2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar herkese bugün doktora gittim 4+6 günlük hamileyim keseyi gördük ultrasondan kese gözüküyo bebek güzel yerleşmiş iyi durumda birbuçuk iki hafta sonra tekrar gel kalbini dinleyelim dedi testlerimi de yaptırdım herşeyim normalmiş çok şükür allah hayırlısını versin hepimize inşallah..

Tebrik ederim canım. Herseyın ıyı olması ne guzel. Sağlıcakla kucagınada alırsın inşallah.

yeni yıl bebişlerimizi sağsalim kucağımıza almayı,bebek isteyenlere bebek haberleriyle gelsin inşallah.sağlık,huzur,bereket getirsin :118:

iğne ile çatlama olayı olduysa iğneden sonra 14 gun sonra test yapılmalı. Önce yaparsan iğnenin etkisiylede poziyif çıkıyor. Belirtiler herkeste farklı oluyor.

Bugun igneden sonra tam 14.gun suana kadar test yapmadim, adet yok baslamadi adet sancilarim da yok , diger belirtilerim devam ediyor. adet olmazsam esimle yeni yilda test yapmayi karar verdik . ne olur benim icin dua edin kizlar adetim hic gelmesin :) bebek gelsin Allah in izniyle :emir_bebek:

Agustos anneleri Yeni Yiliniz Kutlu olsun kuzular En Büyük TÜRKİYE Bugun benim ovulasyon tarihimden bu yana 15.gunum. adetim hala gelmedi ve hic bir belirti de yok. Dua ediyorum bu sefer tutsun insaAllah, ne olur sizler de benim icin dua edin cok ihtiyacim var. test yapmaya da cesaretim yok :18:

Herkese tunaydiinnnn arkadaslar epeydir giremiyorum internt paketim bitti esimden giriyorum suan ben hala doktora gitmedim bu gidisle dogimda gitcem herhal:)))) bulantilarim fena cokopuyorum sizi beni ozleyin

Mutlu huzurlu seneler hepimize yeni yilimiz kutlu olsun insallah bu yil bebeklerimizi sagsalim kucaklarimiza alalim huzur dolu seneler yasayalim bu yili hic unutmuyucam:KK16:

Bebeklerimizin sağlığıyla ödülendirildiğimiz nice mutlu senelere kızlar... $kalpver.gif

Eki Görüntüle 915856 Eki Görüntüle 915857 Eki Görüntüle 915856 Eki Görüntüle 915857 Eki Görüntüle 915856 Eki Görüntüle 915857 Eki Görüntüle 915856 Eki Görüntüle 915857 Eki Görüntüle 915856 Eki Görüntüle 915857 Eki Görüntüle 915856 Eki Görüntüle 915857

Bebegimi kaybettim.. Kalbi durmus..:KK43:

Canım benim cok ama cok üzüldüm bende yaşadım aynısını agustos ayında daha önce olmuşmuydu böyle durum herhangi bir ilac kullanıyormuydun önlem alındımı yani aay canım icim cızz etti cok gecmiş olsun hayırlıs düşük demişti benim doktorum kalbi durunca seninki nededi

Şuan o kadar üzgünümki kendi yaşadıklarım geldi gözümün önüne ve kendimi senin yerine koydum allah yardımcın olsun bitanem
Cok ama cok zor bir durum insan kabullenmek de zorlanıyor ben ilk duydugum da yıkılmıştım cok hastalandım üzüntüden 2 gün sonra karar verdim hazırım kürtaj icin dedim doktoruma şuan seni cok iyi anlıyorum yaşadıklarını lütfen sende anlat herkes okusun faydalansın daha önce böyle bir durum yaşadınmı yaşamadınmı yaşadıysan önlem almışmıydı doktorun hepsini anlat tatlım cok zor biliyorum ama arkadaşlara faydamız dokunur böylelikle
Allah herşeyin hayırlısını versin canım benim üzülme demek bile cok sacma bunu demek istemiyorum sana elbette üzülüceksin
İnan diycek söz bulamıyorum ellerim titriyor yazarken bile allahım sana peygamber sabrı versin inşallah bunu atlattıkdan sonra rabbim sana saglıklı hayırlı bir evlat verir ve bunun acısını unutursun

Şuan o kadar üzgünümki kendi yaşadıklarım geldi gözümün önüne ve kendimi senin yerine koydum allah yardımcın olsun bitanem
Cok ama cok zor bir durum insan kabullenmek de zorlanıyor ben ilk duydugum da yıkılmıştım cok hastalandım üzüntüden 2 gün sonra karar verdim hazırım kürtaj icin dedim doktoruma şuan seni cok iyi anlıyorum yaşadıklarını lütfen sende anlat herkes okusun faydalansın daha önce böyle bir durum yaşadınmı yaşamadınmı yaşadıysan önlem almışmıydı doktorun hepsini anlat tatlım cok zor biliyorum ama arkadaşlara faydamız dokunur böylelikle
Allah herşeyin hayırlısını versin canım benim üzülme demek bile cok sacma bunu demek istemiyorum sana elbette üzülüceksin
İnan diycek söz bulamıyorum ellerim titriyor yazarken bile allahım sana peygamber sabrı versin inşallah bunu atlattıkdan sonra rabbim sana saglıklı hayırlı bir evlat verir ve bunun acısını unutursun

canım görür görmez içimden bişey çekildi, içeride bişeyler cız etti. ne desek biliyorum acını hafifletmeyecek.... eğer ilkse bile doktoruna araştırması konusunda baskı yap... en azından sonraki gebeliğin için faydası olur... 2014 yılından umudunu kesme lütfen.... eminim tez zamanda yeni bir hamilelik olur inşallah... Allah hhepimizin yardımcısı olsun... nasıl zor olduğunu biliyorum....
benim de geçen sene mayısta olmuştu... önceki doktorum ilk hamilelikte olabileceğini 6 ay mola vermemizi ve sonra tekrar denememizi söylemişti. ancak kürtajdan sonra kist çıktı ve doktorun soruları felan ne kadar ilgisiz olduğunu gösteriyordu sanki.... karşıda başka bir doktora gittim.... ilk önce genetik testi yaptı ve kan pıhtılaşması olduğunu anladık.... sen de ihmal etme...
Allah hepimizin yardımcısı olsun, dualarımız seninle... kendini toplayınca bize yazacağına eminim... dikkat et kendine... her işte bir hayır vardır diye düşünmeye çalış... bizi de habersiz bırakma...

çok üzüldüm canım inan çok şaşırdım :KK43: Rabbimizden gelene amenna demekten başka çare yok inşllh en yakın zamanda sağlıklı bir hamilelikle bebeğini kucağına alırsın. artık riskli haftaları atlattık sanıyordum en kısa zamanda ağustos olmazsa ekim- belkide benim kızım gb kasımda güzel bir bebek kucağına alırsın dualarımız seninle :KK48:

Arkadaşım ne desek acın hafiflemeyecek keşke yaşamasaydın diyerek üzülmekten başka elimizden keşke bir şey gelseydi ama Allahımdan gelene bizim elimizden hiçbir şey gelmiyor ama sebebi araştırılmalı genelde problem pıhtılaşma oluyor ama başka genetik problemlerde olabilir ve şunu söylemek istiyorum ben infertilite hastasıydım aslında sebebsiz infertilite yani belli bir nedeni yok ama doktorum bana dedi ki hamile kalmış olmamız aslında çok güzel bir şey vücudumuz hamile kalmayı kabul ettiği için bundan sonraki gebelikler çok daha kolay olurmuş inşallah en kısa zamanda dinlenme sürecin biter bitmez bu bebeğinin acısını unuturacak sağlıkla dünyaya gelen çok güzel bir minnoşum olur Allahım sana sabır versin inşallah...

bende çok üzüldüm çook... allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.... dün dr. a gittim. banada kürtaj dedi bebğin kalp atışlarını duyması gerekiyormuş:KK43: duyamadı alttanda baktı malesef:KK43:( cuma kürtj dedi ama ben bir hafta daha beklicem çünkü ilk gittiğim dr. bana 1 hafta geç döllenme olabilirsin adetle uyuşmuyor demişti. allahtan ümit kesilmez ben 1 hafta daha bekleyeyim dedim içim rahat olsun 9. haftada bile duyan varmış... bebek 3.2 mm herşey normal kalp atışı yok:KK43:(

Rabbim sana sabır versin, ciddi anlamda etkilendim,üzüldüm. dilerim tekrar yaşamazsın böyle bir şeyi,
dilerim üzüntünü unutturacak bebek haberini çok beklmeden alırsın... Allah yardımcın olsun arkadaşım

X