2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar bi akil verin esim birazdan isten gelcek anlatsammi ona olayi anlatmasammi karar veremedim.gerci suratimin halinden biseyler oldugunu anlar ama ne yapsam acaba.:-([/QU
eşin ters tepki verrse 9 aya kadar snn için içini yer bnce bırak bişey yokmuş gb davran kimsenn aranızı açmasına izin verme cnm

süpersın vuvvv ızmır guselı aynen ya sacımın dıplerı geldı ne yapsam dıe dusunuyorum ama boyayamıycam kesın

Teşekkür ederim ecmelcim sende çok güzel bir annesin maşallah :) valla ben kararsızım 4. Ayımız bitince organik boyayla bir kere koyulaşsın ve dip sorunu hallolsun diye boyayabilirim kendimi çok kötü hissedersem bakalım benimkini zaman ve psikolojim gösterecek :)

gercekten maşallahı var tüm güzellermi buraya gelmiş yoksa:) bu arada organik boyayıda önermm emziriyorum die organik boya yaptırdım 1 ay kokusu rahatsız etti en organiği bile katkılı sanırım bn pişman oldum

Kizlar telefondan giriyorumda ne kendi resmimi koyabildim ne de sizinkileri gorebildim...:KK43: cok kucuk gozukuyolar, telefondan foto koyulmuyor mu, ben mi bulamadm yaw?kafayi yicem...

kızlaaarr mrb sohbete erken başlıyorsunuz ben anca bu saatlerde giriyorum bi bakıyorum okumadığım 50 sayfa var :) genel olarak baktım özellikle saç konusu dikkatimi çekti benim de dip boyam baya geldi araştırmalarda bebeğe hiç bir zararının olmadığını yalnız yine de tedbir amacıyla ilk 3 ay boyanmasa daha iyi olacağı yazıyor ama galiba ben gebelik boyunca ve emzirirken boyatmıcam kestirme konusunda da batıl inanış gibi geliyor bana yani sömestrda kestircem yaa ...

kızlar merhaba. telden girdiğim içi yazmakta zorlaniyorum. 8 haftalık hamileyim ve sol kasığım da acayip bi ağri var. sanki orayı oyuyor kazıyor lar gibi değişik bi agri ? sizce normal mi .? acil cevap verirseniz sevinirim

kızlar merhaba. telden girdiğim içi yazmakta zorlaniyorum. 8 haftalık hamileyim ve sol kasığım da acayip bi ağri var. sanki orayı oyuyor kazıyor lar gibi değişik bi agri ? sizce normal mi .? acil cevap verirseniz sevinirim

Aynı ağrı burada çoğumuzda var bebek yerleşiyormuş yada adet tarihin gelmilsse vücudun yapıyormuş eğer kanaman yoksa korkma yani bende aynı korkuları yaşıyorum ama buradaki arkadşlar ve doktorlar böyle söylüyor

Aynı ağrı burada çoğumuzda var bebek yerleşiyormuş yada adet tarihin gelmilsse vücudun yapıyormuş eğer kanaman yoksa korkma yani bende aynı korkuları yaşıyorum ama buradaki arkadşlar ve doktorlar böyle söylüyor

sosyolog içime su serptin cnm yaa ben de hissediyorum bu ağrıları ve korkuyorum bi de genelde ani hareketlerde oluyo kasılma gibi bıçak saplanması gibi ben de çok korkuyorum

kızlaaarr mrb sohbete erken başlıyorsunuz ben anca bu saatlerde giriyorum bi bakıyorum okumadığım 50 sayfa var :) genel olarak baktım özellikle saç konusu dikkatimi çekti benim de dip boyam baya geldi araştırmalarda bebeğe hiç bir zararının olmadığını yalnız yine de tedbir amacıyla ilk 3 ay boyanmasa daha iyi olacağı yazıyor ama galiba ben gebelik boyunca ve emzirirken boyatmıcam kestirme konusunda da batıl inanış gibi geliyor bana yani sömestrda kestircem yaa ...

yaa ben de ancak girebildim.. işten gelince uyuyuveriyorum sonra da kaçırıyorum sohbeti sonra da ooooo yakala yakalayabilirsen :KK5:
azmettim okudum ama :KK51:
leeennn çoookk güzelsiniz yaafuuuu.. ben anca profil fotolarına yetişebildim.. :21:
duygucum ben bir cinnet anında belimdeki saçlarımı bir yanı kısa bir yanı uzun rihanna modelinden hallice kestirmiştim geçen ay, kaldım öyle :KK53: pişman değilim çünkü o boydaki saçı zaptetmem hamilelikte mümkün değil. şimdi fön derdi yok, toplayınca çıkan beyazlarım yok ki ben de beyazlar ırsi, liseden beri yarısı beyaz saçımın..sadece saçımın ayrım yerinde görünüyor beyazlarım onları da saç rimeliyle hallediyorum kızlar tavsiyemdir. yoksa eşimin ninesi gibi olcam :KK43::KK43: doktorum 4. aydan sonra boyatabilirsin dedi ben gün sayıyorum :26:
bu batıl inançlar çok kötü kesinlikle en çok anneyi üzmeye yarıyor. en inanmayanın bile aklına kurt düşürüyor yaa

Kizlar merhaba bende 7.haftama girdim bugum kalp atisi icn cagirmisti ama sadece usg de bakti kalp atiyor 15gun sonra gel makineye baglayalim dedi.ilk gebeligim cok acemiyim.ne dese yapiyorum:KK66: sabah cok bulantim oluyor..is yerinde cok sikinti yasiyorum.wc oda arasi mekik dokuyorum.ogleden sonra geciyr sukur ama sabah canimdan beziyrum.bulantiya care bulan varmi acaba?? Bide gece ates basiyr surekli uyaniyrum.sizin nasil geciyr gunleriniz alisabildnizmi??

yaa ben de ancak girebildim.. işten gelince uyuyuveriyorum sonra da kaçırıyorum sohbeti sonra da ooooo yakala yakalayabilirsen :KK5:
azmettim okudum ama :KK51:
leeennn çoookk güzelsiniz yaafuuuu.. ben anca profil fotolarına yetişebildim.. :21:
duygucum ben bir cinnet anında belimdeki saçlarımı bir yanı kısa bir yanı uzun rihanna modelinden hallice kestirmiştim geçen ay, kaldım öyle :KK53: pişman değilim çünkü o boydaki saçı zaptetmem hamilelikte mümkün değil. şimdi fön derdi yok, toplayınca çıkan beyazlarım yok ki ben de beyazlar ırsi, liseden beri yarısı beyaz saçımın..sadece saçımın ayrım yerinde görünüyor beyazlarım onları da saç rimeliyle hallediyorum kızlar tavsiyemdir. yoksa eşimin ninesi gibi olcam :KK43::KK43: doktorum 4. aydan sonra boyatabilirsin dedi ben gün sayıyorum :26:
bu batıl inançlar çok kötü kesinlikle en çok anneyi üzmeye yarıyor. en inanmayanın bile aklına kurt düşürüyor yaa

canım benim saçlarım o kadar uzun değil olsa kıyamazdım heralde :) hiç o kadar uzatamadım saçımı, ama yine de uzun yani benim bi de batıl inanışın yanında eş problemim var bana kalsa arkası ensemde önler birazcık daha uzun kestircem de( modası geçti ama içimde kalmıştı :) ama eşim kısa saça karşı ben de bakamıyorum artık valla ne olursa olsun kestircem :) bu arada saç rimelini ilk senden duydum iyi birşeymiş bak o beyaz problemi olanlar için :)

Kizlar merhaba bende 7.haftama girdim bugum kalp atisi icn cagirmisti ama sadece usg de bakti kalp atiyor 15gun sonra gel makineye baglayalim dedi.ilk gebeligim cok acemiyim.ne dese yapiyorum:KK66: sabah cok bulantim oluyor..is yerinde cok sikinti yasiyorum.wc oda arasi mekik dokuyorum.ogleden sonra geciyr sukur ama sabah canimdan beziyrum.bulantiya care bulan varmi acaba?? Bide gece ates basiyr surekli uyaniyrum.sizin nasil geciyr gunleriniz alisabildnizmi??

hayırlı olsun canım bebişin, bulantılara çeşitli yöntemler var ama ben çare bulamadım sarı leblebi beyaz leblebi yeşil elma limon vs. deneyebilirsin belki biri iyi gelir sana...

$8298_10152007812592243_1353684680_n.jpg
bende resim ekledim çok iyi çıkmasa da.ama inş yapabilmişimdir.bu arada 2014 ağustos annelerinin hepsi birbirinden güzel :nazar: değmesin.maşallahhhhh

Son düzenleme:
hayırlı olsun canım bebişin, bulantılara çeşitli yöntemler var ama ben çare bulamadım sarı leblebi beyaz leblebi yeşil elma limon vs. deneyebilirsin belki biri iyi gelir sana...

Canim denerim valla yeterki iyi gelsin..sizin nasil gidiyr .kalp atislarini nezman duydunuz.?

Telden girdigim için alıntı yapamadm kızlar.
Bu gittigim doktor hiç birseyi atlamadan butun testleri istedi.
Normalde pahalı 7oo dedildr testlere,ama ben osmanbeyde bi kilinige gttgm tanesini 9odan yaptırdım.
4 tane yaptılar.
Şimdi igne vurulucam.
Bugunki ignemi eczanede vuruldum ama kendim nasıl yapıcam hiç bi fikrim yok.

Eki Görüntüle 926255
bende resim ekledim çok iyi çıkmasa da.ama inş yapabilmişimdir.bu arada 2014 ağustos annelerinin hepsi birbirinden güzel :nazar: değmesin.maşallahhhhh
maşallah cnm çok güzel saçların var:) hakkaten dediğin gibi burdaki annelerin hepsi güzel:) bende foto koymak istiyorum ama silemem diye korkuyorum,olur ya görür birileri:)

Canim denerim valla yeterki iyi gelsin..sizin nasil gidiyr .kalp atislarini nezman duydunuz.?

7+1 ken gördük ultrasonda canım ilk dönemlerde doppler cihazı bebeği çok rahatsız ettiği için doktorlar genelde dinlettirmiyorlar bir dahaki gidişimize duycaz inşallah...

maşallah cnm çok güzel saçların var:) hakkaten dediğin gibi burdaki annelerin hepsi güzel:) bende foto koymak istiyorum ama silemem diye korkuyorum,olur ya görür birileri:)

teşekkür ediyorum kendimi beğenmiyorum genelde hele fotolarda hiç beğenmem.anladım canım sen daha iyisini bilirsin :KK34:

kızlaaaar bebişim 6+4 imiş. vajinal ultrasonla kalp atışlarını gördümmm. Allah'ım o kadar tatlı bişey ki anlatamam. ayın 18inde özelde randevumuz var. orada artık göbüşten de görülür kalp pıtpıtlarımız inşallah...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Resimler eklenmiş ama tam ben yodayken, çoğunu göremedim, aslında yarına kadr kimse değiştirmese de görsek herkesi...
Ben de tabletten ekleim, umarım çıkmıştır, bu arada sdece bunu buldum, eylül sonları çekilmiş bir fotomuz..

kızlar pıhtılaşma sorunu olupta bunu okuyan varsa bana bi yardım edebilir mi? benim bir düşüğüm var ve sebebi belli değil şimdi de 6 haftalık hamileyim bu pıhtılaşma sorunu olduğunu nereden öğrendiniz bana hiçbir doktor böyle bir test yapmadı rutin bi test değil galiba acaba özelde kaç para civarlarında? içim rahat etmiyor baktırmak istiyorum bilgisi olanlardan lütfen yardımmm!!

kızlar pıhtılaşma sorunu olupta bunu okuyan varsa bana bi yardım edebilir mi? benim bir düşüğüm var ve sebebi belli değil şimdi de 6 haftalık hamileyim bu pıhtılaşma sorunu olduğunu nereden öğrendiniz bana hiçbir doktor böyle bir test yapmadı rutin bi test değil galiba acaba özelde kaç para civarlarında? içim rahat etmiyor baktırmak istiyorum bilgisi olanlardan lütfen yardımmm!!

3 düsük sonrasi Genetik test yaptilar ve kan pihtilasmasi cikti avusturyada 3 düsük sonrasi bakiyolarmis amagaliba özeldede yapiliyormus tam Bilgi saibi deyilim hamile kalir kalmaz her gün göbekten yada bacaktan ayni saate igne vuruluyorsun.

X