2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım yazını biraz geç gördüm ....bu aralar iyym bulantımda yok denecek kadar az,amaaaaa 1 hafta önceye kadar kötüydüm bulantımdan yemek yiyemiyordum, bide mide ağrısı yaptı acillik oldum ,gaz şikayeti felan derken şimdi şükürler olsun iyiym ...sen de durum nedir ?

bende canım aynı şekilde eve kapatmıştım kendimi miğde bulantılarım beni esir almıştı şimdi artık insan içine girebiliyorum... miğdem bulansa bile beşka şeylerle ilgileniyorum geçiyor...kontrolün ne zaman canım ...ya da en son ne zaman gittin...ben duramıyorum ... çok soru soruyorsam kusura bakma lütfen...dualarım hepimiz için....canım...:nazar::nazar::nazar:

Kızlar az önce 100 yasin adağım bitti hepimiz için dua ettim hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun inşallah...

Şimdi evden çıkıyoruz, keseyi görücez umarım :)) mercimekle ilk görüşmemizzz olcaaakkk :)) çok heyecanlıyım çoookk!!! Umarım bu sefer görünür :))

Bebegimi kaybettim.. Kalbi durmus..:KK43:
şaşkınlık içerisindeyim rabbim sabır versın arkadaşım daha 2 gun once ....
taktırı ılahı allahım sen hayırlı olanı hayırlı zamanda nasıp et
bende çok üzüldüm çook... allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.... dün dr. a gittim. banada kürtaj dedi bebğin kalp atışlarını duyması gerekiyormuş:KK43: duyamadı alttanda baktı malesef:KK43:( cuma kürtj dedi ama ben bir hafta daha beklicem çünkü ilk gittiğim dr. bana 1 hafta geç döllenme olabilirsin adetle uyuşmuyor demişti. allahtan ümit kesilmez ben 1 hafta daha bekleyeyim dedim içim rahat olsun 9. haftada bile duyan varmış... bebek 3.2 mm herşey normal kalp atışı yok:KK43:(
karnında sorun yaratmayacaksa zehırleme vs gıbı bekle tabı canım en azından yarın bıgun pısmanlık duymassın ınsallah kuzu senınledır hersey allahtan verende rabbım alanda hayırlı olanı hayırlı zamanda nasıp etsın cumlemıze

günaydın arkadaşlar
hukukçu çok üzüldüm canım ya ,allah sabır versin ,tez zamanda tekrar kucağına alacağın hamilelik yaşatsın inşallah ..
yas_hil seninde duacınım canım inşallah haftaya görürsünüz kalbini ..allahım hayırlısını eylesin ..
bende birazdan doktora gidicem kese için ,ama bende çok korkuyorum,ordamı değilmi bilmiyorum ,umarım benimledir ...dua edin benim için nolur ..:18:

günaydın arkadaşlar
hukukçu çok üzüldüm canım ya ,allah sabır versin ,tez zamanda tekrar kucağına alacağın hamilelik yaşatsın inşallah ..
yas_hil seninde duacınım canım inşallah haftaya görürsünüz kalbini ..allahım hayırlısını eylesin ..
bende birazdan doktora gidicem kese için ,ama bende çok korkuyorum,ordamı değilmi bilmiyorum ,umarım benimledir ...dua edin benim için nolur ..:18:

günaydın balımm
inşallah için rahatlamış dönersin, dualarım hep seninle zaten

bende kalp atışları için gidicem öğleden sonra, valla ne yalan söyledim uyku uyumadım korku bende de var

güaydılar herkeze hayırlı sabahlar....
dün dr randevumuz vardı kalp atışlarımız ve gelişimimiz gayet iyi dedi 9+5 olması gerekirken 10 hafta üstü çıktı maşallah. kilomuz 3.5 boyumuz 6.7 cm çıktı albumuzun ilk resminide verdi eli kolu bacağı tam bir bebek görüntüsünde artık çok şükür.1 ay sonra gel dedi hayırlısı olsun rabbim herkesi hayırlı haberlerle sevindirsin

Kızlar az önce 100 yasin adağım bitti hepimiz için dua ettim hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun inşallah...

Rabbim kabul etsin tüm dualarınız kabul olsun inşllh.

Şimdi evden çıkıyoruz, keseyi görücez umarım :)) mercimekle ilk görüşmemizzz olcaaakkk :)) çok heyecanlıyım çoookk!!! Umarım bu sefer görünür :))

hayırlı haberler al inşllh güzel haberlerini bekliyoruz.

günaydın arkadaşlar

Allah hepimizin yardımcısı olsun, korkmak kendimizi strese sokmaktan başka işe yaramıyor maalesef..
Kalp atışlarını 16 aralıkta duymuştuk çok şükür, aylık kontrollerimiz var artık, bu ayın 18ine randevu aldık, ama ben de aynı korkuları yaşıyorum, gittiğimde neler olacak diye telaştayım hep..
Sonra düşünüyorum, annelerimiz hamileyim demiş, beklemiş 9 ay, doğurmuş, yapacağı hiç bir şey yok Allah'a emanet etmekten başka.
Bizim de biraz geniş olmamız lazım, böyle kafaya takarak psikolojik olarak da etkiliyoruz bazı şeyleri.

Geçen sene düşük yapan kuzenime doktor demiş ki, bebek sağlıklı değilmiş demek ki, yoksa bişey olmazdı, kromozomlarında vs bir sorun vardır ve vücut onu atmak istemiştir demiş.

Tabi ki bu bir teselli değil hiçbirimiz için ama düşünüyorum ki, Rabbim herşeyin en iyisini bizim için en hayırlısını bilir, sağlıkla alacak nefesi yaşayacak ömrü varsa, elbette gelecektir dünyaya, veren de O alan da O.

Allah herkese sağlıklı, aklı fikri yerinde yavrular nasip etsin.
Hepiniz için duacıyım kızlar...

günaydın arkadaşlar

tatlım inş hayırlı haberlerle dönersin :KK54:

günaydın balımm
inşallah için rahatlamış dönersin, dualarım hep seninle zaten

bende kalp atışları için gidicem öğleden sonra, valla ne yalan söyledim uyku uyumadım korku bende de var

Allah hepimizin yardımcısı olsun, korkmak kendimizi strese sokmaktan başka işe yaramıyor maalesef..
Kalp atışlarını 16 aralıkta duymuştuk çok şükür, aylık kontrollerimiz var artık, bu ayın 18ine randevu aldık, ama ben de aynı korkuları yaşıyorum, gittiğimde neler olacak diye telaştayım hep..
Sonra düşünüyorum, annelerimiz hamileyim demiş, beklemiş 9 ay, doğurmuş, yapacağı hiç bir şey yok Allah'a emanet etmekten başka.
Bizim de biraz geniş olmamız lazım, böyle kafaya takarak psikolojik olarak da etkiliyoruz bazı şeyleri.

Geçen sene düşük yapan kuzenime doktor demiş ki, bebek sağlıklı değilmiş demek ki, yoksa bişey olmazdı, kromozomlarında vs bir sorun vardır ve vücut onu atmak istemiştir demiş.

Tabi ki bu bir teselli değil hiçbirimiz için ama düşünüyorum ki, Rabbim herşeyin en iyisini bizim için en hayırlısını bilir, sağlıkla alacak nefesi yaşayacak ömrü varsa, elbette gelecektir dünyaya, veren de O alan da O.

Allah herkese sağlıklı, aklı fikri yerinde yavrular nasip etsin.
Hepiniz için duacıyım kızlar...

tatlım inş hayırlı haberlerle dönersin :KK54:

çok çok teşekkürler canım arkadaşlarım ,iyiki varsınız ,rabbime binlerce şükürler olsun ki ,keseyi gördüm çok şükür ,bir takım testler verdi ,15 gün sonra kalp atışı için bekliyorum ,testleride yaptırmış ol dedi ..
çok mutluyum çoookkkkkk :KK24:

çok çok teşekkürler canım arkadaşlarım ,iyiki varsınız ,rabbime binlerce şükürler olsun ki ,keseyi gördüm çok şükür ,bir takım testler verdi ,15 gün sonra kalp atışı için bekliyorum ,testleride yaptırmış ol dedi ..

ayy konuşuyoduk kız ne ara gittin :KK53:
çok sevindimmm, hep böyle devam eder annesini üzmez inşallah minik kuzumuz $öpbebe.gif

canım hayırlı olsun :KK49: çok sevindim senin adına... Rabbim hayırlsııyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah :nazar:

Hayırlı olsun canım, Allah kalp atışını duymayı, doğumunu, düğününü görmeyi de nasip etsin inşallah :)

Bebegimi kaybettim.. Kalbi durmus..:KK43:

canım çok üzüldüm :KK43: Rabbim hayırlı zamanda hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah..
Aynı haftadaydık seninle, hep dua ediyorum bebeklerimiz için. Rabbim herkese sağlıklı bir bebek nasip etsin.
Her şey Allah'tan, ona sığın, en hayırlısını o biliyor. Allah sabır versin...

bende çok üzüldüm çook... allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.... dün dr. a gittim. banada kürtaj dedi bebğin kalp atışlarını duyması gerekiyormuş:KK43: duyamadı alttanda baktı malesef:KK43:( cuma kürtj dedi ama ben bir hafta daha beklicem çünkü ilk gittiğim dr. bana 1 hafta geç döllenme olabilirsin adetle uyuşmuyor demişti. allahtan ümit kesilmez ben 1 hafta daha bekleyeyim dedim içim rahat olsun 9. haftada bile duyan varmış... bebek 3.2 mm herşey normal kalp atışı yok:KK43:(

Canım sakın hemen kürtaj düşünme. Çok duyduk böyle hikayeleri, 1-2 hafta daha bekle mutlaka.. Hayırlısı olsun hakkınızda...

ayy konuşuyoduk kız ne ara gittin :KK53:
çok sevindimmm, hep böyle devam eder annesini üzmez inşallah minik kuzumuz Eki Görüntüle 916561

sen konuşurken çıktım ben ,dedim susmaz bu şimdi 1 saat ,ben iyisimi gidip geleyim :KK55:
canım hayırlı olsun :KK49: çok sevindim senin adına... Rabbim hayırlsııyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah :nazar:

canım arkadaşım çok sağol ,seninde az kalmış doğuma ,hayırlıyla gelsin seninde yavrun inşallah vakti zamanında ..

Hayırlı olsun canım, Allah kalp atışını duymayı, doğumunu, düğününü görmeyi de nasip etsin inşallah :)

:KK1::KK1::KK1: kız naptın düğün filan :KK9: ahahhhaha allah hepimize sağlık sıhhatle doğduklarını göstersin inşallah ..:emir_bebek::nazar::nazar:

kese göründü ama bebek görünğrde yktu geçen ctesi, yarın tekrar kontrole gidicem kızlar dualarınızı esirgemeyin :18:

X