2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bn garmastandan çok memnun aldım gerçekten iyi bir krem..
ve onuda yıkamadan emzirebiliyorsun canım..

Sağol canım bilgi için peki hiç yara olmadı mı olduda bunu sürünce hemen geçti mi ...Ayrıca süt aktığı için mi yara yada çatlak oluyor yoksa bebek tam yapamadığı için mi

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

hadi bakalim, ben çatı muayenesi ile ilgili endişelerimi yenemedim... deneyimini yazarsın. inşallah herşey yolunda olacak ve sonuç güzel çıkacak.

sağol canım benimm... nst de sancı çıkmadı haftaya salıya kaldı muayene o zaman paylaşırım inşallah :)

Hanımlar alttan muayene oldunuz mu ? Birde enfeksiyon durumu var bende kandaki CRP yüksek çıktı bu yüzden iki gün sonra tekrar gel olmazsa hastaneye yatırırız dedi doktor. Aynı durumda olan varmı? Çok endişeliyim.

Geçmiş olsun canım enfeksiyon kaç çıktı? Ve acaba sebebi neymiş yani idrar yolu mu, boğaz mı? Bi bilgim yok ama Allah şifa versin inşallah hastaneye yatmadan atlatabileceğin bir şeydir..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Meraktan ölücem yaz da rahatlayalım şu çatı muayenesi nasıl birşeymiş bakalım. Hayırlı haberlerle gel inşallah :KK49:

anammmmm canım ya korkma inş iyi geçer dualarımız seninle. benimde cumartesi kontrolüm. paylaş bizimle olur mu?

kızlar geldiiimmm fakat merakınızı gideremiceğim için üzgünüm..nstde sancı çıkmadı çatı muayenesi haftaya salı gününe kaldı... bu arada bebeğimin kilosu az çıkmıştı ya şimdi iyimiş öyle söyledi doktorumuz..çok mutlu oldum şükürler olsun..Rabbim herkesin yavrusuna sağlık versin inşallah...

kızlar geldiiimmm fakat merakınızı gideremiceğim için üzgünüm..nstde sancı çıkmadı çatı muayenesi haftaya salı gününe kaldı... bu arada bebeğimin kilosu az çıkmıştı ya şimdi iyimiş öyle söyledi doktorumuz..çok mutlu oldum şükürler olsun..Rabbim herkesin yavrusuna sağlık versin inşallah...

Olsun haberler iyi bekleriz haftaya kadar napalım :))))

ben de park yatak almayı düşünüyorum ama içine koruma seti almaya gerek yok diye biliyorum, yani yatak sert değil plastik ya örtü ile de halledebiliriz. tam bilemedim, alan varsa bilgilendirsin bizi :) siz park yatak aldınız mı?

Kizlar ben park yatak aldim kraftin evde kurduk cok guzel kirmizi gri rengi.herkes krafti önerdi zaten gorunusunden de farkediyo dgerlerinden daha iyi duruyo.ha icine bide yatagini aldik ayri alezli ortopedik.dger yastik yorgan vs annem hallediyor.

Kizlar az önce oldu oturuyodum altindan bişey gelirngibi hissettim heralde akıntı geldi dedim ama oturduğum yere kadar geçti çamaşırıma baktım suyla akıntı arası birsey basina böyle bişey gelen varmi birden suyum gelir diye suan korkuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar az önce oldu oturuyodum altindan bişey gelirngibi hissettim heralde akıntı geldi dedim ama oturduğum yere kadar geçti çamaşırıma baktım suyla akıntı arası birsey basina böyle bişey gelen varmi birden suyum gelir diye suan korkuyorum

Guzelim vajinal akintilardan olabilir.panige gerek yok.eger cok fazlaysa bebegin suyu gelmis demektir diye biliyorum.

Guzelim vajinal akintilardan olabilir.panige gerek yok.eger cok fazlaysa bebegin suyu gelmis demektir diye biliyorum.

Üzerimde ince bi esofman var iste oturduğum yere 3 4cm kdr geçmiş bebek hareket ediyo sancmda yok doktorumu aradm ama mesgl galiba acmadi inşallah kötü bişey olmaz

slm arkadaşlar.şimdi doktordan geldim.ben az kilo aldım diye üzülüyordum ama bebeğin kilosu 2050 gayet iyi dedi doktor.fakaaaat doğum kanalına kafası girmiş cuma günü nst de ağrım çıkmıştı zaten.gecikmesi için adalata başladık.korkma pat diye doğmaz ama bayramı ancak buluruz dedi.ağustos sonu olması gereken doğum temmuz da olacak galiba.37. haftayı tamamlasak harika olurdu.korkuyorum

Canim dogum tarihlerimiz ayni bende bugun rapor icin gittim 1800gr dedi.az degilmi dedigimde gayet iyi dedi simdi seninkini okuyunca yine kafam karisti asagidaki imza kismindada 2000gr yaziyr ..benim bebegim zayifmi ki acaba???
Bide banada sezeyan dedi.daha once histeroskopi oldugum icin 20si gibi aliriz agustosta dedi..biraz uzuldum ama hayirlisi insallh

Canim dogum tarihlerimiz ayni bende bugun rapor icin gittim 1800gr dedi.az degilmi dedigimde gayet iyi dedi simdi seninkini okuyunca yine kafam karisti asagidaki imza kismindada 2000gr yaziyr ..benim bebegim zayifmi ki acaba???
Bide banada sezeyan dedi.daha once histeroskopi oldugum icin 20si gibi aliriz agustosta dedi..biraz uzuldum ama hayirlisi insallh

Canım benim de 30 ağustos, benimkini de 20 ile 25 i gibi alıcak doktorum...bebeğin çok da zayıf değil , doktorun iyi demiş zaten endişelenme , ama meyveler bebeğin kilosunu artırıyo haberin olsun...

Akıntıdır diye tahmin ediyorum ama tabi en iyi doktorun bilir canım...bebeğin suyu olsaydı şakır şakır akmaz mıydı ne bileyim...

Ben de akinti oluyo surekli..su oldugunu dusunuyordum ama cook az oldugu icin panik yapmiyordum..dk.ma soyledim.dedi oyle bisey hiss ettiyinde kalk banyoda temiz yikan cok iyi kurulan ve yeni ic camasiri ve temiz bi kac katlik bez koy ayakta dolas..sık sık kontrol et eger yine geliyorsa beni ara..yok eger tekrar olmadiysa korkma sadece akintidir..
simdi her akinti gelince oyle kontrol ediyorum su olmadigini anladim..ama dogrusu senin decigin kadar da disardan biseyi islatacak kadar olmadi..sadece camasiri..

Üzerimde ince bi esofman var iste oturduğum yere 3 4cm kdr geçmiş bebek hareket ediyo sancmda yok doktorumu aradm ama mesgl galiba acmadi inşallah kötü bişey olmaz

Canim ter olamaz mi ...benim mesela ince bitane var o islaniyor gibi bakıyorum yok ter sende bi bak nasıl

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Canım ben hiç kullanmadım ama eczanede satılan bi kağıt varmış o kağıt akıntı mı yoksa bebeğin suyu mu ona göre değişiyormuş galiba. Yani ürünü kullanmadığım için tam detay veremedim ama böyle bi ürün var bi temin et istersen Dr a ulaşana kadar.

Son düzenleme:
Canım ben hiç kullanmadım ama eczanede satılan bi kağıt varmış o kağıt akıntı mı yoksa bebeğin suyu mu ona göre değişiyormuş galiba. Yani ürünü kullanmadığım için tam detay veremedim ama böyle bi ürün var bi temin et istersen Dr a ulaşana kadar.

Evet cnm onu bende duydum. turnusol kagidi diye hatirliorum. akinti veya suya gore renk degistiriomus bi arastir istersen. icini de ferah tut insallah suyun deildir

Yok kızlar ter değil birden geldi hastaneye gidiyorum simdi bebegn suyuda olabilirmis daha cok küçük 31+4deym dua edin erkenden gelmesn

X