2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar ben park yatak aldim kraftin evde kurduk cok guzel kirmizi gri rengi.herkes krafti önerdi zaten gorunusunden de farkediyo dgerlerinden daha iyi duruyo.ha icine bide yatagini aldik ayri alezli ortopedik.dger yastik yorgan vs annem hallediyor.

Kraft çok güzel evet ama benim yatak odasında alanım biraz küçük, küçük boy park yatak düşünmeye başladım. odasını yaptık çünkü bikaç ay sonra odaya geçircem kısmetse. Kraftin küçükleri var mı bilmiyorum, çok para da vermek istemiyorum oda olduğu için. bakalım ona sıra geliyo...

Bende merak ediyorum elifi :26:

Bende kraft marka aldım, içine pamuk yatak aldık. Dedemiz öyle istedi. :KK1: Şimdi uyku seti ve pike takımı almam lazım ama karar veremedim ne alsam? kidboo'nun takımlarını çok beğendim ama kumaşları nasıl bilmiyorum. Birde e-bebek'te bir pike takımına bakmıştım geçenlerde çok yumuşak çok güzeldi ama markasını tövbe hatırlayamadım. Online sitesinde de göremedim.

Uyku seti : yorgan, yastık, nevresim, çarşaf, yastık kılıfından ibaret kenar korumalar yatağa olmuyor zaten. :KK34:

Canım kayınvalidem Özdilekten almış güzel görünüyor :KK49:

Canim gecmis olsun kismetse ben ekim annesiyim 3.cocugum olcak ama bebegin kafası doğum pozisyonunu aldigi için erken doğum riskim var progestan kullanıyorum merak ettiğim senin erken doğum sebebin ney.benimde doktorum 34 haftadan sonra sıkıntı olmaz dedi.senin kac haftalik ken riskin basladi.cevap verirsen cok sevinirim

slm.şu an 33 haftalığım.ilk defa 32 de kontrole gidince nst ye bağladı sancı çıktı.herhangi bir sebeb söylemedi erken doğum için.dün de 4 boyutlu da baktı ve kanala başı girmiş dedi.ama korkulacak bir şey yok önlemimizi alacağız pelviks açıklığı iyi dedi ne demekse.29 haftada gitmiştim ağrım var belimde demiştim.nstde bu haftalarda bir şey çıkmaz ama bakalım demişti.nstye bağladı ama ağrı çıkmamıştı o zaman.senin sebebin neymiş.inşallah hayırlısıyla tamamlarsın 34. haftayı

günaydın kızlar ben bugn evimin yanındaki sağlık ocağında çalışıyorum:)bir haftadır bir sürü yer değiştirdim:)

günaydın mervecan naber ???

iyiyim Ebrucannnn senden naber?Yuvarlanıp gidiyorum.Ama mecaz anlamda değil.Okadar kilo aldım k hakaten yuvarlanıp gidiyorum yani:KK9::KK9:Bide benim ayaklarım şişmeye başladı ya ayakkabılarım olmuyor.Ama sadece ayaklarım şiş başka yerimde yok.Bu arada bizim ofisteki hamile arkadaş vardıya sürekli hastaneye yatırıyolardı falan bahsediyordum.Dün öğlen yine hastaneye gitti ileri derecede ödem olmuş hemen yatırmışlar yine hastaneye 24 saat idrar veriyormuş takip ediyorlarmış yazık kadına yaa başına gelmeyen kalmadı:KK5:

iyiyim Ebrucannnn senden naber?Yuvarlanıp gidiyorum.Ama mecaz anlamda değil.Okadar kilo aldım k hakaten yuvarlanıp gidiyorum yani:KK9::KK9:Bide benim ayaklarım şişmeye başladı ya ayakkabılarım olmuyor.Ama sadece ayaklarım şiş başka yerimde yok.Bu arada bizim ofisteki hamile arkadaş vardıya sürekli hastaneye yatırıyolardı falan bahsediyordum.Dün öğlen yine hastaneye gitti ileri derecede ödem olmuş hemen yatırmışlar yine hastaneye 24 saat idrar veriyormuş takip ediyorlarmış yazık kadına yaa başına gelmeyen kalmadı:KK5:

ya bende 10 gündür çok şiştim ayaklarım elim tartıda da 2 kilo çok gösteriyor acaba kilo mu ödem mi anlayamadım bilmiyorum ne olacak resmen 15 kilo aldım gibi nasıl vereceğim bilmiyıorum. başta kilomda az değildi zaten

Kızlar günaydın, elleri ve ayakları şişip yine elleri ve ayaklarında kaşıntısı olan var mı? Bu kaşıntılar gece uyutmuyor beni 😢

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya bende 10 gündür çok şiştim ayaklarım elim tartıda da 2 kilo çok gösteriyor acaba kilo mu ödem mi anlayamadım bilmiyorum ne olacak resmen 15 kilo aldım gibi nasıl vereceğim bilmiyıorum. başta kilomda az değildi zaten

canım sorma yaa ben cuma günü eczanede tartıldım 63 kiloydum.Pazar günü evde tartıldım 66 kilo çıktım kafayı yiyordum nerdeyse.Bu nasıl olur diye?Evdeki tartı yanlış değil.Demek ki vücutta ödem oluyor.Biz farketmesek bile.Benim ayaklarım şişirilmiş eldiven gibi duruyor.Ve artık alyansımı takamıyorum.Bende toplamda 15 kilo aldım şu ana kadar.Seninle aynı gidiyoruz.Kiloyu takma kafana veririz yeterki sağlığımızda bir sorun olmasın

Kızlar günaydın, elleri ve ayakları şişip yine elleri ve ayaklarında kaşıntısı olan var mı? Bu kaşıntılar gece uyutmuyor beni 😢

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım şişmeler bende de başladı ama kaşıntı yok.O niye oluyo ki acaba?

canım sorma yaa ben cuma günü eczanede tartıldım 63 kiloydum.Pazar günü evde tartıldım 66 kilo çıktım kafayı yiyordum nerdeyse.Bu nasıl olur diye?Evdeki tartı yanlış değil.Demek ki vücutta ödem oluyor.Biz farketmesek bile.Benim ayaklarım şişirilmiş eldiven gibi duruyor.Ve artık alyansımı takamıyorum.Bende toplamda 15 kilo aldım şu ana kadar.Seninle aynı gidiyoruz.Kiloyu takma kafana veririz yeterki sağlığımızda bir sorun olmasın

sabah kalktığımda ellerimi bir süre hissedemiyorum o kadar tuhaf oluyorlar ki birşey de tutamıyorum sonra uyuşukluk geçiyor ama bende önce alyansımı şimdide tektaşımı çıkardım mümkün değil olmuyor. şurda kaldı 5 hafta ne kadar alırsam alayım artık ne yapayım

sabah kalktığımda ellerimi bir süre hissedemiyorum o kadar tuhaf oluyorlar ki birşey de tutamıyorum sonra uyuşukluk geçiyor ama bende önce alyansımı şimdide tektaşımı çıkardım mümkün değil olmuyor. şurda kaldı 5 hafta ne kadar alırsam alayım artık ne yapayım

Bide tek taşı çıkarmaya kıyamamışta önce alyansı çıkarmış sonra baktı olmuyo tek taşıda çıkarmış çakal seniiiiii:KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:şaka maka bende musluğu falan açıp kapatırken çok zorlanıyorum elimi yumruk yapamıyorum ya iyice insanlıktan çıktık bi doğursaydık hayırlısıyla:KK9:

Herkese günaydıınn.
kiloların bi kısmı ödemdir değil mi?
acaba bi diyetisyen tartısına mı çıkmalı ne kadarı yağ,ne kadarı ödem?..

Bide tek taşı çıkarmaya kıyamamışta önce alyansı çıkarmış sonra baktı olmuyo tek taşıda çıkarmış çakal seniiiiii:KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52:şaka maka bende musluğu falan açıp kapatırken çok zorlanıyorum elimi yumruk yapamıyorum ya iyice insanlıktan çıktık bi doğursaydık hayırlısıyla:KK9:
aynen öyle elimdekileri düşürüyorum yere . evet kıyamadım ikisinide çıkarmaya haha
:KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Herkese selam, ben aslında Ağustos annesi olacaktim, ama bebeğim 34+5'te doğdu. Şimdi kinderklinikte (çocuk kliniğinde) erken doğum ünitesinde kaliyor, durumu stabil, herkese kalan zamanı sağlıcakla geçirmesini diliyorum. Umarım her şey gönlünüzce olur. Zor günlerimde bana yazdınız güç verdiniz. Başkalarının yaşadığı sorunlara, acılara sessiz kalıp es geçmediniz ve bana nasıl yardım ettiğinizi, güç verdiğinizi anlatamam. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra acılarımızı ve sorunlarımızı değil, mutluluklarımızı yazarız. Hepinize kocaman sevgiler

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:[/QUO
gozunuz aydın,allah mutlu gunlerını gostersın her daim:)

Kraft çok güzel evet ama benim yatak odasında alanım biraz küçük, küçük boy park yatak düşünmeye başladım. odasını yaptık çünkü bikaç ay sonra odaya geçircem kısmetse. Kraftin küçükleri var mı bilmiyorum, çok para da vermek istemiyorum oda olduğu için. bakalım ona sıra geliyo...

Bizimki de 70x110 dükkandaykan o kadar büyük görünmüyordu eve getirince kurunca anladık kocamanmış. :KK1:
Yan tarafıma koyacaktım ama şimdilik ayak ucunda duruyor bakalım. :44:
Ben 3-4 sene sonra filan İstanbul'a kendi evimize döndüğümüzde yapıcam odasını, o yüzden büyük aldım.
Büyüdükçe kolları yanlara çarpmasın diyerek. :KK16::KK16: Sen uygun bir marka alıver, zaten az kullanacak hiç gerek yok. :KK49:

Canım kayınvalidem Özdilekten almış güzel görünüyor :KK49:

Bakayım canım sağol. Özdilek mağazasına girseydim keşke geçen gün, aklıma gelmedi hiç:KK34:

Geçen hafta tartıda 94 rakkamını görünce moralim bir hayli bozuldu. Birde diyet yapıyorum hesapta hep açım ama nasıl kilo aldım diye. O günlerde ayaklarım balon gibiydi evin içinde bile, dışarı gidip gelmeye kocaman oluyorlardı. Hatta 39 numara bir ayakkabı aldım, canıma yetti diye... Neyse dün ve ondan önceki gün alışverişe gitmemize rağmen benim ayaklar çok şişmedi şaşırdım. Ayakkabı da lap lap çıkıyor ayağımdan. Sabah kahvaltıdan sonra bir tartıldım, 92.2 :KK37:

İnsan 92'de sevinir mi diyeceksiniz ama 94'den iyi işte. :KK52::KK52: Yani ayaklar şişse 2 kg filan fazla çıkmıştır oraya bağlayacağım konuyu.:KK37:

Çok kilo almadık biz, ödem onların hepsi :KK37::KK52::KK52::KK52:

X