım erkek çıkıyo..tabi Allah bilir ..

kisa sureligine koydum resmimi, biraz kucuk oluyo tabi ama az cok anlasiliyodur umarim..gerci bu resimdeki eski sac rengim bu pc de bunu bulabildim simdilik, suan sacim koyu kahve, hamile kalmak istedigimde boyamistim kendi rengime

ecmel walla cok hos hatunsun, kocan cok salakmis ksra bakma ama...

Maşallah Ecmelcim, dediği gibi o koca aklına yansın, anlar bir süre sonra...
sağolun ballar kaymaklar gusellık 5 para etseydı best model of gusellerıde kocaları terketmezdı rabbım ıc gusellıgı versın ben ıcımın gusellıgını savunurum rabbım utandırmasın

oglusumla abla kardes olurum hersey olurum kuzuma :))
kocamda yakısıklıdır bea demeyın ole kotude olsa yakısıklıdır tıpıne yandıgımın gıcık suratlısı

canlarım bende bebiş bekliyorum şu sizlerdeki çizelgeden nasıl yapabilirm yardım edin bende göreyim bebişimi biyürken sat 1kasım

kisa sureligine koydum resmimi, biraz kucuk oluyo tabi ama az cok anlasiliyodur umarim..gerci bu resimdeki eski sac rengim bu pc de bunu bulabildim simdilik, suan sacim koyu kahve, hamile kalmak istedigimde boyamistim kendi rengime
çok tatlısın maşallah berakeallah nazardan korusun rabbım emınım aramızda 1 dane cırkın yoktur hehehe porselen babyler gelıyo desenızeee

ha birde anlamadım benim bebişin doğacağı tarih 8 ağustos ben 9 haftalık hamileyim benden daha sonra doğurack olanlar 11 haftalık falan hamilelermiş kim yalnış hesaplıyor anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…