2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bebek çikolatasını nerde yaptıracaksın canım

Bnlardan bahsediyor sanirm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403439704088.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 35
  • $1403439791369.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 30

Zahmet çekmene değmiş çok güzel olmuşlar. Bundan sonra sıkı takipcinim canım loğusa bardaklarını yayınlamadın sanırım sabırsızlıkla onu bekliyorum

evet tatlım o şeker sepetimiz.Beklerim hepinizi keşke gelebilseniz çok mutlu olurum vaktim olsa sizin bebişlerede bişeyler yapıp yollardım teyzesii aşk olsun.Çok teşekkür ederim ayrıca beğenmene sevindim

Ah bitanesin canım Bnim çok sağol düşünmen yeter minnoşlarımız sağlıklı sıhhatli olsunlar bu hepimize yeter e tabi böyle güzel şeyler de hatıra .. Hep güzel hatıralar biriktirelim inşallah ..

Canım benim inşallah bu günleri atlatacaksınız. Allah'ın izniyle sağlıkla bebeğinle çıkacaksın o hastaneden..

kavanozlar baya uyguna gelmiş hem de gayet güzel..Allah neşe içinde dağıtmayı nasip etsin inşallah canım...biberonlar da var ben artık ikisi arasında kararsız kaldım karar verip yapınca ben de paylaşırım artık..lohusa şerbetini nasıl yapıcaz ne zaman yapıcaz onunla ilgili bilgin varsa onu da paylaşırsan sevinirim canım..

bende de diyabet var ve insülin kullanıyorum. benim dr.um perinatolog aynı zamanda. ciğer gelişimi için bişey demedi bu gidişimde sorayım merak ettim bende. ama doğumla ilgili tam tersi söyledi diyabetik annelerde son haftalar çok riskli olur o yüzden 3 hafta öncesinde sezaryenle alıcaz dedi.

Güle güle kullanın canım ben de doğumdan itibaren kullanılan baston puset aldım hem tam yatıyor hem hafif hem de katlanınca az yer kaplıyor

merhaba,travellal sıstem onerıyorlardı,bastonun ekstrası nedir arkadaşlar,traveller oldukça agır gorunuyor,neden ozellıkle baston almayı tercıh ettınız?

Canim ciger gelistirici ignenin baya faydasini gördük aslinda bebegim kendi kendine nefes alabiliyodu ama prematurelerde an ani tutmuyo suan makinede ama cigerleri iyi dediler cok dua edin her anim korku dolu o kadar zor bir surec ki allahim bana bebegime ve tum bizim durumumuzdakilere yardim etsin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım sakın korkma , defne haftasına göre maşallah çok güzel kiloda doğdu , kücezde biliyorum yavaş kilo alıyolar anne karnına oranla ama alıyolar yine de, ciğerlerinin iyi olması çok güzel, sağsalim ve kısa zamanda küvezden çıkacak inşallah canım...

merhaba,travellal sıstem onerıyorlardı,bastonun ekstrası nedir arkadaşlar,traveller oldukça agır gorunuyor,neden ozellıkle baston almayı tercıh ettınız?

Ben de travel sistem düşünüyordum başta ama ağustosta doğacak kısmetse zaten ondan sonraki süreçte dışarı çıkabilecek zaman az üçlü olanlardan dümdüz olan parça 6 ay kullanilabilyor yani bizim bebişler için sonbahar kış dönemi oluyor ben ana kucağı oto koltuğu da 12 ay kullanilabilyor üçlü beğendiğim set 1100 liraydi ve daha ağır taşıma bakımından şimdi aldığım baston puset doğumdan itibaren kullanılabiliyor ve tam yatıyor 279 lira ana kucağı oto koltuğunda da indirim vardi 150 lira 450 liraya aldık toplamda hem hafif hem bagaj icin daha az yer kaplıyor

plastik kadehler buldum onlardan alıcam üstünü süslücem artık damacanayıda bir arkadaşa devredicem şerbeti ve süslemeyi yapsın diye o beyaz tepsiden hediyelik yapmışlardı süsleyip çok güzeldi ama ben tepsiden bulamadım süslenmiş halide çok pahalı geldi malesef ben mali nedenlerle bebişin ismini falan yazdıramıcam

benim gibi çabuk yorulan var mi acaba hiç bir iş yapamıyorum kopuyor ayaklarim heryerim iki gün izin aldım çarşamba ışe gideceğim haftaya pazartesi de ayriliyorum calistigim yerden eski kurumuma döneceğim acaba işten çıkınca üzülecek mıyım değişik duygular icindeyim

arkadslar çatı muayenesı kaçıncı hafta oluyor ve ne kadr suruyor? daha once anne olan arkadslar tecrubelerınızı aktarır mısınız

Veee bi de hastane için gecelik lohusa pijama falan alanlar neye göre kaç beden aldınız?o zamanki bedenimizi nssıl bilcez? Ben 2 pijama takımı bi gecelik amıştım...bunları aldığımda halen M beden giymekteydim o yüzden bunları bi beden büyük alayım demiştim ve L beden almıştım, ama şimdiden L beden oldum bile 31. Haftamdayım daha, boşuna mı aldım şimdi ya giyemiycekmişim dar gelicekmiş gibi geliyo sinirim bozuldu benim...kaç kiloya kadar L beden giymeye devam edebilirim onu da bilmiyorum, ayyy bütün hazırlıklarım boşa mı gitcek yaaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…