2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım selam, sağa yatmak zararlı diye kesin bi kaynak var mı? sola yatmak daha iyi ama önemli olan yan tarafa yatmak değil mi? ben hiç sallamıyorum sağlı sollu yatıyorum. o kadar kasma bence yana yattıktan sonra?

günaydın bende çok dikkat edemiyorum ne tarafım ağrımıyorsa o an oraya yatıyorum zaten gece boyu dönüp duruyor bu sıcakta doğru düzgün uyuyamadım bu gece

Gece uyaniyorum terlemisim sabah uyaniyorum terlemisim sanki hep islak dolasiyorum nemli nemli

günaydın bende çok dikkat edemiyorum ne tarafım ağrımıyorsa o an oraya yatıyorum zaten gece boyu dönüp duruyor bu sıcakta doğru düzgün uyuyamadım bu gece

Evet çok sıcak , ben vantilatörle uyuyorum , en düşük seviyede çalıştırıyorum iyi geliyo , siz de bi deneyin ama dikkat edin çarpmasın...

Benim doktorum nasıl rahat ediyosan o tarafa yat diyor hep , hiç illa sola yatmalısın demedi , gündüzleri sola geceleri sağa yatıyorum genelde...

canım selam, sağa yatmak zararlı diye kesin bi kaynak var mı? sola yatmak daha iyi ama önemli olan yan tarafa yatmak değil mi? ben hiç sallamıyorum sağlı sollu yatıyorum. o kadar kasma bence yana yattıktan sonra?

Sola yatmak daha iyi ama saga da yatilabilir önemli olan pozisyon degistirerek de yatmakmis kan dolaşımı icin doktor söyledi

bir yandan zaman gecsin istiyorum .. bir yandan hiç geçmesin.. oğlum dünyaya geldikten sonra ondan nasıl ayrılırım bilemiyorum... cok zor olur dediğin gibi rapor izin ...bakalım...benim annem var da Allahtan ona cok seviniyorum...annem de cok heyecanlı bana diyor ki sen bir defa anne oluyorsun ben iki defa :)) anneanne

herrrkesee gunaydinnn hayirli cumalarr...bugun gunlerden oooluşumu görme günü:)) cok ozledim cok heycanliyim:)

günaydınlar canımm..ne güzel sevinçlisin hiç bozulmasın mutluluğun...benim de yarın görme günüm... bakalım bizim yaramaz ne yapıyor:))

günaydın..

uyuyamıyorum sıcaktan allahım her yerim göl oldu bu ne terlemek..

içeride yatılmıyor ben balkonda tutulmuşum :))

sola yatınca bebeğe kan akışı daha rahat oluyormuş.. ben de uyumadan önce dikkat ediyorum da uyuduktan sonra Allah ne verdiyse:)) eşimin dediğine göre hiç durmuyormuşum sürekli dönüyormuşum.:)

Günaydın canım kesin kaynak bilmiyorum önceki doktorum gelişimi için sola yat dedi. ..burdada cok konusu oldu büyük toplar damarlar sağdan geçiyor baskı filan oluyor diye ama annem filan sağa yatmış bize kimse sol filan demedi birşeyde olmadı dedi...tabiki önceden hiç sağa dönmüyordum şimdi dönüyorum ama içim rahat değil. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Iyi madem herkes yatıyor bende rahat yatayim...yok donmemek için yastık filan diyorlardı. ..iyi oldu ya öğrendiğim. ..

ayçaa cansın yaaaaa
ben de gelen biri olduğunda gidecek ve yine bebekle yalnız kalıcam diye ağlıyordum.gece gündüz hep salya sümük.psikolojim berbat olmuştu.
evet dediğin gibi şimdi oğlum da büyük,inşallah aynı sıkıntıları bunlarda yaşamayız.kredimi doldurdum ben huysuz bir bebek büyüttüm diyorum.ağlamayan,aralıksız saatlerce uyuyan,gazsız,iştahlı bir bebek,bol sütlü bir lohusalık istiyorum bu sefer çok şey mi istiyorum sanki dimi ama:26:

kızlar günaydınlar dün akşam eşimle "aramızda bebek var" diye bir film izledim.. tam bizi anlatıyor ..tavsiye ederim..:)

kızlar günaydınlar dün akşam eşimle "aramızda bebek var" diye bir film izledim.. tam bizi anlatıyor ..tavsiye ederim..:)

Kızlar ben de hamilelik başında 'senin hikayen' diye bi Türk filmi izledim. Selma Ergeç oynuyor. tavsiye ederim epey eğlenmiştik eşimle :))

Herkeslere Günaydın;

Bu sabah kontrolümüz vardı çok şükür bitirdim geldim işe.

2200 GR olmuşuz. Kafasını da girişe dayamış dedi. Normal doğumda ısrarcı isen şuan her şey şahane görünüyor dedi. Allahım biraz korkuyorum ama cesaretim de var hafiften :26:

günaydın arkadaşlar bugun kontrolüm vardı 2 hafta once gıttıgımde kendı druma degıl başka bı dr a gıtmıstım bana 2 hafta gelişimi geri demişti bugun kendı druma gıttım cok sukur ıyıymıs kuzum haftasıyla uyumlu dedi suyu da ii inş bu sefer erken dogurmayacagım..

Kızlar ben de hamilelik başında 'senin hikayen' diye bi Türk filmi izledim. Selma Ergeç oynuyor. tavsiye ederim epey eğlenmiştik eşimle :))

Ohh ne güzel valla birşey izleyemez olduk biz eşimin iki haftaya bir sınavi oluyor hergün düzenli ders çalışıyor ramazanda uyku muyku alamıyor...belki doğum iznide vermezler diyor...bu yeni yerini hiç sevmedim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…