2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allahım sağlikla zamanında kucagina almayi nasip etsin canim...

Arkadaşım üzme sen kendini, meleğini Allah'ım bağışlar sana.bu mübarek günlerde de tüm dualarımız seninle ve oğluşunla:) sen moralini yüksek tutmaya çalış ve hep iyi şeyler düşün

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benimde iri bebekk 33. Haftamdayım 2500 kilo şuan benımde erken alıcak doktorum... Herhangi bir risk varmı ? Ne diyor doktorun. Bana hiç sorun yok içini rahat tut diyor ama.

bebe iri oldugu için hem onun sıkışmaması hemde benim için 38e kadar beklicek
zaten önde gittiği için kilosu erken oldugunda bile 40 oluyor zaten diyor
bir sorun yok diye konuşuyor.

gunaydin koca gobekli kuzu analariii:)) oohh fotolar paylasilmis, telden okuyorum bazilarini gostermio malesef ama hepinize masallah..ewet cok estetik diiliz belki kimilerine gore ama bence cokk tatliyizz:) mucar encok da sana soyluyorum takmaa:) nekadar ozel bisiy yasiyoruz we haftalar sonra sona ericek..kimseyi kafaya takip da zehir etmiyelim bu gunleri..opuyorum hepinizi...

sercem dualarimiz seninle insallah iyi olucak minigin opup koklicaksin onu..sakın kotu seyler getirme aklina..

kizlar gunaydin.ruyamda bebisimi gordum.hastaneden cikmisim kvnin elinde bebek bana uzatiyor aliyorum mememi veriyorum o kucuk agziyla tutmaya cslisiyor minnacik ve erken dogurmusum 2-3 hafta sezeryan olmusum..normal istiyodum bu bir isaretmi acep...neyse ne cok guzeldi ama beeee :)

Yahu rüyada görünce insan uyandığında bir tuhaf oluyor değil mi ? Neden elimde yanımda değil şuan diye hüzünleniyorum ben

Canım benim hiç üzülme ki bebeğin de hissetmesin. Doktorun takipte bak allahın izniyle birşey olmayacak. Hemen müdahale ederler zaten hergün gideceksin. İçini ferah tut. Rabbim seni de meleğini de korusun inşallah.

cok guzel dimii ruyalarda bulusmakk..ben ruyamda gorunce butun gun aptal aşık gibi geziyorum:))

Ben eksik kalmıyım dedim çok kıskandım

Günaydın bizden size Eki Görüntüle 1184072
masallahh ne tatlisinizz:)) yalniz acaip siwri gobus erkekmiydi seninde..bide kac haftaliksin

cok guzel dimii ruyalarda bulusmakk..ben ruyamda gorunce butun gun aptal aşık gibi geziyorum:))

masallahh ne tatlisinizz:)) yalniz acaip siwri gobus erkekmiydi seninde..bide kac haftaliksin

Teşekkür ederiz

Evet hatta ben kimse görmedim benim kadar sivri göbekli. Erkek olduğu 100 metreden anlaşılıyor herhalde, her gören hemen aaaa erkek kesin diyor

Bugün 33+4'üz SAT a göre. Bebişin ölçümleri 2 hafta önden gidiyor o yüzden karnım büyükmüş, doktorum öyle söyledi.

canım benim de erkek ama böyle değil :) bence vucut tipi de etkiliyor bel oyuğu ve normal kilo oranı. bizimki de 2 hafta önde... bu erken doğum sebebi de olabilir biliyosun :) neyse panik yok. hayirlisi olsun, tekrar maşallah sana

Günaydın!!! :) İşte ben böyle göbüşü seviyorum. edebiyle sadece önde çıkan. ikiniz de maşallah canm, harika görünüyorsun.

Edebiyle önde çıkan Allahım öldüm gülmekten, edepliyiz biz ablası sadece önde duruyoruz

Böyle de futbol topu yutmuş gibisin diyor sürekli kocam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…