2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sen konuşurken çıktım ben ,dedim susmaz bu şimdi 1 saat ,ben iyisimi gidip geleyim :KK55:

canım arkadaşım çok sağol ,seninde az kalmış doğuma ,hayırlıyla gelsin seninde yavrun inşallah vakti zamanında ..

:KK1::KK1::KK1: kız naptın düğün filan :KK9: ahahhhaha allah hepimize sağlık sıhhatle doğduklarını göstersin inşallah ..:emir_bebek::nazar::nazar:
amooo çok mu konuşuyorum, burda en az yazan benim hacı :KK4:

arkadaş doğru söylüyo, biz bekleriz, düğüne çağırırsın hepimizi artıkın Eki Görüntüle 916585

kızlar nasılsınız bende hamdolsun çok iyiym biraz önce bebeğimin kalp atışını duydum şükür,

çok çok teşekkürler canım arkadaşlarım ,iyiki varsınız ,rabbime binlerce şükürler olsun ki ,keseyi gördüm çok şükür ,bir takım testler verdi ,15 gün sonra kalp atışı için bekliyorum ,testleride yaptırmış ol dedi ..
çok mutluyum çoookkkkkk :KK24:

canım çok mutlu oldum senin adına
bende bugün testler yaptırdım sonucunu ptesi göstercem dr.a
hakkımız da hayırlısı bundan sonra
Allah a emanet :KK16:

Ben de bebeğimi kaybettim .. Kese embriyo yolk görünüyor. Kalp atışlarını alamadık . Sat a göre 8 hafta ama 6+5 günlük . Kesinlikle 2 gün içinde kürtaj dediler. Ne yapacağımı bilmiyorum. 7 - 8 hatta 9 diyorlar kalp atışı için... Nasıl olur da bu kadar kesin söylenir .. Çok üzgünüm, sizi de üzdüysem moralinizi bozduysam kusura bakmayın...

Hukukcu arkadaşımla beraber bekliyorduk sonuçları onunda kaybetmiş olduğunu öğrendim .. Çok üzgünüm çok..

Ben de bebeğimi kaybettim .. Kese embriyo yolk görünüyor. Kalp atışlarını alamadık . Sat a göre 8 hafta ama 6+5 günlük . Kesinlikle 2 gün içinde kürtaj dediler. Ne yapacağımı bilmiyorum. 7 - 8 hatta 9 diyorlar kalp atışı için... Nasıl olur da bu kadar kesin söylenir .. Çok üzgünüm, sizi de üzdüysem moralinizi bozduysam kusura bakmayın...

Hukukcu arkadaşımla beraber bekliyorduk sonuçları onunda kaybetmiş olduğunu öğrendim .. Çok üzgünüm çok..
ya rabbi ne oluyo topıgımızın mercımeklerıne :KK14:

canım bı kac doktora daha gıt 2-3 yerdende teyıt al kurtaj olmadan lutfen bazen doktorların hatalarıda oluyo ınsallah kuzu senınledır ya bugun cok uzgunum hıcbısı yazamıyorum hukukcu ve sana bır arkadasımda kalp atısları duyamadıgı ıcın kurtaj demısler lutfen gıdebıldıgınız kadar fazla doktora gıdın onaylatın cok uzgunum rabbım yardımcınız olsun sabır versın sızlere

Bence de bikaç doktora gidip teyit edin, bana da bir arkadaşım kalp atışı yok, kese var çocuk görünmüyo diyebiliyor, bekle ve moralini bozma diye tavsiye etmişti. hatta salı günü kahverengi akıntım ve karın ağrım dayanılmazdı gittim doktora, bişey yok dedi bunlar olabilir ki kalp atışlarını gördük ilk defa 8 haftalık gözüküyorum ama ultrasonda 6+3 çıktı.

canım benim ne diyeceğimi şaşırdım. daha önce kalp atışı almış mıydınız? ne bileyim belki geç döllenme flndır.. Allahım sen büyüksün yarabbim.. yine de başka bir doktora daha gitseniz diyeceğim.. buradaki arkadaşlardan birine de çok olumsuz konuşulmuştu, sonrasında sapasağlam çıkmıştı bebişi.. umarım boş yere ümit vermiyorumdur. offf bilemedim canım benim ağlama ama her şeyin hayırlısı Allahtan..

Allah allah canım başka bir kaç doktora da git bür doktorla kalma eğer kese sağlıklıysa yolk sacı varsa 7 haftalıkken kalbi atmayabilir belli ki geç döllenmiş bana da ilk gittiğim doktor böyle şeyler söylemişti başka bir doktor kesemizi görmüştü transvajinal baktırdın mı böyle bir korkun varsa hiç çekinme Allah korusun bebeğini kaybetmekten daha fazla zarar vermez ben 3 gün arayla baktırdım çok şükür bir şey olmadı şimdilik ama vajinal her şey daha net oluyor karnımdan yolk sac görnmedi vajinal gözüktü şimdi bizde kalp atışı için bekliyoruz benimki de geç döllenme hakkımızda hayırlısı olsun ama tek doktora asla güvenmem...

Aranızda kürtaj olan arkadaşlar var mı zor mu hem ağlıyorum hem yazıyorum yaa

canım çok üzüldüm, Alllah sabır versin... ikinici bir doktora görünmeyi ihmal etme.... ben de mayısta vakumlu kürtaj olmuştum... bayılttılar nasıl olduğunu hatırlamıyorum bile.... sadece soğuk ve ürkütücü bir odaya girdim ve masaya yattım, bbacaklarımı bağladılar. kolumdan bir iğne vuruldu ve kolum uyuştu, sonra uyumuşum... gözümü açtığımda bebeğimi verin bana diye bağırıyordum.... sonra Allah sabrını da veriyor... ilk önce başka bir doktora daha görün... inşallah gerek kalmaz... dualarımız seninle haberlerini bekliyoruz...
bu haberi kimden duysam bende çeşmeler açılıyor...

Aranızda kürtaj olan arkadaşlar var mı zor mu hem ağlıyorum hem yazıyorum yaa

Canım bende vakumlu oldum kürtaj uyandıkdan sonra cok agrıyla uyandım lütfen bana igne yapın diye aglıyordum ve cok üşüyordum ignemi yaptıkdan sonra rahatladım korkucak hic bişe yok canım sakın panik yapma hissetmiyorsun bile ama uyandıkdan sonra icinde boşlugu hissediyor insan gecmiş olsun şimdiden ne kadar ücü bir haber allahım yardımcımız olsun sen yinede başak doktorlarada git ihmal etme olurmu inşallah bu bir yanılmadır

Kızaların söylediği gibi baska doktorada kesınlıkle gıtmelısın. İnşallah seninledir bebeğin. Çok üzgünüm. Ne denırkı bu durumda.

Hepiniz sağolun yaa.. Dua edin ne olurr .. Bir doktora daha gidecem umutlarım tükendi ama sadece ultrason haftasına göre yani 6 buçuk haftaya göre neden bu kadar kesin konuştuklarını anlayamadım , vaginal da baktırdım sonuç aynı..bir arkadaş sormuş Daha önce duymamıştık kalp atışlarını ...

Hayırlısı olsun hakkımızda ne yapalım Allahım sizlere sağlıklı bebekler nasip etsin.

Çaresizim. Güçlü olmaya çalışmaktan başka çarem yok galiba. İlk gebeliğimdi kürtajla sonuçlanması çok kötü..

Hepiniz sağolun yaa.. Dua edin ne olurr .. Bir doktora daha gidecem umutlarım tükendi ama sadece ultrason haftasına göre yani 6 buçuk haftaya göre neden bu kadar kesin konuştuklarını anlayamadım , vaginal da baktırdım sonuç aynı..bir arkadaş sormuş Daha önce duymamıştık kalp atışlarını ...

Hayırlısı olsun hakkımızda ne yapalım Allahım sizlere sağlıklı bebekler nasip etsin.

Çaresizim. Güçlü olmaya çalışmaktan başka çarem yok galiba. İlk gebeliğimdi kürtajla sonuçlanması çok kötü..

İlk doktor muayenen mi canım. Şikayetin vArmıydı. Allahım hayırlısı neyse onu nasip etsin.

Kürtaj için tazdıklarınız için teşekkür ederim. Bu konu başlığını bu yaZdıklarımla daha fazla olumsuzlaştırmayı istemiyorum .. Eğer iyi haber alırsam yazarım ama kötü olursa daha fazla kimsenin hevesini kırmak istemem çünkü insan gerçekten okuyunca kötü oluyor. Benim böyle oldu ama herkesin gebeliği farklı. Benimki zaten düşük oranda yaşanan durumlardan. Lütfen moralinizi bozmayın. Hepiniz hoşçakalın ...

Selam kızlar ilk defa yazıyorum buraya bugün kontrolüm vardı herşey çok güzel dedi doktorum :21: bebeğimin kolları bacakları belirmişti çok heyecanlandım :KK49:

bi dur önce bir dur.. sakinleş.. ertele üzülmeyi de.. belki seninledir.. kim bilebilir ki canım?? her şey netleşsin ondan sonra doyasıya üzüntünü yaşa eğer yoksa.. ya seninleyse bebeğin tüm bunları hissediyorsa.. çok zor ama lütfen sakin ol canım benim her şey kesinleşsin iyice.. Allah yardımcın olsun..duamdasın..

X