2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

temmuzda dogum haberi almaya başlar mıyız kızlar?
eger dogum yapan olursa hberimiz olsa bari
bilgi alırdık :)

Evet bence de , doğum yapan arkadaşlar bizi bilgilendirin bizi bırakmayın, hem güzel doğum haberlerinizi almak bize moral olucaktır...

Selam kizlar nasillsiniz..kizlar bende hicbirseyi hazirlamadim bugun bebegimin giysilerini yikkyicam artik yarinda hastane cantami yaparim.bazi eksiklerimiz hala var ...sagsalim dogsunlar insallah evlatlarimiz amin

Çok güzel haftalara gelmişsin canım , Allah bize de nasip etsin inşallah, az kaldı , düşündükçe heyecanlanıyorum, benimki de 2 gündür kuvvetlendi resmen hissediyorum , daha güçlü tekmeleri...

amin canım gerçekten hem heyecan verici hemde çok güzel rabbim isteyen herkese nasip etsin ve sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin,herşeyi hazır artık zaman geçsin bir tek oğlmuz gelsin istiyouz ,ona ait herşeyi gördükçe insan daha çok bağlanıyor adeta

temmuzda dogum haberi almaya başlar mıyız kızlar?eger dogum yapan olursa hberimiz olsa baribilgi alırdık :)
Ben erken dogum yapicam diye bir hiss var icimmde ...:) kizlar sanki sezeryan dogum yapanlar cok dimi topikde ben normal dogum yapicam ilk bebegim ve korkuyorum insallah sagsalim kucagimiza aliriz evlatlarimizi insallah dogumu beceririm cok qarip hiss ler yasiyorum kelimeyle anlatamiyorum:)

Bugu yavas yavas hazirlanicam canim ben yalniz yasiyorum esimle annemler akrabalar uzakta kebdimce hazirlanicam bakalim bilgilerim az olsada yapmaya calisicam:)

merhaba kizlar giremiyom coktndir hayirlisiyla 1haftam kaldi izine cikicm kurtulucm isten .
kizlar alisveris yaptiginiz siteleri sorcktm ufk tefek alicm biseler.bide camasirlari hangi deterjanla yikiyonuz dalin
hacisakirin bebk dtrjniylami merak ettim???

Özel hastanenin verdiği nasıl geçerli olmuyomuş bana hiç doktorumda muhasebecimde öyle bişey demedi 1 temmuzda gidip alıcam kafam karıştı bak şimdi ??????

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu yazıyı şimdi gördüm bi an ne oluyor dedim :))

Arkadaşım ben hepsiburadadan çok alışveriş yaptım,bebek odası için halı bile aldım oradan,emzirme sütyeni,lohusa iç çamaşırı falan.birde limangoda çok güzel indirimler oluyor,sık sık takip lazım,taç bebek nevresim takımını 35₺ aldım.3 adet aldım süper oldu.aklında olsun bu siteler:) deterjan mı granül mü bende hala karar veremedim malesef tecrübeli annelerin yardımı lazım sanki

Canım ,annem dalinin deterjanını ve yumuşatıcısını almış,biz onunla yıkadık bebişin eşyalarını , fena değil, ben e bebek,gittigidiyor , gülistan bebe , uygunadım.com , n11.com adreslerinden aldım herşeyimi, tavsiye ederim canım kargoları çok hızlı geldi , ürünlerden de memnun kaldım...

Ankara ağustos anneleri e bebek mağazalarında (gimart,çukurambar,forum outlet )26-29 haziranda açılış sebebiyle kampanya varmış.150₺ lik alışverişe 50₺ hediye çeki varmış.ama kraft ürünleri kampanya dışıymış haberiniz ola :)

Kraft park Yatak alacak varsa babymall da Kraft calipso 279tl,ozelcan bebede acityde yatağıyla birlikte 320tl

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Bu yazıyı şimdi gördüm bi an ne oluyor dedim :))

Canım onaylatmamı herkes söylemişti bana doktorum da işyeri de. Benim de gerek olmadığından haberim yoktu. Ama çok zor birşey değil sanıyorum garanti olsun diye yapacağım. Cumartesi kendi doktorumda kontrolüm var. 37.haftaya kadar çalışabilir raporu alacağım nasipse. Pazartesi de sgk kliniğinden randevu aldım. Raporu görütürüp durumu anlatıcam herhalde o da bana kendi raporunu yazacak ya da benim doktorumunkini onaylayacak öyle umuyorum. Gelişmeleri yazarım inşallah :26:

Tamam canım senden bilgi haber bekliyoruz :)

Canımsın
sorma yaa dışarda yemek yerken bana çaktırmadan benim yemeğimin porsiyonlarını fazla fazla söylüyor hep yiyip kilo alıyım oda dalga geçsin benimle diye çatlakkk
Senin eşin yaramaz çocuk gibiymiş

Geçmiş olsun canım şeker çıkmamış olmasına çok sevindim normalde zor hamilelikte daha zor kısıtlanmak ayrıca epidural ve spinali birlikte yapıyorlar son zamanlarda sık duyar oldum bunu. Benim çevremde yaptıranlar çok memnunlar. Raporda eğer gittiğin hastanenin SGK ile anlaşması yoksa geçerli olmaz yoksa bende özelden aldım.

kizlar yardimlariniz icin tesekkurler...sitelere bakyimm oglusuma alaym biseler
herkez kiziyo cok aliyosun diye amann biricik ogluma canim feda...

Bu arada ben bu tetanos aşısının 2.dozunu 1 saat önce oldum.
İlkinde hiçbirşey olmamıştı. 2 gün sonra azıcık kolumu bir yere çarpmışım gibi sızlama vardı o kadar.
Şimdi bunda da hiç bir belirti yok, canım yanmadı ateşim çıkmadı kolum kopacak gibi olmadı. Bakalım aynı mı olacak ? Öyle kötü etkiler okuyunca başkalarında kendimde de bekliyorum sanırım ama olmadı çok çok şükür ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…