2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyyy erken doğurmayalım ama geç de doğurmayalım. Çok mu mükemmelciyim tam zamanında istiyorum

Galiba vücut tipinden çünkü kayınvalidem de sürekli söylüyor. Hiç beklediğim gibi olmadı sen arkadan hamile gibi görünmüyorsun diye. Kendisi azıcık yuvarlak olmuş dediğine göre 2 erkek doğurmuş olmasına rağmen.

Normal doğurayım istiyorum, böyle gözüme kocaman da geliyor göbeğim umudum kırılıyor ama bakalım nasip

erkek-kız farketmiyor pek bence de bana da ilk başlarda hep kız diyorlardı çok geç belli oldu karnım :) yok canm umudun kırılmasın, çok çok iri olmadıktan sonra neden olmasın... biliyosun özelden yazışmıştık benim dr da pek hevesli değil ama sanırım biraz kararlı davranınca doğurtuyorlar... iş ki tam kararlı davranabilmekte, ama o da zor geceleri uykum bölündüğünde doğum düşünmeye başladım. bu amniyotik sıvı nasıl patlıyor, nasıl bebek kanala kafasını dayıyor, artık bu endişeler başladı. :)

cok guzel dimii ruyalarda bulusmakk..ben ruyamda gorunce butun gun aptal aşık gibi geziyorum:))

masallahh ne tatlisinizz:)) yalniz acaip siwri gobus erkekmiydi seninde..bide kac haftaliksin

ya benimki de böyle sivri ama benimki kız erkekte mi böyle sivri oluyomuş :S

Edebiyle önde çıkan Allahım öldüm gülmekten, edepliyiz biz ablası sadece önde duruyoruz

Böyle de futbol topu yutmuş gibisin diyor sürekli kocam

:)) bu kocaların dilinden çektiğimiz. hayretle, biraz sevgiyle ve korkuyla dolu bakışlarla karşılaşyoruz heran. bugünleri özlicez bence...

Ben ayrıntıya girmemeye çalışıyorum düşünürken, özet yapıyorum hep, evet ağrıyacak, farkeder etmez duşa giricem, hastaneye gidicez, doğucak
Doktorum her seferinde ben söylemeden normal doğum ile ilgili birşey söylediği için taraftar olduğunu düşünüyorum. Beni yarı yolda bırakmıcak inşallah. Tabii dayanamayıp ben onu bırakmazsam

:) Süpersin, detaya girmemek en iyisi... bunu deneyeceğim ve haftaya dr.la bu konuyu tekrar konuşacağım olmadı son dakika hastane değiştireceğim

Herkese günaydın.
burda anneliğin heyecanını bir an önce doğurmak isteyenleri görünce kötü hissediyorum.ben biraz korkuyorum çünkü.oğlum 6 yaşında ve çok zordu lohusalığım.psikolojik olarak.uykusuzluk,yalnızlık,gaz sancıları,süt sıkıntısı.. ne bileyim sizler böyle hevesli yazınca ben o kadar değilim diye suçluluk duyuyorum...
Allahım aklımıza mukayyet olsun kohusanın bir ayağı mezarda olur dediler geçenlerde.Allahım hayırla sağlıkla,analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.

Canım ya iç zıbın dediğin hani bu bağlamalı gömlek gibi olan mı ? ondan bende sanırım 2 tane var. Ama diğer alttan çıtçıtlı atlet şeklinde olanlardan sanıyorum 15 ve fazlası

aynen öyle deli gömleği gibi olan varya o iç zıbın :) göbeği düşene kadar ondan giydiriliyormuş sanırım.. bende 3 tane varda kararsız kaldım yetermi acaba diye... çıtçıtlı bende de bolca var

herkese günaydınlar arkadaşlar.. bayaadır foruma giremiyorm .. umarım herşey yolundadır.. bu arada erken doğuran yok değil mi:) cok az kaldı sıcaklar stres umarım atlatırız en hayırlı şekilde..

Arkadaşım sen tecrübeli bi anne olarak endişeliysen bizler ne yapalım. o nasıl söz, logusanın bi ayağı mezarmışmış,, ya inanamıyorum bizim millete, ben bu zamanda -eskiden de- loğusadan vefat eden kadın duymadım. o sözü de yenidoğan için duydum, onda da tuhaflık var. artık günümüzde düzenli doktor takibinde bu tür ölümler, tehlikeler çok uzak diye düşünüyorum. sen bunlarla kendine evham yapma, 6 yaşında çocuğun için daha güçlü olmalısın. o çocuk artık büyümüş bir de... ben anlamıyorum belki psikolojinizi ama bu Türk kadının çaresiz psikolojisi bana gerçekten biraz tuhaf geliyor. saygılar.

canım öyle kötü şeylere odaklanma iyi düşünki iyi olsun... bizler çoğumuz ilk çocuğumuza hamileyiz, zorluklarını bilemeyiz senin kadar belkide ondan daha çok heyecanlıyız... herşey çok güzel olacak diye hayaller kur inan bana olumlu bakmanın olumlu yaşamaya etkisi var

günaydın kızlar herkes göbek fotoğrafı koymuş ben ayaklarımı çektim dün iş yerinde sizinde ayaklarınız böyle oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…