2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya kızlar bişey sorucam daha önce düşüğüm oldu diye doktorum progestan verdi..
Günde 3 kere içiyorm,fakat sabah ve akşam bişey yok ama öğlen içtiğim ilaç beni mahfediyo kendimden geçiyorum resmen neen böyle oluyp yan etkimi yaptı bana..
elm kolum kalkmıyo herşey yavaş ilerliyo resme neden böyle oluyoki..

benimde ilk hamileligim düsükle sonuclandigi icin, doktorum banada progestan verdi. ama bende senin kadar yan etkileri yok, ama bazi günler öglenleri almiyorum tek sabah aksam aliyorum. Istersen sende öye yap yada bi dene istersen.
Buarada bebegin hayirli ugurlu olsun, insallah sag salim kucaklarimiza aliriz bu sefer.

Bende öyle kullanayım caım o zaman şnanki çekileek dert değil yani mahfetti beni..
Kendimden geçtim resmen..
200 mg bide..
Doktor vajinal alsan çok iyi olur dedi ama bi türlü yapamam diye almadım,ama günümü çok etkiliyor..
Yemek yapıcaktım inankı kalkamıyorum..

İlk kullanmamda ben de yapamamıştım ama şimdi çok rahat oluyor. Eltimde de aynı şikayetler oldu, o da şimdi vajinal kullanıyor, çok rahatladı :)

Aranızda kürtaj olan arkadaşlar var mı zor mu hem ağlıyorum hem yazıyorum yaa

seni çok yiy anlıyorum cnm bende 5 ay önce kürtaj oldum bebeğimin 9 haftalıkken kalbi durmuştu hemde hiç bir sebep yokken o kadar çok ağladım ki günlerce gözlerimin şişiyle gezdim ama korkma kürtaj çok kolay bir şey seni zaten uyutuyorlar hiç bir şey hissetmiyorsun çıkınca da bir saat falan az bi ağrın oluyo o da geçiyo güçlü ol ve allaha sığın sakın isyan etme! ben 5 ay sonra tekrar hamile kaldım şu an 5 haftalık hamileğim dua et allah mutlaka karşılığını veriyor!!

kese düzensizliği benim ilk gebeliğimde olmuştu ,haftasına düzeldi sorun olmadı hiç.seninkide düzelir canım üzülme

kese düzensizliği benim ilk gebeliğimde olmuştu ,haftasına düzeldi sorun olmadı hiç.seninkide düzelir canım üzülme

saol cnm yazdıklarınıza bakınca biraz moralim düzeldi inşallah benimki de düzelir daha önce bir düşüğüm olduğu için havadan nem kapar oldum zaman geçmiyor kimseyle de konuşamıyorum bu zor günlerde dua etmekten başka çare yok..

Bebegimi kaybettim.. Kalbi durmus..:KK43:

allah sabır versin cnm şu an seni teselli edebilecek hiç bir şey yok çok iyi biliyorum bende yaşadım 9 haftalıkken durdu bebeğimin kalbi ve hayatımın en büyük acısıydı "ciğerim yandı" tabirinin ne demek olduğunu o zaman anladım! inşallah en kısa zamanda yeniden olur çünkü acını biraz olsun azaltacak tek şey bu biliyorum :KK50:

Ben iğne kullanmıyorum canım adını da ilk defa senden duydum ne için kullanılıyor?:26:

kan pıhtılaşmam var tatlım benim,trombofili.Yani hamileyken ortaya çıkıyor sadece,oğlumda da kullanmıştım çok şükür sorunsuz geçirdik.Bu hamileliğimde de kullanıyorum doktor kontrolünde.clexane iğne :kan cıvıtıcı

kan pıhtılaşmam var tatlım benim,trombofili.Yani hamileyken ortaya çıkıyor sadece,oğlumda da kullanmıştım çok şükür sorunsuz geçirdik.Bu hamileliğimde de kullanıyorum doktor kontrolünde.clexane iğne :kan cıvıtıcı

bu iğneyi benim bi arkadaşım kullanıyor cnm onda da pıhtılaşma sorunu var şu anda yaklaşık 5 aylık hamile bi sıkıntısıda yok inşallah sen de güzel bi hamilelik geçirirsin allah yardımcın olsun

Anladım canım Allah şifa versin inşallah bir sıkıntı yapmaz sağlıkla alırsın bebeğini kucağına :KK49:

bu iğneyi benim bi arkadaşım kullanıyor cnm onda da pıhtılaşma sorunu var şu anda yaklaşık 5 aylık hamile bi sıkıntısıda yok inşallah sen de güzel bi hamilelik geçirirsin allah yardımcın olsun

Allah razı olsun serap inşallah hepimiz de hayırla kucağımıza alırız.
:KK3:

Çok zor.. Allahım yar ve yardımcınız olsun."Bunda da bir hayır vardır" deyin nolur.en güzel teskin yöntemi.sağlıklı olmama ihtimali varsa Allah alır derler buihtimali ve bu durumun çok daha geç olma ihtimalini düşünün lütfen.tez zamanda güzel sonuçlu hamiş haberlerinizi bekliyoruz. Arkadaşım 3 kez kürtaj olmuştu,şu an üçüncü oğlu kucağında.Güçlü olmaya çalışın bitanelerimm...

bende de pıhtılaşma var canım aynen bende clexane kullanıyorum ....sen kaçlık kullanıyosun canım...ben 4000 lik...:nazar::nazar::nazar:

ben dee 4000 lik.:KK9: ayy kusura bakma senin adına üzüldüm ama kendi adıma da yalnız olmadığım için sevindim.

cnım banada bugun testler yapıldı pıhtılaşmayla,bi sürü testim olmuştu daha nce 2 kaybım var doktor dediki bunları vakit geçmeden yaptırmamız lazım..en azından pıhtılaşma varsa iğneye başlıyalım dedi..
Ama 5 haftadayım eğerki pıhtılaşma çıkarsa geç olamz dimi şu an başlamam..
Bide bu pıhtılaşmanın bir belirtisi varmı acaba..?

cnım banada bugun testler yapıldı pıhtılaşmayla,bi sürü testim olmuştu daha nce 2 kaybım var doktor dediki bunları vakit geçmeden yaptırmamız lazım..en azından pıhtılaşma varsa iğneye başlıyalım dedi..

Kızlar kusura bakmayın ve lütfen yanlış anlamayın, bilmediğim için soruyorum.

Nasıl belli oldu pıhtılaşmanızın olduğu herhangi bir test falan mı yapıldı, bizlerin de baktırması gerekir mi..

Canım benim seni telaşlandırmak istemem ama en kısa zamanda başlaman gerekiyo -pıhtılaşma sorunun varsa- 3 haftalık hamileyken gittim doktora öğrenir öğrenmez ,daha önce de bu sorunum old.için, bu gün başlayalım dedi doktorum hemen akşam alıp vurundum.diğer iki kaybında bebekler karnında beslenememekten ötürü öldüyse bence doktorunu hemen ara ve risk almak istemediğini ve bugün başlamak istediğini söylemelisin..

Kızlar kusura bakmayın ve lütfen yanlış anlamayın, bilmediğim için soruyorum.

Nasıl belli oldu pıhtılaşmanızın olduğu herhangi bir test falan mı yapıldı, bizlerin de baktırması gerekir mi..

canım eğer daha evvel kaybın olmadıysa (düşük değil,karnında ölmesi) ve doktorun ultrasonda rahim kanallarındaki basınca ve kordonun besin geçiş hızına baktıysa korkma yaygın ama herkeste olmayan bi hamilelik rahatsızlığı bu.

X