2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yara olmazmı öldürdü beni 40 gün boyuncaa.. doğumdan daha çok korkuyorum göğüs ucu yarasından..
38 günlükken aldık sanırım 40 günlükken tam geçmişti canım yaa..
emdirme şekliyle çok alakası varmış sanırım ama ben o ihtimal zerinde durmuyorum çok..
sonuçta bebkler küçüçük oluyorlar ama maşaALLAH emme refleksleri çok kuvvetli :)) o kuvvete dayanamıyor tabii :KK1:
bence erkenden kreme başlamak ya da zeytin yağına iyi geliyor..
tamamen önlemese bile hafif atlatılıyor bunu yaşadım çevremde :KK49:

Off ya çok kötüymus ben sanirim mucize arıyorum:)) ay bende çok korkuyorum göğüs ağrısından korkuyorum. Kuzeniminde ucu yokmuş oda çok yara olmuş herseyi denemisler geçmemiş sonra birisi fitoyu önermis geçmiş artık geçme vaktimi geldi yoksa o mu etki etti bilmiyorum. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Benim değer 30 çıkmıştı canım korkma antibiyotikle falan geçiyor , idrar yolu enfeksiyonu zor iş benim ilk haftalardan beri olup duruyorum, ama çok şükür son 2 aydır yok rahatım...
Teşekkür ederim moonlight insan korkuyor endişeleniyor inşallah tamamen kurtuluruz bu dertten.

Herkese selam, ben aslında Ağustos annesi olacaktim, ama bebeğim 34+5'te doğdu. Şimdi kinderklinikte (çocuk kliniğinde) erken doğum ünitesinde kaliyor, durumu stabil, herkese kalan zamanı sağlıcakla geçirmesini diliyorum. Umarım her şey gönlünüzce olur. Zor günlerimde bana yazdınız güç verdiniz. Başkalarının yaşadığı sorunlara, acılara sessiz kalıp es geçmediniz ve bana nasıl yardım ettiğinizi, güç verdiğinizi anlatamam. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra acılarımızı ve sorunlarımızı değil, mutluluklarımızı yazarız. Hepinize kocaman sevgiler :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

allah analı babalı sağlıkla huzurla büyütsün inşallah canım. benim de erken doğum riskim yüksek.birşey sormak istiyorum kaç kg doğdu?aslında erken doğum ünitesine girmeyebilirdi gibi geldi bana .çok küçük değilmiş.en azından benim doktorum öyle diyor.34 ü geçersek gerek kalmaz dedi.akciğerleri gelişmiş olsun yeter dedi celestone iğneye başladık.sen de vurulmuş muydun.?

Kizlar gecen gün de sormuştum ccevap alamamistim :KK43: göbegim ve cevresi cok agriyor sizde de oluyirmu .herzaman deil arada oluyo ama bugünlerde siklasti.gulerken bile zorlaniyorum.normalmi acaba ya

Kizlar gecen gün de sormuştum ccevap alamamistim :KK43: göbegim ve cevresi cok agriyor sizde de oluyirmu .herzaman deil arada oluyo ama bugünlerde siklasti.gulerken bile zorlaniyorum.normalmi acaba ya

kasinmasi normal ama agri baska birsey doktoruna danis bence

Valla göbeğim değilde dün göbek deliğim acıyordu. Elbise giydim değdikçe acıdı, bir kaç saat sürdü ne oldu anlamadım. Sonra kendiliğinden geçti. Çok geriliyor diye herhalde... Zaten biraz dışarı pırtladı ve bildiğin kahverengi oldu rengi.:44:

Annecim Sana Gelince, Sanki Benim Sana Bir Zararım Varmış Gibi Yalandan Binbir Türlü Naz Yaptın..

Senin zararın yok zaten çocuğum, aldığım kiloların zararı var bana:KK37: O kadar da nazımız olsun yani, duvara çivi çakmıyoruz insan yapıyoruz burada :KK53::KK53:

yara olmazmı öldürdü beni 40 gün boyuncaa.. doğumdan daha çok korkuyorum göğüs ucu yarasından..
38 günlükken aldık sanırım 40 günlükken tam geçmişti canım yaa..
emdirme şekliyle çok alakası varmış sanırım ama ben o ihtimal zerinde durmuyorum çok..
sonuçta bebkler küçüçük oluyorlar ama maşaALLAH emme refleksleri çok kuvvetli :)) o kuvvete dayanamıyor tabii :KK1:
bence erkenden kreme başlamak ya da zeytin yağına iyi geliyor..
tamamen önlemese bile hafif atlatılıyor bunu yaşadım çevremde :KK49:

Başladım bende sürmeye, ne olur ne olmaz. İnsanın canı yanarken çocuk emzirmek kolay değil, çok yara almadan çıkarız işin içinden inşallah:KK49:

Herkese selam, ben aslında Ağustos annesi olacaktim, ama bebeğim 34+5'te doğdu. Şimdi kinderklinikte (çocuk kliniğinde) erken doğum ünitesinde kaliyor, durumu stabil, herkese kalan zamanı sağlıcakla geçirmesini diliyorum. Umarım her şey gönlünüzce olur. Zor günlerimde bana yazdınız güç verdiniz. Başkalarının yaşadığı sorunlara, acılara sessiz kalıp es geçmediniz ve bana nasıl yardım ettiğinizi, güç verdiğinizi anlatamam. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra acılarımızı ve sorunlarımızı değil, mutluluklarımızı yazarız. Hepinize kocaman sevgiler :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canım Allah yavrunu analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Almanya'da filanmısın sen? Sütün geldi mi? İnşallah biran önce evinize gidersiniz beraber, tebrik ederim tekrar tekrar :nazar::nazar:

Yok kızlar ter değil birden geldi hastaneye gidiyorum simdi bebegn suyuda olabilirmis daha cok küçük 31+4deym dua edin erkenden gelmesn
.

Elif ne yaptın güzelim? Bende suyum geldi diye birkez gittim hastaneye ama birşey yoktu. İnşallah sende de yoktur birşey. İyi haberlerini bekliyoruz.
Sağlıkla inşallah:nazar::nazar:

Valla göbeğim değilde dün göbek deliğim acıyordu. Elbise giydim değdikçe acıdı, bir kaç saat sürdü ne oldu anlamadım. Sonra kendiliğinden geçti. Çok geriliyor diye herhalde... Zaten biraz dışarı pırtladı ve bildiğin kahverengi oldu rengi.:44:

Aynen benmde ya dsari pirtladi iyice .hem gobek deligim agriyo hmde etrafi nyse artk yarin sorarim dr a .nst ye de alcak cok heycanliyim :KK9:

Evet canim Dr ne dedi.umarim birşey yoktur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nst uygulaması çok kolay heyecan bunun içinse ama sonucu içinse normal

allah analı babalı sağlıkla huzurla büyütsün inşallah canım. benim de erken doğum riskim yüksek.birşey sormak istiyorum kaç kg doğdu?aslında erken doğum ünitesine girmeyebilirdi gibi geldi bana .çok küçük değilmiş.en azından benim doktorum öyle diyor.34 ü geçersek gerek kalmaz dedi.akciğerleri gelişmiş olsun yeter dedi celestone iğneye başladık.sen de vurulmuş muydun.?

Canim gecmis olsun kismetse ben ekim annesiyim 3.cocugum olcak ama bebegin kafası doğum pozisyonunu aldigi için erken doğum riskim var progestan kullanıyorum merak ettiğim senin erken doğum sebebin ney.benimde doktorum 34 haftadan sonra sıkıntı olmaz dedi.senin kac haftalik ken riskin basladi.cevap verirsen cok sevinirim

Yok kızlar ter değil birden geldi hastaneye gidiyorum simdi bebegn suyuda olabilirmis daha cok küçük 31+4deym dua edin erkenden gelmesn

Canim naptin acaba inşallah iyisindir..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Canim gecmis olsun kismetse ben ekim annesiyim 3.cocugum olcak ama bebegin kafası doğum pozisyonunu aldigi için erken doğum riskim var progestan kullanıyorum merak ettiğim senin erken doğum sebebin ney.benimde doktorum 34 haftadan sonra sıkıntı olmaz dedi.senin kac haftalik ken riskin basladi.cevap verirsen cok sevinirim

Canım bizim oğlan 22.haftada aldı doğum pozisyonu. O kadar haftadır hiç dönmedi başı hep aşağıda. O yüzden ben nefes darlığı kaburga ağrısı çekmedim hiç. Ama erken doğum riskin var da demedi doktorum. Kafası aşağıda olabilir sorun yok dedi tersine yürüyüş verdi. Acaba seninki kafasını kanala mı soktu ?

Masallah:) ama insan bir qarip oluyor yani ben acaba gece sorunmu var bu kadar haraket ediyo diye dusunuyorum ama hamd olsun cogu kiside boyleymis cok sevindim boyle olmasina:))

Sen geceleri bir gör içerde tek kale maç yapıyor bizimki.. Gündüz işyerindeyim sesi soluğu çıkmıyor hareketleri sakin hep. Gece olunca başlıyor :emir_bebek:

Geceleri bel ağrım çok olmaya başladı kızlar baya zorlanmaya başladım hayırlısı ile bi atlatsak şu durumu çok iyi olucak allah hepimizin yardımcısı olsun

cnm nerelerdesin yaa özledim seni..bende geceleri uyuyamıyorum ama sıcaktan buralar çok sıcak hayırlısıyla sağlıkla gelsinde bebişler sabırla bekliyorum..senin doğum zamanı belli oldumu bana 8 ağustos dedi bakalım..opüyorum seni

Canım ya merakta kaldım ne oldu ? Herşey yolunda mı ?

Bende merak ediyorum elifi :26:

Kizlar ben park yatak aldim kraftin evde kurduk cok guzel kirmizi gri rengi.herkes krafti önerdi zaten gorunusunden de farkediyo dgerlerinden daha iyi duruyo.ha icine bide yatagini aldik ayri alezli ortopedik.dger yastik yorgan vs annem hallediyor.

Bende kraft marka aldım, içine pamuk yatak aldık. Dedemiz öyle istedi. :KK1: Şimdi uyku seti ve pike takımı almam lazım ama karar veremedim ne alsam? kidboo'nun takımlarını çok beğendim ama kumaşları nasıl bilmiyorum. Birde e-bebek'te bir pike takımına bakmıştım geçenlerde çok yumuşak çok güzeldi ama markasını tövbe hatırlayamadım. Online sitesinde de göremedim.

Uyku seti : yorgan, yastık, nevresim, çarşaf, yastık kılıfından ibaret kenar korumalar yatağa olmuyor zaten. :KK34:

X