2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Herkez paylaşmis bende eksik kalmayayım :)).. Buda benim göbüş ilki 3hafta önce, 2.fotograf geçen haftadan :)

Eklentiler

• $1404936930530.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 40
Alt karinda bi agrim yok. Daha cok orda bebegin tekmelerini hissediyorum. Kanama felan da yok cok sukur. Karnim tas gibi olmustu az once. Simdi gecti.sadece ust kisimda agrim var.bi anlam veremedm.

Bebeğinin hareketli olması sağlıklı olduğunu gösterir canım, erken doğum belirtisi değildir ama göbeğindeki ağrıyı bilemicem , idrar yolu enfeksiyonunda da karın yada kasık ağrısı olur mesela ama yada karnın büyüdükçe hafif ağrılar olabilir , ağrıyı en iyi doktorun bilir şimdi ne desek boş, istersen bi doktoruna danış canım...

Alt karinda bi agrim yok. Daha cok orda bebegin tekmelerini hissediyorum. Kanama felan da yok cok sukur. Karnim tas gibi olmustu az once. Simdi gecti.sadece ust kisimda agrim var.bi anlam veremedm.

karnın ara ara sertleşebilir çok normal..rahim kasılıyor çünkü hafif hafif masaj yapabilirsin iyi gelir.. birde belki farkında olmadan sıkıştırıyorsundur karnını dik oturmaya çalış belki ondan ağrı olmuştur..

Eki Görüntüle 1183704
Bizde 36+0 olduk 🍼🍼🍼🍼🍼

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
canım foto çok karanlık hiç karnın gözükmüyo ama genel olarak kilo almamış görünüyosun maşallah...

Herkez paylaşmis bende eksik kalmayayım :)).. Buda benim göbüş ilki 3hafta önce, 2.fotograf geçen haftadan :)
maşallah sana da canım sen de baya zayıf duruyosun...

canım foto çok karanlık hiç karnın gözükmüyo ama genel olarak kilo almamış görünüyosun maşallah...

maşallah sana da canım sen de baya zayıf duruyosun...

Boyum 168, 58le hamile kaldm şimdi 66 kiloyum ben almadım bebis alıyo çok şükür :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

teşekkürler canım.. emzirme atleti neden ? yazın giyilirmiki atlet? birde hastaneden çıkışa nasıl bir kıyafet aldın ben onda çok kararsızım

Rica ederim ben yaz kış atlet giyerim alttan kaldirmaktansa üstten açmak daha rahat olur sezeryan olursa üşünüyormuş zaten bir de çok terleniyor atlet ter tutar çıkış için eşofman t-shirt aldım yanıma en rahat onlar olur diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…