2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah o zaman miniğine, böyle devam etsin:))

günaydınnnnnnn!!! Muhteşem haberlerle gelmişsin :) Pzt. bizim de kontrolumuz var bakalim neler olacak. dün Temmuz annelerini okurken en çok hoşuma giden şey henüz doğurmayan ve normal doğum isteyen annelerin bekleyiş, heyecan ve meraklarıydı. 3 hafta kadar sonra bizde de bunlar başlayacak... açıkçası bilinmeze merak korkumu bastırıyor. bakalım inşallah...

Of sorma doktordan mutlu çıkmak gibisi yok resmen midem ağrıyor her gidişimde stresten, acaba birşey çıkar mı diye. Çok şükür allahıma.

Böyle giderse normal doğurursun diyor ama bilmiyorum. Etrafımdakiler de sancılar başlasın seni o zaman görücez diyorlar. Herkes normale karşı yahu

Gözün aydın canım maşallah kanala mi girmiş yani ooo çok heyecanlı birşey. ..Allah kurtarsin canım benim. ..

Seninde gözün aydın canım inşallah..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

allah allah çok enteresan... neden karşılar, madem motive etmiyorsunuz olumsuz da konuşmayın de. valla bikaç sezaryan vakası okudum. 1 gün sancı çekmek daha makul geliyor. hakkımızda hayırlısı. Sen doktorunu dinle, madem o doğal doğum yanlısı gerisi boş...

Kesinlikle hemen susturmaya çalışıyorum. Ben apendektomi ameliyatı oldum. Karın kesiği nasıl birşey bilirim bana anlatmasınlar hiç. Tabii ki dünyaya bir varlık geliyor öyle de böyle de zorluğu olacak. Ama kimin psikolojisi neyi kaldırıyorsa, Allahım her birimize kendimiz ve bebeğimiz için en hayırlı olanı nasip etsin. Bana sezeryan zor görünüyor, diğerine normal zor görünür. İnşallah hepimiz ne kolay oldu çok şükür diye yazarız buralara yönemimiz ne olursa olsun.

Amin canımmmm, evet doktorum öyle söyledi. Biran korktum erken mi doğacak dedim. Hayır hayır çok normal yavaş yavaş kendini girişe itiyor dedi. Sadece artık penguen gibi yürümeye başlarsın 1 hafta içinde o kadar dedi

Gözün aydın canım komşum var ebe hemşire defalarca ben normal doğuma karşıyım sezeryan dogum yaptım diyor kızı da 2 ay kadar önce doğum yaptı ona da sezeryan yaptırdım diyor bence en iyisi nodurmal ama doktorum biraz güvensizmiş bana bu konuda dün söyledi

Benim de benim de

Gunaydinnnn bugun bizimde gunlerden oglusumuzu gorme gunumuzz:) ay yaa insan heyecanli oluyo haberleselimm zuzuuuuuu

kizlsrr gittim geldim ben..azicik canim sikkin..az kilo almis omerim..bugun 33 haftam bitti 1920 mi ne dedi..hatta once 1850 dedi sonra tekrar olctu..istirahat et dedi ama ne mumkun..kizimin pesinde dolanmaktan waktim olmuoki..saolsun esim de pek yardimci olmuo..

Canim sen 35 haftalik mıydın telden giriyorum o yüzden göremiyorum. ..Eğer öyleyse 37 den sonra bekleyeceksin ay ne güzel yaa...

canım dedikleirne katılıyorum. geçmiş olsun sen hepimizden iyi bilirsin o zaman ameliyatı. çok da kastırmamak gerek herşey olacağına varacak neticede. bi şekilde bebişler dünyaya gelecek :)

ay inanamıyorum :)) yürüyüş de mi değişiyormuş... heyecan yaptım sayende şimdi. benimki ne alemde acaba!!!

Kimseyi dinlemeyip güveniyorsak doktoru dinlemek lazım. Zaten mümkün değil ise normal doğuracak halim yok. Zorlayamam. Nasibimizde ne varsa o

Canim sen 35 haftalik mıydın telden giriyorum o yüzden göremiyorum. ..Eğer öyleyse 37 den sonra bekleyeceksin ay ne güzel yaa...

Canım ben 34. haftadayım ama ölçümleri 36 çıktı. 2 hafta önden gidiyor. Doktor yine de SAT a göre hesapla herşeyi diyor o yüzden 34.haftadayım 3 hafta sonra başlayacağım bugün gelir mi bugün gelir mi diye

Sorma, 1 haftaya kalmaz penguen gibi yürüyeceksin dedi

Son düzenleme:
canım günaydın.Öncelikle herşeyin yolunda olmasına çok sevindim.Sizlerin doğumu yaklaştıkça ben de çok heyecanlanıyorum.Elim ayağıma dolaşıyor.Umarım çok kolay,rahat bir doğum yaparsın.Bu arada geçen gün bardakları paylaştım sen görmemiş olabilirsin geç oldu kusura bakma.Yapamadım bitürlü.Ellerim ayaklarım balon gibi şişti ya yürüyemiyorum,ayakkabılarım olmuyor artık çok zorlanmaya başladım.

Canım benim çok teşekkür ederim. İnşallah cümlemize nasip olsun kolay doğum.

Evet ben bunları görmedim kaçırmışım sayfalar arasında Maaşallah sana yahu ne güzel oldu bunlar. Ben bu kadar yetenekli değilim beceremem kesin.

Şişmeyi de gösterdim doktora, ben kocaman oldum diyorum ayaklarım 2 numara büyüdü diyorum, kadın bu ne ki dedi Şiş bile sayılmaz çok iyi gidiyorsun dedi. Demekki daha neleri var çok şükür halimize.

Ayakları kalp seviyesinden yukarı kaldırıp uzanacakmışız akşamları. Bayağı azalıyormuş.

hamişler herkese günaydın.Umarım herşey yolundadır.Bu sıcaklar beni mahvetti.Ellerim ayaklarım balon gibi şişti.Ayakkabılarım olmuyor,yüzük falan zaten takamıyorum.Neyse bunlar geçecek inşallah.Şimd yazdıklarınızı okudum.Doğumu yaklaşan arkadaşlar var Allah yardımcıları olsun.Bebişlerinizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin,kolay sancısız ağrısız doğumlar nasip etsin inşallah.Ben sezeryan olacağım normal doğumdan çok korktuğum ve panik heyecanlı bi insan olduğum için.Burada önceden sezeryan olan veya ameliyat olan arkadaşlar kesik ağrısı çok kötü sezeryan çok berbat falan demeyin nolur iyice korkmaya başladım başka çözümler aramaya başladım kendime ama başka alternatifim yok.Ya normal doğurucam ya sezeryan.Birde bünyeden bünyeye farklılık gösterir bu ağrı sızı olayları.Benim ablalarım sezeryan oldu 5 i de ve gıkları çıkmadı ağrı falan da çemediler.Ama şimdi burdan okudukça ondanda korkmaya başladım.Offffffffffffffffffffff ben napıcama yaaaaaaa o ameliyathaneden çıkamayacakmışım gibi hissetmeye başladım iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…