2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende çok üzüldüm çook... allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.... dün dr. a gittim. banada kürtaj dedi bebğin kalp atışlarını duyması gerekiyormuş:KK43: duyamadı alttanda baktı malesef:KK43:( cuma kürtj dedi ama ben bir hafta daha beklicem çünkü ilk gittiğim dr. bana 1 hafta geç döllenme olabilirsin adetle uyuşmuyor demişti. allahtan ümit kesilmez ben 1 hafta daha bekleyeyim dedim içim rahat olsun 9. haftada bile duyan varmış... bebek 3.2 mm herşey normal kalp atışı yok:KK43:(

Rabbim bebeğini sana bağışlasın, inşallah geç döllenmedir,inşallah doktorun yanılmıştır inşallah canım

Rabbim bebeğini sana bağışlasın, inşallah geç döllenmedir,inşallah doktorun yanılmıştır inşallah canım

Aminn inşallah adete göre 8 haftalığım ama geç döllenme fikri kafamı karıştırıyor yapacak bişey yok herşey allahtan... dua ediyorum sadece beni bırakıp gitmesi diye...

Aminn inşallah adete göre 8 haftalığım ama geç döllenme fikri kafamı karıştırıyor yapacak bişey yok herşey allahtan... dua ediyorum sadece beni bırakıp gitmesi diye...

yüce Rabbim hepsinin ömrünü biçmiş... bize sabırla karşılamak düşüyor canım
inşallah bebeğin seni bırakmaz,yaşayacak ömrü vardır önşallah
başka bi doktora tekrar gitsen keşke..

yüce Rabbim hepsinin ömrünü biçmiş... bize sabırla karşılamak düşüyor canım
inşallah bebeğin seni bırakmaz,yaşayacak ömrü vardır önşallah
başka bi doktora tekrar gitsen keşke..

başka dr. a gidicez ama eşim biraz zaman geçsin eğer bebekte gelişme varsa çıksın arka arkaya hemen gitmeyelim diyo.. cuma yada c.tesi gidicez cnm. hayırlsıı olsun... bana 3 sene sonrasında gelmişti meleğim inşallah bırakmaz bizi...

başka dr. a gidicez ama eşim biraz zaman geçsin eğer bebekte gelişme varsa çıksın arka arkaya hemen gitmeyelim diyo.. cuma yada c.tesi gidicez cnm. hayırlsıı olsun... bana 3 sene sonrasında gelmişti meleğim inşallah bırakmaz bizi...

Canım doktor geç döllenme olabalir bana da dedi bizde cumartesi gidicez adetimle uyuşmuyorsu geçen hafta 5+3 görünüyordu peki ultrasona göre senin kaç haftalık görünüyor bazı doktorların cihazından bike kaynaklanabiliyormuş biz başka doktora gitcz bu haftasonu

bende çok üzüldüm çook... allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.... dün dr. a gittim. banada kürtaj dedi bebğin kalp atışlarını duyması gerekiyormuş:KK43: duyamadı alttanda baktı malesef:KK43:( cuma kürtj dedi ama ben bir hafta daha beklicem çünkü ilk gittiğim dr. bana 1 hafta geç döllenme olabilirsin adetle uyuşmuyor demişti. allahtan ümit kesilmez ben 1 hafta daha bekleyeyim dedim içim rahat olsun 9. haftada bile duyan varmış... bebek 3.2 mm herşey normal kalp atışı yok:KK43:(

İnşallah bu bir yanılmadır canım allah sabır versin inşallah yaradanım sana bagışlar evladını

Canım doktor geç döllenme olabalir bana da dedi bizde cumartesi gidicez adetimle uyuşmuyorsu geçen hafta 5+3 görünüyordu peki ultrasona göre senin kaç haftalık görünüyor bazı doktorların cihazından bike kaynaklanabiliyormuş biz başka doktora gitcz bu haftasonu

ultrasona göre 6+4 üm normalde 7+4 olmam gerekiyor.

Ultrasona göre +- 2 hafta oluyormuş benim 2 hafta farklı adetimle ultrason hayırlısı olsun canım keşke elimizden bir şey gelse dua ediyorum sadece...

ultrasona göre 6+4 üm normalde 7+4 olmam gerekiyor.

kızlar allah bebeklerinizi size bağışlasın.
inanın geceleri bile uyanıp allahım bebeğim bana bağışla diyorum.
progestan ve corasprin kullanıyorum doktorun isteğyle.
cumartesi 5+3 olucam inş keseyi görürüm. çok korkuyorum.

Bebegimi kaybettim.. Kalbi durmus..:KK43:
Çok üzüldüm şakınım ne diyeceğimi bilemedim. Allah sabır versın. :KK43:

Allah bebeğini size bağışlasın. İnşallah annesine sıkıca tutunur

Merhaba güzel anne adayları
bende ne mutlu ki hamileyim ve aranızda olmayı çok isterim
7. haftamda bebeğimin kalp atışlarını duyduk ve kan testlerimi yaptık çok şükür bir problem yok
7. haftamın başında inanılmaz bulantılar ve halsizlik başladı doktora gittiğim gün bana bulantı için bir ilaç verdi ve onunla ayakta kalabiliyorum çok şükür

konu sahibesi arkadaşım listeye eklersen çok sevinirim
yaş:27 şehir: İstanbul ilk hamileliğim sat 09-11-2013 bdt 16-08-2014

:nazar:
arkadaşlar ben sürekli giremiyorum internete ama kalbim ve dualarım hep sizlerle
kızlar 2gün önce doktora gittim 8+0idim bizm mercimek 13mm olmuş teyzeleri
kese48mm kalp atışı normalde dakkada 110ile160arası oluyormuş bizimki 148miş
hamdolsun gelişimi çok güzel dedi.ama benim doktorum hiçbişeye ilaç verme taraftarı değil
yaaa arkadaşlar benim midem okaadarr fenaki anlatamam bitmiyor.
hiç mutfağa giremiyorum.dışarda çorba içip eve öyle giriyorum.siz nasıl yemek yiyorsunuz(yapmayı hiç sormuyorum bile)
sadece peynir ekmek mandalina yiyebiliyorum.sizlerde böyle olanlar varmı bir bardak su bile içemiyorum midem bulanıyor

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: kuzum size

canım çok üzüldüm tabiki senin yaşadığın ve hissetiklerinle kesinlikle aynı değildir ama inan içimizde bu korku hep var.Allah meleğini senden aldı ama inşallah cennette tekrar karşına çıkartacaktır.

tatlım çooook üzüldüm ama umudunu kaybetme dediğin gibi başka doktorlara git burada bir çok arkadaştan bunu duydum geç duyulabiliyormuş.İhmal etme moralini de bozma herşey stressiz olmaya bağlı.

off canım yaa.. Allah sabır versin, elden bir şey gelmiyor.. Veren de alan da o..
O kadar savunmasız bir haldeyiz ki hem bebeciklerimiz hem biz.. elimizden hiç bir şey gelmiyor.. Allah sabrını verir inşallah canım. Sakin, sabırlı, kendini yıpratmadan çok fazla, dinlen bol bol.. Sonra başka bir zamanda başka bir bebekle güldürür inşallah rabbim yüzünüzü..

biz de geçen hafta cuma eşimle gittik doktora keseyi gördük 0.68 mm 4hafta 4 günlük çıktı ultrasonda.2 hafta sonra gel kalp atışlarını duyalım dedi.meraktan çatlıyorummmm bir an önce duysam keşke.
yanlız bana hiç bir test fln vermedi.kan tahlili falan yaptırmam gerekiyor mu? sadece folic kullanıyorum onun dışında birşey de söylemedi şunu ye ya da yeme diye.sevmedim ben bu doktoru.
pazar günü afyona gittik kaplıcalara.3 gün kaldık. eşim belinden rahatsız diye. tabii yasaklı olduğu için ben sadece normal(26-30 derece olan) havuza girdim birde oyalanmadan hamamda yıkandım çıktım ama korkmadım desem yalan olur birşey olacak kuzuma diye...

biz de geçen hafta cuma eşimle gittik doktora keseyi gördük 0.68 mm 4hafta 4 günlük çıktı ultrasonda.2 hafta sonra gel kalp atışlarını duyalım dedi.meraktan çatlıyorummmm bir an önce duysam keşke.
yanlız bana hiç bir test fln vermedi.kan tahlili falan yaptırmam gerekiyor mu? sadece folic kullanıyorum onun dışında birşey de söylemedi şunu ye ya da yeme diye.sevmedim ben bu doktoru.
pazar günü afyona gittik kaplıcalara.3 gün kaldık. eşim belinden rahatsız diye. tabii yasaklı olduğu için ben sadece normal(26-30 derece olan) havuza girdim birde oyalanmadan hamamda yıkandım çıktım ama korkmadım desem yalan olur birşey olacak kuzuma diye...

merhaba arkadşım
inş hamam dan dolayı bir sorun yaşamazsın..
kalbini duymaya gittiğinde testlere başlayabilir dr.un
mesela ben 7. haftamda gittim 23 aralıkta
ama mesela bana dr.um 6 ocakta tekrar gel dedi ve bazı testler istedi onları yaptırdım
yarısı da özelde çok tutuyor diye yarın devlet hastanesinde yaptırcam ve 6 sında dr.um sonuçlarına bakçak..
ama konuşkan bir dr. umarım bulursun yoksa ölee bişey sölemeyip ağzından cımbızla laf alındımı bi işe yaramıyor!!

tatlım inş senin düşündüğün gibi olur ve geç döllenmedir ve inş dr.un bilememiştir bebeğin seninledir arkadaşım..
güzel haberler ver bize..

X